Search

Výsledky rok 2015

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
0. Jan Kadlec Opatovice I. 1981   56.   56.   56.   56.  
1. Michal Málek AC Čáslav 124 1984 0:09:01 3. 0:42:06 2. 0:51:07 1. 0:27:59 1. 1:19:06
2. Ondřej Teplý Hisport Team 3 1978 0:08:48 2. 0:42:42 5. 0:51:30 3. 0:29:29 2. 1:20:59
3. Ondřej Sedláček Trisk České Budějovice 51 1982 0:09:25 7. 0:42:10 3. 0:51:35 4. 0:31:07 6. 1:22:42
4. Michal Voráček Hrom do piecky!/ČSOB 8 1978 0:10:33 13. 0:42:29 4. 0:53:02 8. 0:30:32 3. 1:23:34
5. David Myšička SK Slavia Parha 36 1998 0:09:07 5. 0:43:13 7. 0:52:20 5. 0:31:14 8. 1:23:34
6. Marek Pavelka OMT 118 1988 0:08:44 1. 0:43:36 10. 0:52:20 6. 0:33:39 13. 1:25:59
7. David Kudrna TJ Slavoj Čáslav 29 1977 0:12:15 27. 0:43:52 11. 0:56:07 12. 0:31:00 5. 1:27:07
8. David Polák   46 0:09:47 9. 0:43:09 6. 0:52:56 7. 0:34:22 16. 1:27:18
9. Lukáš Pazdera HISPORT Team 42 1986 0:12:16 28. 0:45:23 17. 0:57:39 21. 0:30:42 4. 1:28:21
10. Michal Fraňo RACE SPACE 5 1981 0:09:50 10. 0:41:37 1. 0:51:27 2. 0:37:41 27. 1:29:08
11. Lukáš Lipták TJ Cyklistika Nymburk 32 1982 0:09:36 8. 0:43:29 9. 0:53:05 9. 0:36:28 21. 1:29:33
12. Jakub Glinz www.JakubGlinz.com 64 1988 0:11:19 18. 0:45:32 18. 0:56:51 19. 0:33:16 11. 1:30:07
13. Michal Frčka FC Bílé Podolí 43 1982 0:10:36 14. 0:45:36 19. 0:56:12 13. 0:34:11 15. 1:30:23
14. Jozef Vaňuš HISPORT TEAM 56 1978 0:12:44 34. 0:46:28 24. 0:59:12 28. 0:31:13 7. 1:30:25
15. Jan Chotěborský   69 0:10:24 11. 0:43:27 8. 0:53:51 10. 0:37:24 25. 1:31:15
16. Filip Mikeš CK vinohradské šlapky 63 1977 0:10:54 15. 0:45:20 16. 0:56:14 14. 0:36:46 24. 1:33:00
17. Pavel Stříteský Mejto!!! 52 2013 0:12:19 29. 0:44:06 13. 0:56:25 15. 0:36:42 22. 1:33:07
18. Vladislav Trýb Extrem Team Vystrkov 62 1983 0:11:48 24. 0:46:54 26. 0:58:42 25. 0:34:31 17. 1:33:13
19. Martin Krajicek Sokol Veltez 24 1982 0:10:56 16. 0:45:37 20. 0:56:33 16. 0:36:44 23. 1:33:17
20. Tomáš Krupička   54 0:12:25 31. 0:47:45 28. 1:00:10 30. 0:33:10 10. 1:33:20
21. Michal Vavák   84 0:12:49 35. 0:46:26 23. 0:59:15 29. 0:34:05 14. 1:33:20
22. Ondřej Panenka RK Troja 80 1980 0:11:43 23. 0:46:03 21. 0:57:46 22. 0:36:02 20. 1:33:48
23. Václav Zeman   120 0:12:33 33. 0:46:03 22. 0:58:36 24. 0:35:21 19. 1:33:57
24. Ondřej Cedidla Nellinka 12 1979 0:11:00 17. 0:44:03 12. 0:55:03 11. 0:39:21 33. 1:34:24
25. Tomáš Holkup Lokomotiva Žižkov 18 1979 0:11:58 25. 0:45:07 15. 0:57:05 20. 0:37:26 26. 1:34:31
26. Petr Jelínek Kostelec u Heřmanova Městce 20 1978 0:09:03 4. 0:47:39 27. 0:56:42 17. 0:38:14 29. 1:34:56
27. Radek Hájek Lokomotiva Šumperk 7 1976 0:12:14 26. 0:44:34 14. 0:56:48 18. 0:38:37 30. 1:35:25
28. Ivan Szabó Hrom do piecky! 55 1980 0:10:28 12. 0:48:15 29. 0:58:43 26. 0:37:43 28. 1:36:26
29. Petr Kalný   82 0 0:14:45 45. 0:50:37 33. 1:05:22 36. 0:33:19 12. 1:38:41
30. Radek Dvořák Hrom do piecky! 34 1978 0:14:14 43. 0:52:40 36. 1:06:54 38. 0:32:02 9. 1:38:56
31. Jan Průcha   50 1976 0:11:25 20. 0:50:39 34. 1:02:04 31. 0:38:57 31. 1:41:01
32. Martin Myšička   37 1984 0:09:15 6. 0:49:08 30. 0:58:23 23. 0:43:41 41. 1:42:04
33. Jiří Novák Nebovidy 40 1977 0:12:31 32. 0:46:37 25. 0:59:08 27. 0:43:02 38. 1:42:10
34. René Trbušek Čelákovice 4 1976 0:12:20 30. 0:50:32 32. 1:02:52 32. 0:39:19 32. 1:42:11
35. Michal Nikodém TJ Sokol Karlín 39 2013 0:13:15 36. 0:54:59 41. 1:08:14 39. 0:34:59 18. 1:43:13
36. Zbyněk Pláteník RACE SPACE 6 1982 0:13:15 37. 0:49:52 31. 1:03:07 33. 0:42:29 36. 1:45:36
37. Milan Krankus Praha 25 1980 0:15:37 49. 0:53:24 37. 1:09:01 40. 0:40:29 34. 1:49:30
38. Vlastimil Tauber   85 0:11:22 19. 0:53:27 38. 1:04:49 34. 0:45:49 45. 1:50:38
39. Jiří Grégr ČSOB 17 1983 0:15:04 47. 0:54:51 40. 1:09:55 42. 0:41:02 35. 1:50:57
40. Radim Vonšovský HZS Čáslav 57 1990 0:13:53 39. 0:51:09 35. 1:05:02 35. 0:46:01 47. 1:51:03
41. Dominik Aul   9 1987 0:11:41 22. 0:53:58 39. 1:05:39 37. 0:45:55 46. 1:51:34
42. Šimon Tejkal   65 0:14:48 46. 0:55:21 43. 1:10:09 43. 0:42:32 37. 1:52:41
43. Patrik Poduška TJ Sokol Trója 45 1976 0:14:09 42. 0:57:12 45. 1:11:21 44. 0:43:30 39. 1:54:51
44. Michal Beránek HRNAP 60 1980 0:14:04 41. 0:55:20 42. 1:09:24 41. 0:45:39 43. 1:55:03
45. Michal Bureš Čáslav 11 1996 0:11:40 21. 1:01:35 52. 1:13:15 46. 0:43:56 42. 1:57:11
46. Jan Lahoda Chmel 31 1976 0:17:17 55. 0:55:54 44. 1:13:11 45. 0:45:42 44. 1:58:53
47. Petr Korous ČSOB 23 1985 0:16:52 52. 0:57:16 46. 1:14:08 47. 0:49:46 51. 2:03:54
48. Filip Jankovec Mikropivovar Malý Mach 119 1997 0:17:05 54. 1:03:18 53. 1:20:23 54. 0:43:36 40. 2:03:59
49. Jan Fuchs   16 1983 0:13:55 40. 1:00:26 49. 1:14:21 49. 0:49:58 52. 2:04:19
50. Robert Friga   44 1978 0:16:38 50. 0:58:24 47. 1:15:02 51. 0:49:20 50. 2:04:22
51. David Mašát ČSOB 35 1982 0:14:41 44. 1:04:00 54. 1:18:41 53. 0:47:45 48. 2:06:26
52. Jiří Sobotka TJ Zbýšov 38 1990 0:16:51 51. 1:00:46 50. 1:17:37 52. 0:48:49 49. 2:06:26
53. Jan Krček RACE SPACE 26 1982 0:13:29 38. 1:01:00 51. 1:14:29 50. 0:53:14 54. 2:07:43
54. Jiří Danko Chmel 13 1979 0:15:13 48. 0:59:05 48. 1:14:18 48. 1:01:48 55. 2:16:06
55. Michal Kubín Mikropivovar Malý Mach 27 2000 0:16:55 53. 1:09:41 55. 1:26:36 55. 0:50:57 53. 2:17:33
Kategorie B-Muži 40+
1. Pavel Kašpárek OMT Pardubice 22 1961 0:08:35 2. 0:42:27 2. 0:51:02 1. 0:31:03 1. 1:22:05
2. Zbyněk Hraše Endurance lab 121 1974 0:07:38 1. 0:43:27 6. 0:51:05 2. 0:31:56 2. 1:23:01
3. Roman Procházka TRI Team Nebovidy 48 1973 0:10:51 6. 0:42:48 4. 0:53:39 6. 0:33:02 4. 1:26:41
4. Robert Mrkvička Fanatic Havlíčkův Brod 59 1971 0:10:59 8. 0:42:22 1. 0:53:21 5. 0:33:46 6. 1:27:07
5. Miroslav BITTNER CK Vinohradské šlapky 10 1973 0:10:39 4. 0:42:29 3. 0:53:08 4. 0:34:25 8. 1:27:33
6. Jan Vyskočil Čáslav 116 1973 0:08:52 3. 0:43:01 5. 0:51:53 3. 0:36:40 11. 1:28:33
7. Petr Rezek KONA CYCLING POINT 66 1974 0:11:13 9. 0:44:07 8. 0:55:20 8. 0:33:38 5. 1:28:58
8. Jan Němec Sudějov 2 1973 0:10:43 5. 0:44:04 7. 0:54:47 7. 0:35:20 9. 1:30:07
9. Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 41 1970 0:11:29 10. 0:44:51 9. 0:56:20 9. 0:36:43 12. 1:33:03
10. Libor Vavák BK Sadská 122 1965 0:12:40 15. 0:45:51 10. 0:58:31 10. 0:35:36 10. 1:34:07
11. Jan Daubner Běžecký klub České spořitelny 14 1975 0:12:59 16. 0:49:30 12. 1:02:29 13. 0:32:40 3. 1:35:09
12. Jan kotyk   49 0:11:32 11. 0:51:24 15. 1:02:56 14. 0:34:22 7. 1:37:18
13. Ladislav Malek Čáslav 33 1973 0:13:01 17. 0:49:25 11. 1:02:26 12. 0:38:57 13. 1:41:23
14. Phil Davis   70 1973 0:11:54 13. 0:51:25 16. 1:03:19 15. 0:40:14 14. 1:43:33
15. Michal Perlik   123 1970 0:10:57 7. 0:51:04 13. 1:02:01 11. 0:43:00 15. 1:45:01
16. Michal Král Symbio+ 114 1975 0:14:40 18. 0:51:21 14. 1:06:01 16. 0:47:13 21. 1:53:14
17. Jiří Martinka   83 0:11:50 12. 0:57:27 18. 1:09:17 17. 0:44:39 16. 1:53:56
18. Daniel Zoubek KPM Nymburk 67 1967 0:14:58 19. 0:55:21 17. 1:10:19 18. 0:46:53 20. 1:57:12
19. Petr Lafek Les 30 1954 0:15:08 20. 0:58:42 19. 1:13:50 19. 0:46:41 19. 2:00:31
20. Jiří Mazur   47 0:15:40 21. 1:00:44 20. 1:16:24 20. 0:45:33 18. 2:01:57
21. Luboš Švihel   61 0:17:11 24. 1:01:19 21. 1:18:30 21. 0:54:11 22. 2:12:41
22. Stanislav Pelán HRNAP 68 1968 0:16:43 23. 1:01:52 22. 1:18:35 22. 0:54:52 23. 2:13:27
23. Jiří Pačanda Kostelní Lhota 53 1975 0:12:26 14. 1:16:47 25. 1:29:13 25. 0:44:49 17. 2:14:02
24. Rudolf Kubín Mikropivovar Malý Mach 28 1973 0:17:19 25. 1:03:08 23. 1:20:27 23. 0:55:40 24. 2:16:07
25. Jan Malý Mikropivovar Malý Mach 1 1961 0:16:07 22. 1:11:43 24. 1:27:50 24. 1:08:08 25. 2:35:58
999. Arnošt Němec Kolín 1968   26.   26.   26.   26.  
Kategorie Z-Ženy
1. Renata Hopová   501 0:10:49 1. 0:44:13 1. 0:55:02 1. 0:33:06 1. 1:28:08
2. Zuzka Kabátová Zajko Team 859 1986 0:11:51 3. 0:51:48 3. 1:03:39 2. 0:40:47 3. 1:44:26
3. Iveta Marešová   509 0:12:53 5. 0:50:50 2. 1:03:43 3. 0:41:15 4. 1:44:58
4. Olga Prochazkova KosTeam 507 1982 0:14:19 6. 0:57:00 4. 1:11:19 5. 0:34:37 2. 1:45:56
5. Lenka Legnerová   510 0:11:47 2. 0:57:31 5. 1:09:18 4. 0:44:24 5. 1:53:42
6. Vanda Švihelová   506 0:16:57 7. 1:00:50 6. 1:17:47 6. 0:54:54 6. 2:12:41
7. Kateřina Čokrtová   508 0:12:12 4. 1:06:59 7. 1:19:11 7. 0:57:33 7. 2:16:44
Kategorie S-Štafety
1. Jan Kavalír   303 0:09:51 9. 0:41:35 1. 0:51:26 1. 0:34:57 4. 1:26:23
Andrej Kružic   303
2. Martin Hrebíček Fofrtím 302 2013 0:09:44 3. 0:44:13 6. 0:53:57 6. 0:34:38 1. 1:28:35
Michal Fraňo Fofrtím 302 2013
Petr Bílý Fofrtím 302 2013
3. Zuzana Lukešová   304 1978 0:14:11 14. 0:46:15 9. 1:00:26 9. 0:44:28 11. 1:44:54
Jaroslav Bílý   304 1966
Miloslav Kubín   304 1957
4. Libor Mensa Mensa Team 305 1984 0:10:00 13. 0:43:44 5. 0:53:44 5. 0:52:14 16. 1:45:58
Anežka Mensová Mensa Team 305 1997
Miloslava Mensová Mensa Team 305 1997
5. Tomáš Oupický   300 0:09:46 8. 1:04:02 19. 1:13:48 16. 0:35:12 8. 1:49:00
Miroslav Dřevický   300
Luboš Žabokrcký   300
6. Jan Oppolzer   306 0:08:17 2. 1:00:57 16. 1:09:14 13. 0:44:25 10. 1:53:39
Kateřina Háková   306
7. Jitka Beránková HRNAP 301 1982 0:15:34 19. 0:59:53 14. 1:15:27 19. 1:05:10 19. 2:20:37
Radek Růžička HRNAP 301 1982
Libor Žabkovský HRNAP 301 1982
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A-Muži Michal Málek AC Čáslav 124 1984 0:09:01 7. 0:42:06 3. 0:51:07 3. 0:27:59 1. 1:19:06
2. A-Muži Ondřej Teplý Hisport Team 3 1978 0:08:48 5. 0:42:42 9. 0:51:30 6. 0:29:29 2. 1:20:59
3. B-Muži 40+ Pavel Kašpárek OMT Pardubice 22 1961 0:08:35 3. 0:42:27 6. 0:51:02 1. 0:31:03 6. 1:22:05
4. A-Muži Ondřej Sedláček Trisk České Budějovice 51 1982 0:09:25 11. 0:42:10 4. 0:51:35 7. 0:31:07 7. 1:22:42
5. B-Muži 40+ Zbyněk Hraše Endurance lab 121 1974 0:07:38 1. 0:43:27 14. 0:51:05 2. 0:31:56 10. 1:23:01
6. A-Muži David Myšička SK Slavia Parha 36 1998 0:09:07 9. 0:43:13 13. 0:52:20 9. 0:31:14 9. 1:23:34
7. A-Muži Michal Voráček Hrom do piecky!/ČSOB 8 1978 0:10:33 21. 0:42:29 7. 0:53:02 12. 0:30:32 3. 1:23:34
8. A-Muži Marek Pavelka OMT 118 1988 0:08:44 4. 0:43:36 17. 0:52:20 10. 0:33:39 19. 1:25:59
9. S-Štafety Jan Kavalír   303 0:09:51 17. 0:41:35 1. 0:51:26 4. 0:34:57 29. 1:26:23
Andrej Kružic   303
10. B-Muži 40+ Roman Procházka TRI Team Nebovidy 48 1973 0:10:51 26. 0:42:48 10. 0:53:39 16. 0:33:02 13. 1:26:41
11. B-Muži 40+ Robert Mrkvička Fanatic Havlíčkův Brod 59 1971 0:10:59 30. 0:42:22 5. 0:53:21 15. 0:33:46 20. 1:27:07
12. A-Muži David Kudrna TJ Slavoj Čáslav 29 1977 0:12:15 49. 0:43:52 19. 0:56:07 24. 0:31:00 5. 1:27:07
13. A-Muži David Polák   46 0:09:47 15. 0:43:09 12. 0:52:56 11. 0:34:22 23. 1:27:18
14. B-Muži 40+ Miroslav BITTNER CK Vinohradské šlapky 10 1973 0:10:39 23. 0:42:29 8. 0:53:08 14. 0:34:25 25. 1:27:33
15. Z-Ženy Renata Hopová   501 0:10:49 25. 0:44:13 24. 0:55:02 21. 0:33:06 14. 1:28:08
16. A-Muži Lukáš Pazdera HISPORT Team 42 1986 0:12:16 50. 0:45:23 30. 0:57:39 34. 0:30:42 4. 1:28:21
17. B-Muži 40+ Jan Vyskočil Čáslav 116 1973 0:08:52 6. 0:43:01 11. 0:51:53 8. 0:36:40 37. 1:28:33
18. S-Štafety Martin Hrebíček Fofrtím 302 2013 0:09:44 13. 0:44:13 25. 0:53:57 19. 0:34:38 28. 1:28:35
Michal Fraňo Fofrtím 302 2013
Petr Bílý Fofrtím 302 2013
19. B-Muži 40+ Petr Rezek KONA CYCLING POINT 66 1974 0:11:13 32. 0:44:07 23. 0:55:20 23. 0:33:38 18. 1:28:58
20. A-Muži Michal Fraňo RACE SPACE 5 1981 0:09:50 16. 0:41:37 2. 0:51:27 5. 0:37:41 44. 1:29:08
21. A-Muži Lukáš Lipták TJ Cyklistika Nymburk 32 1982 0:09:36 12. 0:43:29 16. 0:53:05 13. 0:36:28 36. 1:29:33
22. B-Muži 40+ Jan Němec Sudějov 2 1973 0:10:43 24. 0:44:04 21. 0:54:47 20. 0:35:20 32. 1:30:07
23. A-Muži Jakub Glinz www.JakubGlinz.com 64 1988 0:11:19 33. 0:45:32 31. 0:56:51 32. 0:33:16 16. 1:30:07
24. A-Muži Michal Frčka FC Bílé Podolí 43 1982 0:10:36 22. 0:45:36 32. 0:56:12 25. 0:34:11 22. 1:30:23
25. A-Muži Jozef Vaňuš HISPORT TEAM 56 1978 0:12:44 58. 0:46:28 39. 0:59:12 42. 0:31:13 8. 1:30:25
26. A-Muži Jan Chotěborský   69 0:10:24 19. 0:43:27 15. 0:53:51 18. 0:37:24 42. 1:31:15
27. A-Muži Filip Mikeš CK vinohradské šlapky 63 1977 0:10:54 27. 0:45:20 29. 0:56:14 26. 0:36:46 41. 1:33:00
28. B-Muži 40+ Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 41 1970 0:11:29 36. 0:44:51 27. 0:56:20 27. 0:36:43 39. 1:33:03
29. A-Muži Pavel Stříteský Mejto!!! 52 2013 0:12:19 51. 0:44:06 22. 0:56:25 28. 0:36:42 38. 1:33:07
30. A-Muži Vladislav Trýb Extrem Team Vystrkov 62 1983 0:11:48 42. 0:46:54 41. 0:58:42 39. 0:34:31 26. 1:33:13
31. A-Muži Martin Krajicek Sokol Veltez 24 1982 0:10:56 28. 0:45:37 33. 0:56:33 29. 0:36:44 40. 1:33:17
32. A-Muži Michal Vavák   84 0:12:49 59. 0:46:26 38. 0:59:15 43. 0:34:05 21. 1:33:20
33. A-Muži Tomáš Krupička   54 0:12:25 53. 0:47:45 43. 1:00:10 44. 0:33:10 15. 1:33:20
34. A-Muži Ondřej Panenka RK Troja 80 1980 0:11:43 40. 0:46:03 35. 0:57:46 35. 0:36:02 35. 1:33:48
35. A-Muži Václav Zeman   120 0:12:33 56. 0:46:03 36. 0:58:36 38. 0:35:21 33. 1:33:57
36. B-Muži 40+ Libor Vavák BK Sadská 122 1965 0:12:40 57. 0:45:51 34. 0:58:31 37. 0:35:36 34. 1:34:07
37. A-Muži Ondřej Cedidla Nellinka 12 1979 0:11:00 31. 0:44:03 20. 0:55:03 22. 0:39:21 51. 1:34:24
38. A-Muži Tomáš Holkup Lokomotiva Žižkov 18 1979 0:11:58 46. 0:45:07 28. 0:57:05 33. 0:37:26 43. 1:34:31
39. A-Muži Petr Jelínek Kostelec u Heřmanova Městce 20 1978 0:09:03 8. 0:47:39 42. 0:56:42 30. 0:38:14 46. 1:34:56
40. B-Muži 40+ Jan Daubner Běžecký klub České spořitelny 14 1975 0:12:59 61. 0:49:30 47. 1:02:29 49. 0:32:40 12. 1:35:09
41. A-Muži Radek Hájek Lokomotiva Šumperk 7 1976 0:12:14 48. 0:44:34 26. 0:56:48 31. 0:38:37 47. 1:35:25
42. A-Muži Ivan Szabó Hrom do piecky! 55 1980 0:10:28 20. 0:48:15 44. 0:58:43 40. 0:37:43 45. 1:36:26
43. B-Muži 40+ Jan kotyk   49 0:11:32 37. 0:51:24 56. 1:02:56 51. 0:34:22 24. 1:37:18
44. A-Muži Petr Kalný   82 0 0:14:45 75. 0:50:37 50. 1:05:22 58. 0:33:19 17. 1:38:41
45. A-Muži Radek Dvořák Hrom do piecky! 34 1978 0:14:14 71. 0:52:40 59. 1:06:54 61. 0:32:02 11. 1:38:56
46. A-Muži Jan Průcha   50 1976 0:11:25 35. 0:50:39 51. 1:02:04 47. 0:38:57 48. 1:41:01
47. B-Muži 40+ Ladislav Malek Čáslav 33 1973 0:13:01 62. 0:49:25 46. 1:02:26 48. 0:38:57 49. 1:41:23
48. A-Muži Martin Myšička   37 1984 0:09:15 10. 0:49:08 45. 0:58:23 36. 0:43:41 63. 1:42:04
49. A-Muži Jiří Novák Nebovidy 40 1977 0:12:31 55. 0:46:37 40. 0:59:08 41. 0:43:02 60. 1:42:10
50. A-Muži René Trbušek Čelákovice 4 1976 0:12:20 52. 0:50:32 49. 1:02:52 50. 0:39:19 50. 1:42:11
51. A-Muži Michal Nikodém TJ Sokol Karlín 39 2013 0:13:15 63. 0:54:59 64. 1:08:14 62. 0:34:59 30. 1:43:13
52. B-Muži 40+ Phil Davis   70 1973 0:11:54 45. 0:51:25 57. 1:03:19 53. 0:40:14 52. 1:43:33
53. Z-Ženy Zuzka Kabátová Zajko Team 859 1986 0:11:51 44. 0:51:48 58. 1:03:39 54. 0:40:47 54. 1:44:26
54. S-Štafety Zuzana Lukešová   304 1978 0:14:11 70. 0:46:15 37. 1:00:26 45. 0:44:28 67. 1:44:54
Miloslav Kubín   304 1957
Jaroslav Bílý   304 1966
55. Z-Ženy Iveta Marešová   509 0:12:53 60. 0:50:50 52. 1:03:43 55. 0:41:15 56. 1:44:58
56. B-Muži 40+ Michal Perlik   123 1970 0:10:57 29. 0:51:04 53. 1:02:01 46. 0:43:00 59. 1:45:01
57. A-Muži Zbyněk Pláteník RACE SPACE 6 1982 0:13:15 64. 0:49:52 48. 1:03:07 52. 0:42:29 57. 1:45:36
58. Z-Ženy Olga Prochazkova KosTeam 507 1982 0:14:19 72. 0:57:00 69. 1:11:19 71. 0:34:37 27. 1:45:56
59. S-Štafety Miloslava Mensová Mensa Team 305 1997 0:10:00 18. 0:43:44 18. 0:53:44 17. 0:52:14 85. 1:45:58
Anežka Mensová Mensa Team 305 1997
Libor Mensa Mensa Team 305 1984
60. S-Štafety Luboš Žabokrcký   300 0:09:46 14. 1:04:02 90. 1:13:48 75. 0:35:12 31. 1:49:00
Miroslav Dřevický   300
Tomáš Oupický   300
61. A-Muži Milan Krankus Praha 25 1980 0:15:37 82. 0:53:24 60. 1:09:01 63. 0:40:29 53. 1:49:30
62. A-Muži Vlastimil Tauber   85 0:11:22 34. 0:53:27 61. 1:04:49 56. 0:45:49 73. 1:50:38
63. A-Muži Jiří Grégr ČSOB 17 1983 0:15:04 78. 0:54:51 63. 1:09:55 68. 0:41:02 55. 1:50:57
64. A-Muži Radim Vonšovský HZS Čáslav 57 1990 0:13:53 66. 0:51:09 54. 1:05:02 57. 0:46:01 75. 1:51:03
65. A-Muži Dominik Aul   9 1987 0:11:41 39. 0:53:58 62. 1:05:39 59. 0:45:55 74. 1:51:34
66. A-Muži Šimon Tejkal   65 0:14:48 76. 0:55:21 66. 1:10:09 69. 0:42:32 58. 1:52:41
67. B-Muži 40+ Michal Král Symbio+ 114 1975 0:14:40 73. 0:51:21 55. 1:06:01 60. 0:47:13 78. 1:53:14
68. S-Štafety Kateřina Háková   306 0:08:17 2. 1:00:57 82. 1:09:14 64. 0:44:25 66. 1:53:39
Jan Oppolzer   306
69. Z-Ženy Lenka Legnerová   510 0:11:47 41. 0:57:31 73. 1:09:18 66. 0:44:24 65. 1:53:42
70. B-Muži 40+ Jiří Martinka   83 0:11:50 43. 0:57:27 72. 1:09:17 65. 0:44:39 68. 1:53:56
71. A-Muži Patrik Poduška TJ Sokol Trója 45 1976 0:14:09 69. 0:57:12 70. 1:11:21 72. 0:43:30 61. 1:54:51
72. A-Muži Michal Beránek HRNAP 60 1980 0:14:04 68. 0:55:20 65. 1:09:24 67. 0:45:39 71. 1:55:03
73. A-Muži Michal Bureš Čáslav 11 1996 0:11:40 38. 1:01:35 85. 1:13:15 74. 0:43:56 64. 1:57:11
74. B-Muži 40+ Daniel Zoubek KPM Nymburk 67 1967 0:14:58 77. 0:55:21 67. 1:10:19 70. 0:46:53 77. 1:57:12
75. A-Muži Jan Lahoda Chmel 31 1976 0:17:17 93. 0:55:54 68. 1:13:11 73. 0:45:42 72. 1:58:53
76. B-Muži 40+ Petr Lafek Les 30 1954 0:15:08 79. 0:58:42 75. 1:13:50 76. 0:46:41 76. 2:00:31
77. B-Muži 40+ Jiří Mazur   47 0:15:40 83. 1:00:44 79. 1:16:24 83. 0:45:33 70. 2:01:57
78. A-Muži Petr Korous ČSOB 23 1985 0:16:52 88. 0:57:16 71. 1:14:08 77. 0:49:46 82. 2:03:54
79. A-Muži Filip Jankovec Mikropivovar Malý Mach 119 1997 0:17:05 91. 1:03:18 88. 1:20:23 90. 0:43:36 62. 2:03:59
80. A-Muži Jan Fuchs   16 1983 0:13:55 67. 1:00:26 78. 1:14:21 79. 0:49:58 83. 2:04:19
81. A-Muži Robert Friga   44 1978 0:16:38 85. 0:58:24 74. 1:15:02 81. 0:49:20 81. 2:04:22
82. A-Muži Jiří Sobotka TJ Zbýšov 38 1990 0:16:51 87. 1:00:46 80. 1:17:37 84. 0:48:49 80. 2:06:26
83. A-Muži David Mašát ČSOB 35 1982 0:14:41 74. 1:04:00 89. 1:18:41 88. 0:47:45 79. 2:06:26
84. A-Muži Jan Krček RACE SPACE 26 1982 0:13:29 65. 1:01:00 83. 1:14:29 80. 0:53:14 86. 2:07:43
85. Z-Ženy Vanda Švihelová   506 0:16:57 90. 1:00:50 81. 1:17:47 85. 0:54:54 89. 2:12:41
86. B-Muži 40+ Luboš Švihel   61 0:17:11 92. 1:01:19 84. 1:18:30 86. 0:54:11 87. 2:12:41
87. B-Muži 40+ Stanislav Pelán HRNAP 68 1968 0:16:43 86. 1:01:52 86. 1:18:35 87. 0:54:52 88. 2:13:27
88. B-Muži 40+ Jiří Pačanda Kostelní Lhota 53 1975 0:12:26 54. 1:16:47 94. 1:29:13 94. 0:44:49 69. 2:14:02
89. A-Muži Jiří Danko Chmel 13 1979 0:15:13 80. 0:59:05 76. 1:14:18 78. 1:01:48 92. 2:16:06
90. B-Muži 40+ Rudolf Kubín Mikropivovar Malý Mach 28 1973 0:17:19 94. 1:03:08 87. 1:20:27 91. 0:55:40 90. 2:16:07
91. Z-Ženy Kateřina Čokrtová   508 0:12:12 47. 1:06:59 91. 1:19:11 89. 0:57:33 91. 2:16:44
92. A-Muži Michal Kubín Mikropivovar Malý Mach 27 2000 0:16:55 89. 1:09:41 92. 1:26:36 92. 0:50:57 84. 2:17:33
93. S-Štafety Libor Žabkovský HRNAP 301 1982 0:15:34 81. 0:59:53 77. 1:15:27 82. 1:05:10 93. 2:20:37
Radek Růžička HRNAP 301 1982
Jitka Beránková HRNAP 301 1982
94. B-Muži 40+ Jan Malý Mikropivovar Malý Mach 1 1961 0:16:07 84. 1:11:43 93. 1:27:50 93. 1:08:08 94. 2:35:58
95. A-Muži Jan Kadlec Opatovice I. 1981   95.   95.   95.   95. 0:00:00
96. B-Muži 40+ Arnošt Němec Kolín 1968   96.   96.   96.   96. 0:00:00