Search

Výsledky rok 2019

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Jaroslav Ploc   1 0 0:08:24 2. 0:41:24 2. 0:49:48 2. 0:27:54 1. 1:17:42
2. Pavel Mužíček TTT 37 1984 0:08:19 1. 0:40:57 1. 0:49:16 1. 0:29:11 4. 1:18:27
3. Martin Berka Lawi Stars 66 1987 0:09:48 5. 0:42:22 3. 0:52:10 3. 0:28:11 2. 1:20:21
4. Tomáš Martínek EasyGoRun 65 1982 0:09:02 3. 0:43:10 4. 0:52:12 4. 0:30:35 6. 1:22:47
5. Filip Peřinka TTT 71 1988 0:10:25 6. 0:44:09 8. 0:54:34 7. 0:28:25 3. 1:22:59
6. Marek Hosnedl Café Racers 15 1991 0:10:38 8. 0:43:35 6. 0:54:13 6. 0:31:09 9. 1:25:22
7. Vladislav Zušťák Triatlon Praha Háje 56 1980 0:09:11 4. 0:43:32 5. 0:52:43 5. 0:33:34 13. 1:26:17
8. Jan Steiner Cafe Racers 46 1985 0:12:26 12. 0:43:46 7. 0:56:12 8. 0:31:21 10. 1:27:33
9. Jan Krejčík Elab 76 1982 0:11:00 9. 0:45:46 12. 0:56:46 10. 0:30:53 7. 1:27:39
10. Ales Fojtik Fakeer 7 1980 0:12:38 13. 0:45:00 11. 0:57:38 11. 0:31:07 8. 1:28:45
11. David Rosenkranz HRNAP 44 1981 0:11:42 10. 0:48:39 13. 1:00:21 14. 0:29:51 5. 1:30:12
12. Vojtěch David Six Monkeys 4 1986 0:13:25 14. 0:44:31 10. 0:57:56 12. 0:33:14 12. 1:31:10
13. Michal Fraňa   73 0 0:12:08 11. 0:44:27 9. 0:56:35 9. 0:37:53 19. 1:34:28
14. Vojtěch Krapítek TTT 57 1987 0:10:28 7. 0:49:20 16. 0:59:48 13. 0:35:10 15. 1:34:58
15. Martin Štěpánek   62 0 0:13:39 15. 0:50:01 17. 1:03:40 16. 0:32:01 11. 1:35:41
16. Aleš Kuchař   72 0 0:15:58 24. 0:48:57 15. 1:04:55 17. 0:35:08 14. 1:40:03
17. Michal Beránek HRNAP 2 1980 0:14:01 16. 0:52:24 21. 1:06:25 19. 0:36:13 17. 1:42:38
18. Pavel Stříteský   48 1985 0:15:13 23. 0:51:37 20. 1:06:50 20. 0:35:52 16. 1:42:42
19. Michal Vavák Club Deportivo Kutná Hora 52 1980 0:14:45 20. 0:48:45 14. 1:03:30 15. 0:41:05 24. 1:44:35
20. Martin Kasík manica 24 1990 0:14:06 18. 0:51:27 19. 1:05:33 18. 0:40:16 22. 1:45:49
21. Štěpán Jakl Durex 21 1982 0:20:52 30. 0:50:59 18. 1:11:51 26. 0:36:59 18. 1:48:50
22. Jan Mazal DUREX 69 1982 0:17:38 29. 0:52:39 22. 1:10:17 23. 0:39:12 20. 1:49:29
23. Olda Kašpar Kasparolli.... budoucí TTT 25 1982 0:15:00 22. 0:55:32 25. 1:10:32 24. 0:40:21 23. 1:50:53
24. Lukáš Marcol TTT 35 1990 0:14:58 21. 0:55:37 26. 1:10:35 25. 0:42:20 25. 1:52:55
25. Pavel Kabelka Dačice 23 1983 0:14:43 19. 0:53:35 23. 1:08:18 22. 0:44:55 29. 1:53:13
26. Luboš l Plotěný   59 1982 0:17:30 28. 0:59:24 29. 1:16:54 29. 0:39:41 21. 1:56:35
27. Martin Vilimovský TJ Fotři 53 1985 0:16:39 27. 0:57:14 27. 1:13:53 27. 0:42:52 27. 1:56:45
28. David Mašát ČSOB 36 1982 0:16:08 25. 0:58:52 28. 1:15:00 28. 0:42:26 26. 1:57:26
29. Petr Pikal   41 1985 0:16:38 26. 1:00:38 30. 1:17:16 30. 0:43:32 28. 2:00:48
30. Petr Houska   70 0 0:14:03 17. 0:54:04 24. 1:08:07 21. 0:52:55 30. 2:01:02
Kategorie B-Muži 40+
1. Jan Novotný TTT 39 1978 0:08:37 1. 0:43:41 2. 0:52:18 1. 0:29:54 3. 1:22:12
2. Jakub Holý TRI-SKI Horní Počernice 14 1978 0:10:06 3. 0:45:17 8. 0:55:23 4. 0:29:17 1. 1:24:40
3. Ondřej Teplý Hisport Team 49 1978 0:10:16 5. 0:42:14 1. 0:52:30 2. 0:32:11 8. 1:24:41
4. Tomáš Holkup   13 1979 0:11:18 8. 0:45:04 7. 0:56:22 7. 0:29:24 2. 1:25:46
5. Jan Němec Kolín 38 1973 0:12:17 13. 0:44:15 5. 0:56:32 9. 0:31:09 5. 1:27:41
6. Jaroslav Tříska VSK Humanita Praha 50 1976 0:11:45 11. 0:44:38 6. 0:56:23 8. 0:31:29 6. 1:27:52
7. Miroslav Bulín Etriatlon 68 1976 0:13:26 18. 0:44:01 4. 0:57:27 10. 0:30:46 4. 1:28:13
8. Štěpán Kroupa Café Racers 32 1975 0:10:20 6. 0:45:48 10. 0:56:08 5. 0:32:56 11. 1:29:04
9. Rober Mrkvička Highland Havlíčkův Brod 58 1971 0:10:11 4. 0:43:56 3. 0:54:07 3. 0:34:59 16. 1:29:06
10. Michal Kohoutek Rolnici TJ - CZU 55 1977 0:12:12 12. 0:45:59 11. 0:58:11 12. 0:32:36 10. 1:30:47
11. Petr Kramosil TTT 29 1979 0:11:21 9. 0:46:43 13. 0:58:04 11. 0:33:40 13. 1:31:44
12. David Fojtik Fakeer 8 1973 0:12:44 16. 0:45:31 9. 0:58:15 13. 0:33:44 14. 1:31:59
13. Filip Zelenka dolni pocernice 55 1977 0:14:44 22. 0:46:30 12. 1:01:14 15. 0:31:55 7. 1:33:09
14. Milan Hrdlička Fakeer team 19 1974 0:13:09 17. 0:49:27 18. 1:02:36 17. 0:32:27 9. 1:35:03
15. Jiří Mareš   63 0 0:12:43 15. 0:48:20 16. 1:01:03 14. 0:34:04 15. 1:35:07
16. Tomáš Rudolf Energy Team 45 1972 0:09:08 2. 0:47:13 15. 0:56:21 6. 0:39:47 27. 1:36:08
17. Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 75 1970 0:14:34 20. 0:46:49 14. 1:01:23 16. 0:35:02 17. 1:36:25
18. Ladislav Málek Čáslav 34 1973 0:14:08 19. 0:48:59 17. 1:03:07 19. 0:35:47 19. 1:38:54
19. Jiří Hervert Stará garda Chlístovice 12 1974 0:10:58 7. 0:51:57 20. 1:02:55 18. 0:38:41 26. 1:41:36
20. Čestmír Hrdinka TTC Český Brod 18 1967 0:15:06 24. 0:53:51 22. 1:08:57 24. 0:33:31 12. 1:42:28
21. Roman Folbergen   67 0 0:15:38 27. 0:52:33 21. 1:08:11 23. 0:38:02 24. 1:46:13
22. Vojtech Valla   51 1973 0:11:23 10. 0:54:22 24. 1:05:45 20. 0:40:51 29. 1:46:36
23. Stanislav Pelán HRNAP 40 1968 0:14:36 21. 0:54:28 25. 1:09:04 25. 0:38:23 25. 1:47:27
24. Jiří Martinka TTT 74 1969 0:12:40 14. 0:54:08 23. 1:06:48 21. 0:40:41 28. 1:47:29
25. Michal Havelka ČEZ ICT Eagles 11 1976 0:15:08 25. 0:56:51 26. 1:11:59 26. 0:35:34 18. 1:47:33
26. Luboš Chládek   20 1973 0:15:19 26. 0:51:33 19. 1:06:52 22. 0:43:01 30. 1:49:53
27. Josef Ďurech   5 1974 0:15:54 28. 1:01:10 29. 1:17:04 28. 0:35:49 21. 1:52:53
28. Josef Král Zadarmo 28 1976 0:18:20 30. 0:57:35 27. 1:15:55 27. 0:37:11 23. 1:53:06
29. Michal Král KTMK 27 1975 0:14:59 23. 1:02:30 30. 1:17:29 30. 0:35:47 20. 1:53:16
30. Jan Stary   61 1977 0:17:03 29. 1:00:10 28. 1:17:13 29. 0:36:13 22. 1:53:26
31. Jan Lahoda Chmel 60 1976 0:19:50 31. 1:07:30 31. 1:27:20 31. 0:46:57 31. 2:14:17
32. Radek Jelínek   22 1978 0:23:46 32. 1:20:00 32. 1:43:46 32. 1:12:11 32. 2:55:57
Kategorie Z-Ženy
1. Martina Nováková Here to win 101 1992 0:10:10 2. 0:45:04 2. 0:55:14 2. 0:32:58 1. 1:28:12
2. Veronika Andrlová Kerberos 100 2017 0:10:01 1. 0:44:19 1. 0:54:20 1. 0:36:26 3. 1:30:46
3. Anna Steinerová Café Racers 107 1982 0:12:16 3. 0:50:59 3. 1:03:15 3. 0:36:59 4. 1:40:14
4. Jana Teplá TTT / ŠSK Újezd nad Lesy 108 1979 0:13:55 6. 0:52:35 5. 1:06:30 4. 0:36:10 2. 1:42:40
5. Kateřina Trtíková KTMK 109 1981 0:16:15 8. 0:52:19 4. 1:08:34 6. 0:37:30 5. 1:46:04
6. Martina Hajkova Kutná Hora 112 1983 0:15:35 7. 0:53:15 6. 1:08:50 8. 0:38:00 7. 1:46:50
7. Hana Kavalírová TTT 105 1975 0:12:56 5. 0:54:12 7. 1:07:08 5. 0:40:34 9. 1:47:42
8. Klára Nováková   30 1988 0:12:51 4. 0:55:57 8. 1:08:48 7. 0:44:04 10. 1:52:52
9. Věra Geierová   110 1977 0:16:58 10. 0:59:01 9. 1:15:59 9. 0:37:30 6. 1:53:29
10. Romana Janíčková Hrom do piecky 104 1983 0:16:23 9. 1:00:22 10. 1:16:45 10. 0:38:16 8. 1:55:01
11. Jitka Beránková HRNAP 101 1982 0:19:19 11. 1:02:15 11. 1:21:34 11. 0:46:34 11. 2:08:08
12. Lucie Čiperová SRTG Praha 102 1987 0:20:46 12. 1:20:11 12. 1:40:57 12. 1:08:51 12. 2:49:48
Kategorie S-Štafety
1. Jan Kavalir TTT 200 1976 0:11:28 9. 0:42:29 3. 0:53:57 3. 0:32:03 3. 1:26:00
Vítek Joachymstál TTT 200 1981
Herby Schwarz TTT 200 0
2. Jana Kramosilová 203 203 0 0:10:33 1. 0:53:42 10. 1:04:15 7. 0:36:25 4. 1:40:40
Kateřina Háková 203 203 0
Jakub Kolomičenko 203 203 0
3. Tomáš Sekera Sokol Chlístovice 202 1975 0:10:55 4. 0:43:54 4. 0:54:49 4. 0:47:44 13. 1:42:33
Roman Strnad Sokol Chlístovice 202 2001
Bohumil Strnad Sokol Chlístovice 202 0
4. Zuzana Hradcová 204 204 0 0:14:32 11. 0:51:48 8. 1:06:20 11. 0:39:57 8. 1:46:17
Helena Vaváková 204 204 0
Dita Rejholcová 204 204 0
5. Adéla Hleděncová 201 201 0 0:16:18 14. 0:59:53 14. 1:16:11 14. 0:44:53 11. 2:01:04
Lukáš Kasík 201 201 0
Jan Duchač 201 201 0
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A-Muži Jaroslav Ploc   1 0 0:08:24 2. 0:41:24 2. 0:49:48 2. 0:27:54 1. 1:17:42
2. A-Muži Pavel Mužíček TTT 37 1984 0:08:19 1. 0:40:57 1. 0:49:16 1. 0:29:11 4. 1:18:27
3. A-Muži Martin Berka Lawi Stars 66 1987 0:09:48 7. 0:42:22 4. 0:52:10 3. 0:28:11 2. 1:20:21
4. B-Muži 40+ Jan Novotný TTT 39 1978 0:08:37 3. 0:43:41 9. 0:52:18 5. 0:29:54 8. 1:22:12
5. A-Muži Tomáš Martínek EasyGoRun 65 1982 0:09:02 4. 0:43:10 6. 0:52:12 4. 0:30:35 9. 1:22:47
6. A-Muži Filip Peřinka TTT 71 1988 0:10:25 14. 0:44:09 14. 0:54:34 12. 0:28:25 3. 1:22:59
7. B-Muži 40+ Jakub Holý TRI-SKI Horní Počernice 14 1978 0:10:06 9. 0:45:17 23. 0:55:23 15. 0:29:17 5. 1:24:40
8. B-Muži 40+ Ondřej Teplý Hisport Team 49 1978 0:10:16 12. 0:42:14 3. 0:52:30 6. 0:32:11 20. 1:24:41
9. A-Muži Marek Hosnedl Café Racers 15 1991 0:10:38 17. 0:43:35 8. 0:54:13 10. 0:31:09 13. 1:25:22
10. B-Muži 40+ Tomáš Holkup   13 1979 0:11:18 21. 0:45:04 21. 0:56:22 19. 0:29:24 6. 1:25:46
11. S-Štafety Herby Schwarz TTT 200 0 0:11:28 24. 0:42:29 5. 0:53:57 8. 0:32:03 19. 1:26:00
Vítek Joachymstál TTT 200 1981
Jan Kavalir TTT 200 1976
12. A-Muži Vladislav Zušťák Triatlon Praha Háje 56 1980 0:09:11 6. 0:43:32 7. 0:52:43 7. 0:33:34 27. 1:26:17
13. A-Muži Jan Steiner Cafe Racers 46 1985 0:12:26 31. 0:43:46 10. 0:56:12 17. 0:31:21 15. 1:27:33
14. A-Muži Jan Krejčík Elab 76 1982 0:11:00 20. 0:45:46 25. 0:56:46 23. 0:30:53 11. 1:27:39
15. B-Muži 40+ Jan Němec Kolín 38 1973 0:12:17 30. 0:44:15 15. 0:56:32 21. 0:31:09 14. 1:27:41
16. B-Muži 40+ Jaroslav Tříska VSK Humanita Praha 50 1976 0:11:45 26. 0:44:38 19. 0:56:23 20. 0:31:29 16. 1:27:52
17. Z-Ženy Martina Nováková Here to win 101 1992 0:10:10 10. 0:45:04 22. 0:55:14 14. 0:32:58 24. 1:28:12
18. B-Muži 40+ Miroslav Bulín Etriatlon 68 1976 0:13:26 40. 0:44:01 13. 0:57:27 24. 0:30:46 10. 1:28:13
19. A-Muži Ales Fojtik Fakeer 7 1980 0:12:38 32. 0:45:00 20. 0:57:38 25. 0:31:07 12. 1:28:45
20. B-Muži 40+ Štěpán Kroupa Café Racers 32 1975 0:10:20 13. 0:45:48 26. 0:56:08 16. 0:32:56 23. 1:29:04
21. B-Muži 40+ Rober Mrkvička Highland Havlíčkův Brod 58 1971 0:10:11 11. 0:43:56 12. 0:54:07 9. 0:34:59 31. 1:29:06
22. A-Muži David Rosenkranz HRNAP 44 1981 0:11:42 25. 0:48:39 33. 1:00:21 31. 0:29:51 7. 1:30:12
23. Z-Ženy Veronika Andrlová Kerberos 100 2017 0:10:01 8. 0:44:19 16. 0:54:20 11. 0:36:26 44. 1:30:46
24. B-Muži 40+ Michal Kohoutek Rolnici TJ - CZU 55 1977 0:12:12 28. 0:45:59 27. 0:58:11 28. 0:32:36 22. 1:30:47
25. A-Muži Vojtěch David Six Monkeys 4 1986 0:13:25 39. 0:44:31 18. 0:57:56 26. 0:33:14 25. 1:31:10
26. B-Muži 40+ Petr Kramosil TTT 29 1979 0:11:21 22. 0:46:43 29. 0:58:04 27. 0:33:40 28. 1:31:44
27. B-Muži 40+ David Fojtik Fakeer 8 1973 0:12:44 35. 0:45:31 24. 0:58:15 29. 0:33:44 29. 1:31:59
28. B-Muži 40+ Filip Zelenka dolni pocernice 55 1977 0:14:44 51. 0:46:30 28. 1:01:14 33. 0:31:55 17. 1:33:09
29. A-Muži Michal Fraňa   73 0 0:12:08 27. 0:44:27 17. 0:56:35 22. 0:37:53 50. 1:34:28
30. A-Muži Vojtěch Krapítek TTT 57 1987 0:10:28 15. 0:49:20 37. 0:59:48 30. 0:35:10 34. 1:34:58
31. B-Muži 40+ Milan Hrdlička Fakeer team 19 1974 0:13:09 38. 0:49:27 38. 1:02:36 35. 0:32:27 21. 1:35:03
32. B-Muži 40+ Jiří Mareš   63 0 0:12:43 34. 0:48:20 32. 1:01:03 32. 0:34:04 30. 1:35:07
33. A-Muži Martin Štěpánek   62 0 0:13:39 41. 0:50:01 39. 1:03:40 40. 0:32:01 18. 1:35:41
34. B-Muži 40+ Tomáš Rudolf Energy Team 45 1972 0:09:08 5. 0:47:13 31. 0:56:21 18. 0:39:47 58. 1:36:08
35. B-Muži 40+ Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 75 1970 0:14:34 48. 0:46:49 30. 1:01:23 34. 0:35:02 32. 1:36:25
36. B-Muži 40+ Ladislav Málek Čáslav 34 1973 0:14:08 46. 0:48:59 36. 1:03:07 37. 0:35:47 36. 1:38:54
37. A-Muži Aleš Kuchař   72 0 0:15:58 63. 0:48:57 35. 1:04:55 42. 0:35:08 33. 1:40:03
38. Z-Ženy Anna Steinerová Café Racers 107 1982 0:12:16 29. 0:50:59 40. 1:03:15 38. 0:36:59 45. 1:40:14
39. S-Štafety Jana Kramosilová 203 203 0 0:10:33 16. 0:53:42 54. 1:04:15 41. 0:36:25 43. 1:40:40
Jakub Kolomičenko 203 203 0
Kateřina Háková 203 203 0
40. B-Muži 40+ Jiří Hervert Stará garda Chlístovice 12 1974 0:10:58 19. 0:51:57 46. 1:02:55 36. 0:38:41 55. 1:41:36
41. B-Muži 40+ Čestmír Hrdinka TTC Český Brod 18 1967 0:15:06 56. 0:53:51 55. 1:08:57 58. 0:33:31 26. 1:42:28
42. S-Štafety Tomáš Sekera Sokol Chlístovice 202 1975 0:10:55 18. 0:43:54 11. 0:54:49 13. 0:47:44 76. 1:42:33
Roman Strnad Sokol Chlístovice 202 2001
Bohumil Strnad Sokol Chlístovice 202 0
43. A-Muži Michal Beránek HRNAP 2 1980 0:14:01 43. 0:52:24 48. 1:06:25 46. 0:36:13 41. 1:42:38
44. Z-Ženy Jana Teplá TTT / ŠSK Újezd nad Lesy 108 1979 0:13:55 42. 0:52:35 50. 1:06:30 47. 0:36:10 40. 1:42:40
45. A-Muži Pavel Stříteský   48 1985 0:15:13 58. 0:51:37 44. 1:06:50 49. 0:35:52 39. 1:42:42
46. A-Muži Michal Vavák Club Deportivo Kutná Hora 52 1980 0:14:45 52. 0:48:45 34. 1:03:30 39. 0:41:05 65. 1:44:35
47. A-Muži Martin Kasík manica 24 1990 0:14:06 45. 0:51:27 42. 1:05:33 43. 0:40:16 60. 1:45:49
48. Z-Ženy Kateřina Trtíková KTMK 109 1981 0:16:15 65. 0:52:19 47. 1:08:34 55. 0:37:30 48. 1:46:04
49. B-Muži 40+ Roman Folbergen   67 0 0:15:38 61. 0:52:33 49. 1:08:11 53. 0:38:02 52. 1:46:13
50. S-Štafety Helena Vaváková 204 204 0 0:14:32 47. 0:51:48 45. 1:06:20 45. 0:39:57 59. 1:46:17
Zuzana Hradcová 204 204 0
Dita Rejholcová 204 204 0
51. B-Muži 40+ Vojtech Valla   51 1973 0:11:23 23. 0:54:22 59. 1:05:45 44. 0:40:51 64. 1:46:36
52. Z-Ženy Martina Hajkova Kutná Hora 112 1983 0:15:35 60. 0:53:15 52. 1:08:50 57. 0:38:00 51. 1:46:50
53. B-Muži 40+ Stanislav Pelán HRNAP 40 1968 0:14:36 49. 0:54:28 60. 1:09:04 59. 0:38:23 54. 1:47:27
54. B-Muži 40+ Jiří Martinka TTT 74 1969 0:12:40 33. 0:54:08 57. 1:06:48 48. 0:40:41 63. 1:47:29
55. B-Muži 40+ Michal Havelka ČEZ ICT Eagles 11 1976 0:15:08 57. 0:56:51 64. 1:11:59 64. 0:35:34 35. 1:47:33
56. Z-Ženy Hana Kavalírová TTT 105 1975 0:12:56 37. 0:54:12 58. 1:07:08 51. 0:40:34 62. 1:47:42
57. A-Muži Štěpán Jakl Durex 21 1982 0:20:52 78. 0:50:59 41. 1:11:51 63. 0:36:59 46. 1:48:50
58. A-Muži Jan Mazal DUREX 69 1982 0:17:38 73. 0:52:39 51. 1:10:17 60. 0:39:12 56. 1:49:29
59. B-Muži 40+ Luboš Chládek   20 1973 0:15:19 59. 0:51:33 43. 1:06:52 50. 0:43:01 69. 1:49:53
60. A-Muži Olda Kašpar Kasparolli.... budoucí TTT 25 1982 0:15:00 55. 0:55:32 61. 1:10:32 61. 0:40:21 61. 1:50:53
61. Z-Ženy Klára Nováková   30 1988 0:12:51 36. 0:55:57 63. 1:08:48 56. 0:44:04 71. 1:52:52
62. B-Muži 40+ Josef Ďurech   5 1974 0:15:54 62. 1:01:10 74. 1:17:04 72. 0:35:49 38. 1:52:53
63. A-Muži Lukáš Marcol TTT 35 1990 0:14:58 53. 0:55:37 62. 1:10:35 62. 0:42:20 66. 1:52:55
64. B-Muži 40+ Josef Král Zadarmo 28 1976 0:18:20 74. 0:57:35 66. 1:15:55 67. 0:37:11 47. 1:53:06
65. A-Muži Pavel Kabelka Dačice 23 1983 0:14:43 50. 0:53:35 53. 1:08:18 54. 0:44:55 73. 1:53:13
66. B-Muži 40+ Michal Král KTMK 27 1975 0:14:59 54. 1:02:30 76. 1:17:29 75. 0:35:47 37. 1:53:16
67. B-Muži 40+ Jan Stary   61 1977 0:17:03 71. 1:00:10 71. 1:17:13 73. 0:36:13 42. 1:53:26
68. Z-Ženy Věra Geierová   110 1977 0:16:58 70. 0:59:01 68. 1:15:59 68. 0:37:30 49. 1:53:29
69. Z-Ženy Romana Janíčková Hrom do piecky 104 1983 0:16:23 67. 1:00:22 72. 1:16:45 70. 0:38:16 53. 1:55:01
70. A-Muži Luboš l Plotěný   59 1982 0:17:30 72. 0:59:24 69. 1:16:54 71. 0:39:41 57. 1:56:35
71. A-Muži Martin Vilimovský TJ Fotři 53 1985 0:16:39 69. 0:57:14 65. 1:13:53 65. 0:42:52 68. 1:56:45
72. A-Muži David Mašát ČSOB 36 1982 0:16:08 64. 0:58:52 67. 1:15:00 66. 0:42:26 67. 1:57:26
73. A-Muži Petr Pikal   41 1985 0:16:38 68. 1:00:38 73. 1:17:16 74. 0:43:32 70. 2:00:48
74. A-Muži Petr Houska   70 0 0:14:03 44. 0:54:04 56. 1:08:07 52. 0:52:55 77. 2:01:02
75. S-Štafety Lukáš Kasík 201 201 0 0:16:18 66. 0:59:53 70. 1:16:11 69. 0:44:53 72. 2:01:04
Adéla Hleděncová 201 201 0
Jan Duchač 201 201 0
76. Z-Ženy Jitka Beránková HRNAP 101 1982 0:19:19 75. 1:02:15 75. 1:21:34 76. 0:46:34 74. 2:08:08
77. B-Muži 40+ Jan Lahoda Chmel 60 1976 0:19:50 76. 1:07:30 77. 1:27:20 77. 0:46:57 75. 2:14:17
78. Z-Ženy Lucie Čiperová SRTG Praha 102 1987 0:20:46 77. 1:20:11 79. 1:40:57 78. 1:08:51 78. 2:49:48
79. B-Muži 40+ Radek Jelínek   22 1978 0:23:46 79. 1:20:00 78. 1:43:46 79. 1:12:11 79. 2:55:57