Search

Výsledky rok 2013

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Václav Holub Velosport Valenta Scott Team 59 1983 0:10:07 5. 0:44:49 2. 0:54:56 3. 0:26:25 1. 1:21:21
2. Jan Oppolzer HISPORT Team 76 1984 0:09:40 2. 0:45:39 4. 0:55:19 4. 0:27:05 2. 1:22:24
3. Andrej Kružic Race space 11 1977 0:09:38 1. 0:45:15 3. 0:54:53 2. 0:29:51 5. 1:24:44
4. Michal Fraňo Race space 5 1981 0:09:41 3. 0:43:45 1. 0:53:26 1. 0:34:48 21. 1:28:14
5. Michal Voráček Hrom do piecky! / CSOB 8 1978 0:10:24 6. 0:50:37 11. 1:01:01 11. 0:28:11 3. 1:29:12
6. Jan Rada JENDANÁBYTEK KUTNÁ HORA 43 1977 0:12:58 25. 0:46:22 5. 0:59:20 5. 0:30:57 8. 1:30:17
7. Jiří Bráza   71 0:13:00 26. 0:47:55 6. 1:00:55 9. 0:30:40 7. 1:31:35
8. David Polak Kolin 42 1976 0:11:13 11. 0:48:24 8. 0:59:37 6. 0:32:00 12. 1:31:37
9. Ondřej Vácha Sokol Veltěž 52 1983 0:11:45 15. 0:48:34 9. 1:00:19 8. 0:32:20 13. 1:32:39
10. Jozef Vaňuš HISPORT TEAM 53 1978 0:12:31 21. 0:51:33 12. 1:04:04 14. 0:28:40 4. 1:32:44
11. Martin Rada Tarmac Team Červené Janovice 44 1985 0:12:42 24. 0:48:14 7. 1:00:56 10. 0:33:34 17. 1:34:30
12. Lukáš Pazdera HISPORT Team 38 1986 0:11:27 12. 0:53:59 19. 1:05:26 16. 0:30:36 6. 1:36:02
13. Vít Joachymstál Amulet-KickRide Team 3 1981 0:10:34 8. 0:52:49 15. 1:03:23 13. 0:34:38 19. 1:38:01
14. Pavel Stritesky Mejto!!! 49 1985 0:12:18 18. 0:53:57 18. 1:06:15 18. 0:31:52 10. 1:38:07
15. Michal Bureš AC Čáslav 16 1996 0:12:14 17. 0:54:45 23. 1:06:59 20. 0:31:35 9. 1:38:34
16. Martin Krajicek Sokol Veltez 31 1982 0:10:32 7. 0:52:34 14. 1:03:06 12. 0:36:28 28. 1:39:34
17. Martin Kučera CSC klub Český Brod 34 1983 0:13:34 28. 0:53:46 17. 1:07:20 25. 0:32:23 14. 1:39:43
18. Jakub Turek   72 0:11:31 13. 0:48:35 10. 1:00:06 7. 0:39:50 36. 1:39:56
19. Petr Jelínek Kostelec u Heřmanova Městce 25 1978 0:10:50 10. 0:54:05 20. 1:04:55 15. 0:35:06 24. 1:40:01
20. Lukáš Vrabec Sokol Veltěž 55 2011 0:12:26 20. 0:54:39 22. 1:07:05 21. 0:33:25 16. 1:40:30
21. Tomáš Holkup Lokomotiva Žižkov 69 1979 0:12:33 22. 0:54:34 21. 1:07:07 22. 0:34:36 18. 1:41:43
22. Lukáš Kubišta Heřmanův Městec 33 1980 0:12:25 19. 0:54:47 24. 1:07:12 24. 0:34:43 20. 1:41:55
23. Ivan Szabó Hrom do piecky! 50 1980 0:09:58 4. 0:57:34 30. 1:07:32 26. 0:34:50 22. 1:42:22
24. Marek Deml HAZ 77 1974 0:10:42 9. 0:54:57 25. 1:05:39 17. 0:37:33 31. 1:43:12
25. Petr Kalný Atletika Chrudim 26 1981 0:15:42 37. 0:55:45 27. 1:11:27 29. 0:31:59 11. 1:43:26
26. Tomáš Štumpa   10 0:11:42 14. 0:55:27 26. 1:07:09 23. 0:37:05 29. 1:44:14
27. Ondřej Beran Planet Toys Cycling 15 1989 0:16:21 39. 0:51:55 13. 1:08:16 27. 0:36:23 27. 1:44:39
28. Zdeněk Bartoníček   60 1978 0:15:32 34. 0:56:18 28. 1:11:50 31. 0:32:58 15. 1:44:48
29. Vladimír Skopec A.C. Kovošrot 47 1982 0:13:12 27. 0:58:26 33. 1:11:38 30. 0:35:54 26. 1:47:32
30. René Trbušek Čelákovice 4 1976 0:12:07 16. 0:56:51 29. 1:08:58 28. 0:38:41 34. 1:47:39
31. Zdeněk Voseček Opatovice u Zbýšova 61 1982 0:16:31 40. 0:57:54 31. 1:14:25 35. 0:35:02 23. 1:49:27
32. Michal Vlasák Sokol Veltěž 74 1982 0:13:39 29. 0:53:09 16. 1:06:48 19. 0:43:02 39. 1:49:50
33. Milan Krankus Amulet-KickRide Team 9 1980 0:15:34 35. 0:58:00 32. 1:13:34 32. 0:37:59 33. 1:51:33
34. Vlasta Tauber   64 0:12:40 23. 1:01:30 36. 1:14:10 34. 0:37:57 32. 1:52:07
35. Vladimír Hampl MMM - Mikropivovar Malý Mach 21 1976 0:14:14 30. 1:02:31 38. 1:16:45 38. 0:35:46 25. 1:52:31
36. Michal Pokluda   39 1974 0:15:02 33. 1:03:34 39. 1:18:36 39. 0:37:06 30. 1:55:42
37. Radek Šauer Lesáci z Hájenky 67 1975 0:15:35 36. 0:59:13 35. 1:14:48 36. 0:41:10 38. 1:55:58
38. Pavel Slabihoud   65 1977 0:14:57 31. 1:01:31 37. 1:16:28 37. 0:41:07 37. 1:57:35
39. Radim Vonšovský   68 1990 0:14:59 32. 0:59:04 34. 1:14:03 33. 0:43:38 40. 1:57:41
40. David Kopič MMM - Mikropivovar Malý Mach 29 1980 0:15:48 38. 1:08:09 40. 1:23:57 40. 0:38:56 35. 2:02:53
Kategorie B-Muži 40+
1. František Tichý   80 0:12:25 5. 0:46:56 1. 0:59:21 2. 0:26:39 1. 1:26:00
2. Jan Němec Sudějov 2 1973 0:10:40 2. 0:49:09 2. 0:59:49 3. 0:29:37 2. 1:29:26
3. Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 37 1970 0:11:57 4. 0:51:18 3. 1:03:15 5. 0:33:26 3. 1:36:41
4. Jaromír Širůček Labe Tri Club 79 1962 0:09:42 1. 0:51:40 4. 1:01:22 4. 0:38:06 8. 1:39:28
5. Jiří Martinka HISPORT Team 73 1969 0:10:57 3. 0:55:44 6. 1:06:41 6. 0:37:43 7. 1:44:24
6. Michal Demeter TJ Príbovce 19 1971 0:15:16 9. 0:53:46 5. 1:09:02 7. 0:36:28 6. 1:45:30
7. Arnošt Němec Kolín 36 1968 0:13:24 6. 0:59:28 8. 1:12:52 8. 0:34:05 4. 1:46:57
8. Matej Kollár Beachklub Pankrac 75 1973 0:16:18 13. 0:59:35 10. 1:15:53 10. 0:35:58 5. 1:51:51
9. Ladislav Málek Čáslav 63 1973 0:14:42 8.   19. 0:07:25 1. 1:45:00 17. 1:52:25
10. Martin Švihlík Golf Club Hostivař 70 1968 0:15:55 10. 0:57:07 7. 1:13:02 9. 0:43:08 10. 1:56:10
11. Ricardo Saverda   80 0:14:02 7. 1:50:34 17. 2:04:36 18.   18. 1:56:17
12. Tomáš Nývlt   66 1981 0:16:59 14. 1:02:23 12. 1:19:22 13. 0:38:12 9. 1:57:34
13. Tomáš Pícha TJ Agro Kolín 58 1952 0:17:29 15. 0:59:28 9. 1:16:57 11. 0:45:32 13. 2:02:29
14. Michal Kostínek přežít je cíl 30 1969 0:16:10 11. 1:01:39 11. 1:17:49 12. 0:45:03 12. 2:02:52
15. Daniel Zoubek KPM Nymburk 75 1967 0:18:23 16. 1:03:29 13. 1:21:52 14. 0:43:49 11. 2:05:41
16. Jiří Mazur   7 1969 0:19:04 18. 1:06:02 14. 1:25:06 15. 0:46:51 15. 2:11:57
17. Michal Písařík SKJČ Samasam 78 1968 0:19:38 19. 1:07:22 15. 1:27:00 16. 0:45:33 14. 2:12:33
18. Jan Malý MMM - Mikropivovar Malý Mach 1 1961 0:16:11 12. 1:14:11 16. 1:30:22 17. 0:59:05 16. 2:29:27
19. Rudolf Kubín MMM - Mikropivovar Malý Mach 32 1973 0:18:26 17. 277:28:13 18. 277:46:39 19.   19. 277:46:39
Kategorie Z-Ženy
1. Lucie Řimnáčová Vinohradské Šlapky 110 1980 0:11:28 3. 0:51:18 1. 1:02:46 1. 0:34:02 3. 1:36:48
2. Dita Punčochářová HISPORT Team 101 1977 0:12:02 4. 0:54:32 4. 1:06:34 2. 0:33:44 2. 1:40:18
3. Lucie Klimešová   107 1983 0:14:56 9. 0:54:00 3. 1:08:56 4. 0:33:30 1. 1:42:26
4. Zuzana Kalinová Race space 105 1981 0:12:21 5. 0:57:35 5. 1:09:56 6. 0:36:04 4. 1:46:00
5. Katarína Ludvíková Dexter BSK racing 117 1979 0:14:46 8. 0:53:15 2. 1:08:01 3. 0:39:06 8. 1:47:07
6. Tereza Rydvanová Hrom do piecky! 100 1983 0:14:07 7. 0:58:24 7. 1:12:31 7. 0:36:25 5. 1:48:56
7. Daniela Loskotová Labe Tri Club 113 1976 0:11:00 2. 0:58:17 6. 1:09:17 5. 0:40:38 10. 1:49:55
8. Dasa Kadlecova TJ Pribovce 104 1980 0:13:59 6. 1:03:47 9. 1:17:46 9. 0:36:49 6. 1:54:35
9. Lenka Legnerová HISPORT Team 112 1989 0:10:25 1. 1:02:15 8. 1:12:40 8. 0:43:13 11. 1:55:53
10. Jitka Kalná Atletika Chrudim 106 1975 0:16:49 10. 1:12:00 10. 1:28:49 10. 0:37:38 7. 2:06:27
11. Denisa Dvořáčková Břežany II 103 1980 0:18:19 11. 1:22:48 11. 1:41:07 11. 0:39:32 9. 2:20:39
Kategorie S-Štafety
1. Martin Kárný KBZ team 206 1997 0:08:24 3. 0:45:53 3. 0:54:17 3. 0:27:32 3. 1:21:49
Jiří Zajíc KBZ team 206 1980
Marek Kunc KBZ team 206 1986
2. Petr Hanzel Koloušci 202 1986 0:12:21 16. 0:46:38 6. 0:58:59 14. 0:29:26 6. 1:28:25
Petr Gondek Koloušci 202 1975
Milan Stránský Koloušci 202 1976
3. Jan Kavalír Železný Chlíst 201 1976 0:09:37 9. 0:48:28 9. 0:58:05 5. 0:32:14 7. 1:30:19
Martin Hrebíček Fofr tým 201 2011
Petr Bílý   201
4. Přemek Kuchař   204 0:11:14 13. 0:46:52 8. 0:58:06 9. 0:37:07 13. 1:35:13
Martina Oulická   204
5. Zbyněk Pláteník Železný Chlíst 208 1982 0:09:32 5. 0:53:21 15. 1:02:53 16. 0:32:29 11. 1:35:22
Tomáš Čerňák Železný Chlíst 208 1981
6. Hana Štikarová SunnyDenny Team 205 1982 0:09:35 7. 0:48:33 12. 0:58:08 10. 0:40:11 19. 1:38:19
Radovan Husár   205
7. Petr Schimm AC Bublava 1782 211 1982   22. 0:54:44 16. 0:54:44 4. 0:55:40 22. 1:50:24
8. Mirka Vodičková   207 0:13:26 17. 1:00:56 20. 1:14:22 17. 0:40:07 17. 1:54:29
Miroslav Pomšár   207
9. Pavel "Bivoj" Holeček MMM - Mikropivovar Malý Mach 200 1961 0:14:11 20. 1:00:54 18. 1:15:05 20. 0:39:44 15. 1:54:49
Anička Kubínová MMM - Mikropivovar Malý Mach 200 1998
Michal Kubín MMM - Mikropivovar Malý Mach 200 2000
10. Bohumil Strnad   203 0:09:33 6. 1:05:44 22. 1:15:17 22. 0:44:06 21. 1:59:23
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A-Muži Václav Holub Velosport Valenta Scott Team 59 1983 0:10:07 11. 0:44:49 2. 0:54:56 6. 0:26:25 1. 1:21:21
2. S-Štafety Jiří Zajíc KBZ team 206 1980 0:08:24 1. 0:45:53 5. 0:54:17 3. 0:27:32 4. 1:21:49
Marek Kunc KBZ team 206 1986
Martin Kárný KBZ team 206 1997
3. A-Muži Jan Oppolzer HISPORT Team 76 1984 0:09:40 7. 0:45:39 4. 0:55:19 7. 0:27:05 3. 1:22:24
4. A-Muži Andrej Kružic Race space 11 1977 0:09:38 6. 0:45:15 3. 0:54:53 5. 0:29:51 9. 1:24:44
5. B-Muži 40+ František Tichý   80 0:12:25 35. 0:46:56 9. 0:59:21 13. 0:26:39 2. 1:26:00
6. A-Muži Michal Fraňo Race space 5 1981 0:09:41 8. 0:43:45 1. 0:53:26 2. 0:34:48 32. 1:28:14
7. S-Štafety Milan Stránský Koloušci 202 1976 0:12:21 33. 0:46:38 7. 0:58:59 11. 0:29:26 7. 1:28:25
Petr Gondek Koloušci 202 1975
Petr Hanzel Koloušci 202 1986
8. A-Muži Michal Voráček Hrom do piecky! / CSOB 8 1978 0:10:24 12. 0:50:37 18. 1:01:01 20. 0:28:11 5. 1:29:12
9. B-Muži 40+ Jan Němec Sudějov 2 1973 0:10:40 16. 0:49:09 17. 0:59:49 15. 0:29:37 8. 1:29:26
10. A-Muži Jan Rada JENDANÁBYTEK KUTNÁ HORA 43 1977 0:12:58 42. 0:46:22 6. 0:59:20 12. 0:30:57 12. 1:30:17
11. S-Štafety Jan Kavalír Železný Chlíst 201 1976 0:09:37 5. 0:48:28 13. 0:58:05 8. 0:32:14 17. 1:30:19
Petr Bílý   201
Martin Hrebíček Fofr tým 201 2011
12. A-Muži Jiří Bráza   71 0:13:00 43. 0:47:55 10. 1:00:55 18. 0:30:40 11. 1:31:35
13. A-Muži David Polak Kolin 42 1976 0:11:13 21. 0:48:24 12. 0:59:37 14. 0:32:00 16. 1:31:37
14. A-Muži Ondřej Vácha Sokol Veltěž 52 1983 0:11:45 27. 0:48:34 15. 1:00:19 17. 0:32:20 18. 1:32:39
15. A-Muži Jozef Vaňuš HISPORT TEAM 53 1978 0:12:31 38. 0:51:33 21. 1:04:04 27. 0:28:40 6. 1:32:44
16. A-Muži Martin Rada Tarmac Team Červené Janovice 44 1985 0:12:42 41. 0:48:14 11. 1:00:56 19. 0:33:34 25. 1:34:30
17. S-Štafety Martina Oulická   204 0:11:14 22. 0:46:52 8. 0:58:06 9. 0:37:07 47. 1:35:13
Přemek Kuchař   204
18. S-Štafety Tomáš Čerňák Železný Chlíst 208 1981 0:09:32 2. 0:53:21 28. 1:02:53 23. 0:32:29 20. 1:35:22
Zbyněk Pláteník Železný Chlíst 208 1982
19. A-Muži Lukáš Pazdera HISPORT Team 38 1986 0:11:27 23. 0:53:59 32. 1:05:26 29. 0:30:36 10. 1:36:02
20. B-Muži 40+ Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 37 1970 0:11:57 28. 0:51:18 19. 1:03:15 25. 0:33:26 23. 1:36:41
21. Z-Ženy Lucie Řimnáčová Vinohradské Šlapky 110 1980 0:11:28 24. 0:51:18 20. 1:02:46 22. 0:34:02 27. 1:36:48
22. A-Muži Vít Joachymstál Amulet-KickRide Team 3 1981 0:10:34 15. 0:52:49 25. 1:03:23 26. 0:34:38 30. 1:38:01
23. A-Muži Pavel Stritesky Mejto!!! 49 1985 0:12:18 32. 0:53:57 31. 1:06:15 31. 0:31:52 14. 1:38:07
24. S-Štafety Hana Štikarová SunnyDenny Team 205 1982 0:09:35 4. 0:48:33 14. 0:58:08 10. 0:40:11 62. 1:38:19
Radovan Husár   205
25. A-Muži Michal Bureš AC Čáslav 16 1996 0:12:14 31. 0:54:45 39. 1:06:59 35. 0:31:35 13. 1:38:34
26. B-Muži 40+ Jaromír Širůček Labe Tri Club 79 1962 0:09:42 9. 0:51:40 22. 1:01:22 21. 0:38:06 53. 1:39:28
27. A-Muži Martin Krajicek Sokol Veltez 31 1982 0:10:32 14. 0:52:34 24. 1:03:06 24. 0:36:28 42. 1:39:34
28. A-Muži Martin Kučera CSC klub Český Brod 34 1983 0:13:34 47. 0:53:46 29. 1:07:20 40. 0:32:23 19. 1:39:43
29. A-Muži Jakub Turek   72 0:11:31 25. 0:48:35 16. 1:00:06 16. 0:39:50 60. 1:39:56
30. A-Muži Petr Jelínek Kostelec u Heřmanova Městce 25 1978 0:10:50 18. 0:54:05 34. 1:04:55 28. 0:35:06 35. 1:40:01
31. Z-Ženy Dita Punčochářová HISPORT Team 101 1977 0:12:02 29. 0:54:32 35. 1:06:34 32. 0:33:44 26. 1:40:18
32. A-Muži Lukáš Vrabec Sokol Veltěž 55 2011 0:12:26 37. 0:54:39 37. 1:07:05 36. 0:33:25 22. 1:40:30
33. A-Muži Tomáš Holkup Lokomotiva Žižkov 69 1979 0:12:33 39. 0:54:34 36. 1:07:07 37. 0:34:36 29. 1:41:43
34. A-Muži Lukáš Kubišta Heřmanův Městec 33 1980 0:12:25 36. 0:54:47 40. 1:07:12 39. 0:34:43 31. 1:41:55
35. A-Muži Ivan Szabó Hrom do piecky! 50 1980 0:09:58 10. 0:57:34 48. 1:07:32 41. 0:34:50 33. 1:42:22
36. Z-Ženy Lucie Klimešová   107 1983 0:14:56 56. 0:54:00 33. 1:08:56 44. 0:33:30 24. 1:42:26
37. A-Muži Marek Deml HAZ 77 1974 0:10:42 17. 0:54:57 41. 1:05:39 30. 0:37:33 48. 1:43:12
38. A-Muži Petr Kalný Atletika Chrudim 26 1981 0:15:42 64. 0:55:45 44. 1:11:27 49. 0:31:59 15. 1:43:26
39. A-Muži Tomáš Štumpa   10 0:11:42 26. 0:55:27 42. 1:07:09 38. 0:37:05 45. 1:44:14
40. B-Muži 40+ Jiří Martinka HISPORT Team 73 1969 0:10:57 19. 0:55:44 43. 1:06:41 33. 0:37:43 50. 1:44:24
41. A-Muži Ondřej Beran Planet Toys Cycling 15 1989 0:16:21 70. 0:51:55 23. 1:08:16 43. 0:36:23 40. 1:44:39
42. A-Muži Zdeněk Bartoníček   60 1978 0:15:32 61. 0:56:18 45. 1:11:50 51. 0:32:58 21. 1:44:48
43. B-Muži 40+ Michal Demeter TJ Príbovce 19 1971 0:15:16 60. 0:53:46 30. 1:09:02 46. 0:36:28 43. 1:45:30
44. Z-Ženy Zuzana Kalinová Race space 105 1981 0:12:21 34. 0:57:35 49. 1:09:56 48. 0:36:04 39. 1:46:00
45. B-Muži 40+ Arnošt Němec Kolín 36 1968 0:13:24 45. 0:59:28 57. 1:12:52 54. 0:34:05 28. 1:46:57
46. Z-Ženy Katarína Ludvíková Dexter BSK racing 117 1979 0:14:46 55. 0:53:15 27. 1:08:01 42. 0:39:06 57. 1:47:07
47. A-Muži Vladimír Skopec A.C. Kovošrot 47 1982 0:13:12 44. 0:58:26 54. 1:11:38 50. 0:35:54 37. 1:47:32
48. A-Muži René Trbušek Čelákovice 4 1976 0:12:07 30. 0:56:51 46. 1:08:58 45. 0:38:41 55. 1:47:39
49. Z-Ženy Tereza Rydvanová Hrom do piecky! 100 1983 0:14:07 51. 0:58:24 53. 1:12:31 52. 0:36:25 41. 1:48:56
50. A-Muži Zdeněk Voseček Opatovice u Zbýšova 61 1982 0:16:31 71. 0:57:54 50. 1:14:25 60. 0:35:02 34. 1:49:27
51. A-Muži Michal Vlasák Sokol Veltěž 74 1982 0:13:39 48. 0:53:09 26. 1:06:48 34. 0:43:02 66. 1:49:50
52. Z-Ženy Daniela Loskotová Labe Tri Club 113 1976 0:11:00 20. 0:58:17 52. 1:09:17 47. 0:40:38 63. 1:49:55
53. S-Štafety Petr Schimm AC Bublava 1782 211 1982   80. 0:54:44 38. 0:54:44 4. 0:55:40 76. 1:50:24
54. A-Muži Milan Krankus Amulet-KickRide Team 9 1980 0:15:34 62. 0:58:00 51. 1:13:34 56. 0:37:59 52. 1:51:33
55. B-Muži 40+ Matej Kollár Beachklub Pankrac 75 1973 0:16:18 69. 0:59:35 59. 1:15:53 64. 0:35:58 38. 1:51:51
56. A-Muži Vlasta Tauber   64 0:12:40 40. 1:01:30 62. 1:14:10 58. 0:37:57 51. 1:52:07
57. B-Muži 40+ Ladislav Málek Čáslav 63 1973 0:14:42 54.   80. 0:07:25 1. 1:45:00 78. 1:52:25
58. A-Muži Vladimír Hampl MMM - Mikropivovar Malý Mach 21 1976 0:14:14 53. 1:02:31 67. 1:16:45 66. 0:35:46 36. 1:52:31
59. S-Štafety Mirka Vodičková   207 0:13:26 46. 1:00:56 61. 1:14:22 59. 0:40:07 61. 1:54:29
Miroslav Pomšár   207
60. Z-Ženy Dasa Kadlecova TJ Pribovce 104 1980 0:13:59 49. 1:03:47 70. 1:17:46 68. 0:36:49 44. 1:54:35
61. S-Štafety Anička Kubínová MMM - Mikropivovar Malý Mach 200 1998 0:14:11 52. 1:00:54 60. 1:15:05 62. 0:39:44 59. 1:54:49
Pavel "Bivoj" Holeček MMM - Mikropivovar Malý Mach 200 1961
Michal Kubín MMM - Mikropivovar Malý Mach 200 2000
62. A-Muži Michal Pokluda   39 1974 0:15:02 59. 1:03:34 69. 1:18:36 70. 0:37:06 46. 1:55:42
63. Z-Ženy Lenka Legnerová HISPORT Team 112 1989 0:10:25 13. 1:02:15 65. 1:12:40 53. 0:43:13 68. 1:55:53
64. A-Muži Radek Šauer Lesáci z Hájenky 67 1975 0:15:35 63. 0:59:13 56. 1:14:48 61. 0:41:10 65. 1:55:58
65. B-Muži 40+ Martin Švihlík Golf Club Hostivař 70 1968 0:15:55 66. 0:57:07 47. 1:13:02 55. 0:43:08 67. 1:56:10
66. B-Muži 40+ Ricardo Saverda   80 0:14:02 50. 1:50:34 78. 2:04:36 79.   79. 1:56:17
67. B-Muži 40+ Tomáš Nývlt   66 1981 0:16:59 73. 1:02:23 66. 1:19:22 71. 0:38:12 54. 1:57:34
68. A-Muži Pavel Slabihoud   65 1977 0:14:57 57. 1:01:31 63. 1:16:28 65. 0:41:07 64. 1:57:35
69. A-Muži Radim Vonšovský   68 1990 0:14:59 58. 0:59:04 55. 1:14:03 57. 0:43:38 69. 1:57:41
70. S-Štafety Bohumil Strnad   203 0:09:33 3. 1:05:44 71. 1:15:17 63. 0:44:06 71. 1:59:23
71. B-Muži 40+ Tomáš Pícha TJ Agro Kolín 58 1952 0:17:29 74. 0:59:28 58. 1:16:57 67. 0:45:32 73. 2:02:29
72. B-Muži 40+ Michal Kostínek přežít je cíl 30 1969 0:16:10 67. 1:01:39 64. 1:17:49 69. 0:45:03 72. 2:02:52
73. A-Muži David Kopič MMM - Mikropivovar Malý Mach 29 1980 0:15:48 65. 1:08:09 74. 1:23:57 73. 0:38:56 56. 2:02:53
74. B-Muži 40+ Daniel Zoubek KPM Nymburk 75 1967 0:18:23 76. 1:03:29 68. 1:21:52 72. 0:43:49 70. 2:05:41
75. Z-Ženy Jitka Kalná Atletika Chrudim 106 1975 0:16:49 72. 1:12:00 75. 1:28:49 76. 0:37:38 49. 2:06:27
76. B-Muži 40+ Jiří Mazur   7 1969 0:19:04 78. 1:06:02 72. 1:25:06 74. 0:46:51 75. 2:11:57
77. B-Muži 40+ Michal Písařík SKJČ Samasam 78 1968 0:19:38 79. 1:07:22 73. 1:27:00 75. 0:45:33 74. 2:12:33
78. Z-Ženy Denisa Dvořáčková Břežany II 103 1980 0:18:19 75. 1:22:48 77. 1:41:07 78. 0:39:32 58. 2:20:39
79. B-Muži 40+ Jan Malý MMM - Mikropivovar Malý Mach 1 1961 0:16:11 68. 1:14:11 76. 1:30:22 77. 0:59:05 77. 2:29:27
80. B-Muži 40+ Rudolf Kubín MMM - Mikropivovar Malý Mach 32 1973 0:18:26 77. 277:28:13 79. 277:46:39 80.   80. 277:46:39