Search

Výsledky rok 2012

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Martin Korous E.ON.TRIATLON TEAM TABOR 14 1974 0:09:18 3. 0:46:09 2. 0:55:27 4. 0:27:32 2. 1:22:59
2. Michal Málek AC Čáslav 15 1984 0:10:52 9. 0:47:31 4. 0:58:23 5. 0:24:58 1. 1:23:21
3. Adrej Kružic   11 0 0:08:53 2. 0:46:17 3. 0:55:10 2. 0:29:09 5. 1:24:19
4. Jan Němec Kolín 22 1973 0:09:54 6. 0:48:53 10. 0:58:47 6. 0:28:25 3. 1:27:12
5. Michal Fraňo   12 0 0:09:22 4. 0:46:04 1. 0:55:26 3. 0:32:07 14. 1:27:33
6. Jan Reichl MK Kladno 52 1970 0:11:37 12. 0:47:36 5. 0:59:13 8. 0:29:15 6. 1:28:28
7. Michal Voráček Etriatlon Team 8 1978 0:10:45 8. 0:48:50 9. 0:59:35 11. 0:30:15 9. 1:29:50
8. Jan Rada   49 0 0:13:34 29. 0:48:15 8. 1:01:49 16. 0:29:40 8. 1:31:29
9. Petr Polívka Sedlčany 10 1976 0:12:37 22. 0:50:00 12. 1:02:37 18. 0:28:53 4. 1:31:30
10. Michal Jalovecký LABE TRI CLUB 50 1977 0:08:52 1. 0:50:48 15. 0:59:40 12. 0:32:01 13. 1:31:41
11. David Polak Kolin 32 1976 0:11:33 11. 0:47:55 7. 0:59:28 9. 0:32:33 17. 1:32:01
12. Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 46 1970 0:11:46 15. 0:49:10 11. 1:00:56 13. 0:32:11 15. 1:33:07
13. Pavel David Nymburk 41 1972 0:10:40 7. 0:50:55 16. 1:01:35 15. 0:33:02 19. 1:34:37
14. Jozef Vaňuš HISPORT TEAM 24 1978 0:12:54 23. 0:52:38 21. 1:05:32 23. 0:29:20 7. 1:34:52
15. Martin Krajíček Sokol Veltěž 37 1982 0:11:44 14. 0:47:46 6. 0:59:30 10. 0:35:23 27. 1:34:53
16. Jiří Slavík Slavoj Český Brod 29 1976 0:12:12 19. 0:50:24 13. 1:02:36 17. 0:32:35 18. 1:35:11
17. Peter Surňák   19 1981 0:12:05 17. 0:50:35 14. 1:02:40 19. 0:33:45 21. 1:36:25
18. Ivan Szabó Hrom do piecky ! 28 1980 0:10:57 10. 0:52:13 18. 1:03:10 20. 0:33:58 23. 1:37:08
19. Tomáš Holkup Lokomotiva Žižkov 39 1979 0:12:59 24. 0:52:43 22. 1:05:42 24. 0:31:44 12. 1:37:26
20. Tomáš Hladina Fox klub Praha 51 1982 0:13:10 26. 0:52:37 20. 1:05:47 25. 0:32:14 16. 1:38:01
21. Daniel Litt   47 0   51. 0:59:02 39. 0:59:02 7. 0:39:13 42. 1:38:15
22. Michal Bureš   31 1996 0:11:54 16. 0:52:53 23. 1:04:47 22. 0:33:29 20. 1:38:16
23. Vít Joachymstál   5 1981 0:09:37 5. 0:51:47 17. 1:01:24 14. 0:37:42 36. 1:39:06
24. Roman Jirků Jihlava 48 1983 0:15:17 41.   51. 0:15:17 1. 1:24:25 50. 1:39:42
25. Tomáš Jeřábek   9 1987 0:11:41 13. 0:52:13 19. 1:03:54 21. 0:36:05 31. 1:39:59
26. Vladimír Žežulka Trisport team 40 1980 0:14:34 37. 0:55:45 29. 1:10:19 33. 0:30:18 10. 1:40:37
27. Lukáš Pazdera 3M - Mikropivovar Malý Mach 42 1986 0:14:02 32. 0:55:26 27. 1:09:28 31. 0:31:34 11. 1:41:02
28. Martin Kučera Kolín 38 1983 0:14:29 36. 0:54:24 25. 1:08:53 30. 0:34:25 25. 1:43:18
29. Martin Rada   45 0:13:54 31. 0:53:54 24. 1:07:48 26. 0:36:37 34. 1:44:25
30. Arnošt Němec   23 1968 0:13:12 27. 0:57:26 35. 1:10:38 35. 0:33:54 22. 1:44:32
31. Robin Dzoba   6 1983 0:13:38 30. 0:54:52 26. 1:08:30 28. 0:36:14 33. 1:44:44
32. Lukáš Vrabec Sokol Veltěž 33 1982 0:13:06 25. 0:55:34 28. 1:08:40 29. 0:36:06 32. 1:44:46
33. Tomáš Štumpa   3 1985 0:12:22 20. 0:57:06 34. 1:09:28 32. 0:35:28 28. 1:44:56
34. René Trbušek Čelákovice 30 1976 0:12:07 18. 0:56:06 31. 1:08:13 27. 0:38:53 38. 1:47:06
35. Petr Antoš ČSOB 21 1976 0:17:28 48. 0:56:00 30. 1:13:28 37. 0:36:01 30. 1:49:29
36. Radek Šauer STS Chvojkovice Brod 13 1975 0:14:16 34. 0:56:06 32. 1:10:22 34. 0:39:09 40. 1:49:31
37. Pavel Slabihoud   20 1977 0:14:20 35. 0:56:24 33. 1:10:44 36. 0:40:07 44. 1:50:51
38. Zdeněk Voseček Kutná Hora 34 1982 0:17:40 49. 0:58:35 37. 1:16:15 43. 0:34:46 26. 1:51:01
39. Jiří Pačanda domácí lemra 44 1975 0:12:26 21. 1:04:14 44. 1:16:40 44. 0:38:01 37. 1:54:41
40. Michal Pokluda   27 1974 0:15:08 40. 1:00:18 40. 1:15:26 40. 0:39:35 43. 1:55:01
41. Jan Lahoda Chmel 17 1976 0:17:22 47. 0:58:45 38. 1:16:07 42. 0:39:07 39. 1:55:14
42. Martin Viktora SDH Chmeliště 18 1990 0:14:52 38. 1:01:12 42. 1:16:04 41. 0:39:11 41. 1:55:15
43. Tomáš Marada Zvole 25 1977 0:15:26 42. 1:04:22 45. 1:19:48 45. 0:35:48 29. 1:55:36
44. Jiří Danko Chmel 16 1979 0:16:10 44. 0:57:48 36. 1:13:58 38. 0:45:46 47. 1:59:44
45. Ladislav Málek   4 0:16:13 45. 12:55:07 50. 13:11:20 51.   51. 1:59:48
46. Tomáš Pazdera 3M - Mikropivovar Malý Mach 43 1989 0:13:19 28. 1:00:53 41. 1:14:12 39. 0:48:45 48. 2:02:57
47. Petr Kalný Atletika Chrudim 36 1981 0:15:05 39. 1:13:52 47. 1:28:57 48. 0:34:06 24. 2:03:03
48. Daniel Zoubek KPM Nymburk 26 1967 0:18:05 50. 1:04:07 43. 1:22:12 46. 0:42:48 45. 2:05:00
49. Milan Krankus   7 1980 0:16:16 46. 1:07:54 46. 1:24:10 47. 0:44:49 46. 2:08:59
50. Ricardo Saaverda   2 0 0:14:03 33. 1:30:00 49. 1:44:03 50. 0:36:55 35. 2:20:58
51. Jan Malý 3M - Mikropivovar Malý Mach 1 1961 0:15:26 43. 1:14:34 48. 1:30:00 49. 0:59:33 49. 2:29:33
Kategorie Z-Ženy
1. Renáta Hoppova Atletika Kolín 106 1976 0:11:32 2. 0:47:51 1. 0:59:23 1. 0:31:28 1. 1:30:51
2. Tereza Rydvanová Hrom do piecky! 100 1983 0:13:03 6. 0:54:20 2. 1:07:23 2. 0:34:22 3. 1:41:45
3. Eva Čokrtová TTC Český Brod 110 1988 0:12:10 3. 0:56:40 3. 1:08:50 3. 0:33:47 2. 1:42:37
4. Dita Punčochářová HiSport 116 1977 0:11:00 1. 0:59:17 5. 1:10:17 4. 0:36:09 4. 1:46:26
5. Zuzka Kabatova   105 1986 0:12:41 4. 0:58:47 4. 1:11:28 5. 0:37:35 6. 1:49:03
6. Romana Janíčková 4all sport :) 107 1983 0:12:55 5. 1:00:15 7. 1:13:10 6. 0:37:58 7. 1:51:08
7. Zuzana Kalinová   103 1981 0:14:46 9. 0:59:56 6. 1:14:42 7. 0:38:52 8. 1:53:34
8. Jana Čokrtová TTC Český Brod 108 1992 0:14:08 7. 1:01:05 8. 1:15:13 8. 0:44:25 12. 1:59:38
9. Jitka Kalná Atletika Chrudim 111 1975 0:18:10 14. 1:08:00 11. 1:26:10 10. 0:36:53 5. 2:03:03
10. Lucie Zárybnická Jihlava 114 1983 0:19:03 15. 1:07:13 10. 1:26:16 11. 0:41:13 10. 2:07:29
11. Soňa Černá 4all sport 101 1980 0:15:53 11. 1:11:44 13. 1:27:37 12. 0:43:55 11. 2:11:32
12. Kateřina Čokrtová TTC Český Brod 109 1994 0:14:24 8. 1:06:37 9. 1:21:01 9. 0:50:59 14. 2:12:00
13. Kateřina Tvríková   104 1988 0:14:48 10. 1:17:25 14. 1:32:13 14. 0:40:43 9. 2:12:56
14. Jindřiška Housová Vinařství Vondrák Mělník 102 1984 0:16:38 12. 1:11:36 12. 1:28:14 13. 0:51:35 15. 2:19:49
15. Radka Petrová 3M - Mikropivovar Malý Mach 113 1989 0:17:17 13. 1:17:28 15. 1:34:45 15. 0:46:49 13. 2:21:34
Kategorie S-Štafety
1. Jiří Zajíc KBZ team 200 1980 0:07:45 1. 0:47:47 15. 0:55:32 4. 0:27:49 1. 1:23:21
Petr Beneš KBZ team 200 1980
Martin Kárný KBZ team 200 1997
2. Jan Vyskočil AC Čáslav 207 1973 0:08:05 5. 0:45:36 2. 0:53:41 2. 0:29:55 13. 1:23:36
Ján Čentíš   207
Petr Žák   207
3. Tomáš Černák   201 0:09:10 11. 0:46:57 5. 0:56:07 8. 0:32:41 19. 1:28:48
Zbyněk Pláteník   201
Lukáš Rezek   201
4. Martin Hřebíček   203 0 0:11:28 22. 0:47:22 10. 0:58:50 13. 0:30:38 16. 1:29:28
Adam Kopecký   203 0
Petr Bílý   203 0
5. Petr Hanzel KH Tour 210 1986 0:12:42 37. 0:48:48 20. 1:01:30 23. 0:29:51 11. 1:31:21
Jan Růžička KH Tour 210 1981
Petr Gondek KH Tour 210 1975
6. Michal Vavák Club deportivo Kutná Hora 214 1980 0:11:01 19. 0:51:41 24. 1:02:42 27. 0:29:25 7. 1:32:07
Richard Maxa Razak Triatlon Team 214 1979
7. Jan Kavalír Železný Chlíst 204 1976 0:09:04 7. 0:47:06 7. 0:56:10 10. 0:37:24 24. 1:33:34
Roman Husár   204 0
8. Petr Zábraha STS Chvojkovice Brod 208 1972 0:09:15 15. 0:52:17 30. 1:01:32 26. 0:36:10 23. 1:37:42
Marek Frank STS Chvojkovice Brod 208 1967
Pavla Zábrahová STS Chvojkovice Brod 208 1994
9. Martin ADAM SK Jazzmani Žatec 213 1977 0:12:35 34. 0:51:57 27. 1:04:32 30. 0:39:30 27. 1:44:02
Jan Laibl   213 0
10. Michal Kružic   202 0 0:11:53 28. 0:47:34 13. 0:59:27 16. 0:45:40 33. 1:45:07
Zita Jeřábková   202 0
Zuzana Kružicová   202 0
11. Vladimír Dupal   211 0 0:11:51 25. 0:53:49 32. 1:05:40 32. 0:40:48 29. 1:46:28
Jiří Hruška   211 0
Ivan Kuchař   211 0
12. Radek Pacner Vrchlabí 209 1977 0:09:29 16. 0:50:52 21. 1:00:21 18. 0:48:58 35. 1:49:19
Petr Schimm   209 0
Marek Douda   209 0
13. Zbyněk Vondrák Vinařství Vondrák Mělník 205 1975 0:12:16 32. 1:08:30 37. 1:20:46 37. 0:28:43 6. 1:49:29
Luděk Vondrák   205 0
Veronika Vondráková   205 0
14. Bohumil Strnad   206 0 0:09:04 9. 1:06:48 34. 1:15:52 34. 0:43:15 31. 1:59:07
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A-Muži Martin Korous E.ON.TRIATLON TEAM TABOR 14 1974 0:09:18 9. 0:46:09 3. 0:55:27 5. 0:27:32 2. 1:22:59
2. S-Štafety Jiří Zajíc KBZ team 200 1980 0:07:45 1. 0:47:47 12. 0:55:32 6. 0:27:49 3. 1:23:21
Martin Kárný KBZ team 200 1997
Petr Beneš KBZ team 200 1980
3. A-Muži Michal Málek AC Čáslav 15 1984 0:10:52 16. 0:47:31 8. 0:58:23 9. 0:24:58 1. 1:23:21
4. S-Štafety Petr Žák   207 0:08:05 2. 0:45:36 1. 0:53:41 2. 0:29:55 13. 1:23:36
Jan Vyskočil AC Čáslav 207 1973
Ján Čentíš   207
5. A-Muži Adrej Kružic   11 0 0:08:53 4. 0:46:17 4. 0:55:10 3. 0:29:09 7. 1:24:19
6. A-Muži Jan Němec Kolín 22 1973 0:09:54 13. 0:48:53 18. 0:58:47 10. 0:28:25 4. 1:27:12
7. A-Muži Michal Fraňo   12 0 0:09:22 10. 0:46:04 2. 0:55:26 4. 0:32:07 21. 1:27:33
8. A-Muži Jan Reichl MK Kladno 52 1970 0:11:37 23. 0:47:36 10. 0:59:13 13. 0:29:15 8. 1:28:28
9. S-Štafety Lukáš Rezek   201 0:09:10 7. 0:46:57 5. 0:56:07 7. 0:32:41 26. 1:28:48
Tomáš Černák   201
Zbyněk Pláteník   201
10. S-Štafety Adam Kopecký   203 0 0:11:28 20. 0:47:22 7. 0:58:50 11. 0:30:38 16. 1:29:28
Martin Hřebíček   203 0
Petr Bílý   203 0
11. A-Muži Michal Voráček Etriatlon Team 8 1978 0:10:45 15. 0:48:50 17. 0:59:35 18. 0:30:15 14. 1:29:50
12. Z-Ženy Renáta Hoppova Atletika Kolín 106 1976 0:11:32 21. 0:47:51 13. 0:59:23 14. 0:31:28 17. 1:30:51
13. S-Štafety Petr Gondek KH Tour 210 1975 0:12:42 40. 0:48:48 16. 1:01:30 23. 0:29:51 12. 1:31:21
Jan Růžička KH Tour 210 1981
Petr Hanzel KH Tour 210 1986
14. A-Muži Jan Rada   49 0 0:13:34 49. 0:48:15 15. 1:01:49 26. 0:29:40 11. 1:31:29
15. A-Muži Petr Polívka Sedlčany 10 1976 0:12:37 38. 0:50:00 20. 1:02:37 28. 0:28:53 6. 1:31:30
16. A-Muži Michal Jalovecký LABE TRI CLUB 50 1977 0:08:52 3. 0:50:48 23. 0:59:40 19. 0:32:01 20. 1:31:41
17. A-Muži David Polak Kolin 32 1976 0:11:33 22. 0:47:55 14. 0:59:28 16. 0:32:33 24. 1:32:01
18. S-Štafety Michal Vavák Club deportivo Kutná Hora 214 1980 0:11:01 19. 0:51:41 26. 1:02:42 30. 0:29:25 10. 1:32:07
Richard Maxa Razak Triatlon Team 214 1979
19. A-Muži Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 46 1970 0:11:46 26. 0:49:10 19. 1:00:56 21. 0:32:11 22. 1:33:07
20. S-Štafety Jan Kavalír Železný Chlíst 204 1976 0:09:04 5. 0:47:06 6. 0:56:10 8. 0:37:24 49. 1:33:34
Roman Husár   204 0
21. A-Muži Pavel David Nymburk 41 1972 0:10:40 14. 0:50:55 25. 1:01:35 25. 0:33:02 27. 1:34:37
22. A-Muži Jozef Vaňuš HISPORT TEAM 24 1978 0:12:54 41. 0:52:38 33. 1:05:32 35. 0:29:20 9. 1:34:52
23. A-Muži Martin Krajíček Sokol Veltěž 37 1982 0:11:44 25. 0:47:46 11. 0:59:30 17. 0:35:23 37. 1:34:53
24. A-Muži Jiří Slavík Slavoj Český Brod 29 1976 0:12:12 33. 0:50:24 21. 1:02:36 27. 0:32:35 25. 1:35:11
25. A-Muži Peter Surňák   19 1981 0:12:05 30. 0:50:35 22. 1:02:40 29. 0:33:45 29. 1:36:25
26. A-Muži Ivan Szabó Hrom do piecky ! 28 1980 0:10:57 17. 0:52:13 29. 1:03:10 31. 0:33:58 32. 1:37:08
27. A-Muži Tomáš Holkup Lokomotiva Žižkov 39 1979 0:12:59 43. 0:52:43 34. 1:05:42 37. 0:31:44 19. 1:37:26
28. S-Štafety Marek Frank STS Chvojkovice Brod 208 1967 0:09:15 8. 0:52:17 31. 1:01:32 24. 0:36:10 44. 1:37:42
Pavla Zábrahová STS Chvojkovice Brod 208 1994
Petr Zábraha STS Chvojkovice Brod 208 1972
29. A-Muži Tomáš Hladina Fox klub Praha 51 1982 0:13:10 46. 0:52:37 32. 1:05:47 38. 0:32:14 23. 1:38:01
30. A-Muži Daniel Litt   47 0   80. 0:59:02 55. 0:59:02 12. 0:39:13 59. 1:38:15
31. A-Muži Michal Bureš   31 1996 0:11:54 29. 0:52:53 35. 1:04:47 34. 0:33:29 28. 1:38:16
32. A-Muži Vít Joachymstál   5 1981 0:09:37 12. 0:51:47 27. 1:01:24 22. 0:37:42 51. 1:39:06
33. A-Muži Roman Jirků Jihlava 48 1983 0:15:17 65.   80. 0:15:17 1. 1:24:25 79. 1:39:42
34. A-Muži Tomáš Jeřábek   9 1987 0:11:41 24. 0:52:13 30. 1:03:54 32. 0:36:05 41. 1:39:59
35. A-Muži Vladimír Žežulka Trisport team 40 1980 0:14:34 59. 0:55:45 43. 1:10:19 49. 0:30:18 15. 1:40:37
36. A-Muži Lukáš Pazdera 3M - Mikropivovar Malý Mach 42 1986 0:14:02 52. 0:55:26 41. 1:09:28 46. 0:31:34 18. 1:41:02
37. Z-Ženy Tereza Rydvanová Hrom do piecky! 100 1983 0:13:03 44. 0:54:20 38. 1:07:23 39. 0:34:22 34. 1:41:45
38. Z-Ženy Eva Čokrtová TTC Český Brod 110 1988 0:12:10 32. 0:56:40 48. 1:08:50 44. 0:33:47 30. 1:42:37
39. A-Muži Martin Kučera Kolín 38 1983 0:14:29 58. 0:54:24 39. 1:08:53 45. 0:34:25 35. 1:43:18
40. S-Štafety Jan Laibl   213 0 0:12:35 37. 0:51:57 28. 1:04:32 33. 0:39:30 60. 1:44:02
Martin ADAM SK Jazzmani Žatec 213 1977
41. A-Muži Martin Rada   45 0:13:54 51. 0:53:54 37. 1:07:48 40. 0:36:37 46. 1:44:25
42. A-Muži Arnošt Němec   23 1968 0:13:12 47. 0:57:26 50. 1:10:38 51. 0:33:54 31. 1:44:32
43. A-Muži Robin Dzoba   6 1983 0:13:38 50. 0:54:52 40. 1:08:30 42. 0:36:14 45. 1:44:44
44. A-Muži Lukáš Vrabec Sokol Veltěž 33 1982 0:13:06 45. 0:55:34 42. 1:08:40 43. 0:36:06 42. 1:44:46
45. A-Muži Tomáš Štumpa   3 1985 0:12:22 35. 0:57:06 49. 1:09:28 47. 0:35:28 38. 1:44:56
46. S-Štafety Zuzana Kružicová   202 0 0:11:53 28. 0:47:34 9. 0:59:27 15. 0:45:40 71. 1:45:07
Michal Kružic   202 0
Zita Jeřábková   202 0
47. Z-Ženy Dita Punčochářová HiSport 116 1977 0:11:00 18. 0:59:17 56. 1:10:17 48. 0:36:09 43. 1:46:26
48. S-Štafety Ivan Kuchař   211 0 0:11:51 27. 0:53:49 36. 1:05:40 36. 0:40:48 64. 1:46:28
Vladimír Dupal   211 0
Jiří Hruška   211 0
49. A-Muži René Trbušek Čelákovice 30 1976 0:12:07 31. 0:56:06 45. 1:08:13 41. 0:38:53 55. 1:47:06
50. Z-Ženy Zuzka Kabatova   105 1986 0:12:41 39. 0:58:47 54. 1:11:28 53. 0:37:35 50. 1:49:03
51. S-Štafety Radek Pacner Vrchlabí 209 1977 0:09:29 11. 0:50:52 24. 1:00:21 20. 0:48:58 75. 1:49:19
Petr Schimm   209 0
Marek Douda   209 0
52. A-Muži Petr Antoš ČSOB 21 1976 0:17:28 75. 0:56:00 44. 1:13:28 55. 0:36:01 40. 1:49:29
53. S-Štafety Veronika Vondráková   205 0 0:12:16 34. 1:08:30 71. 1:20:46 67. 0:28:43 5. 1:49:29
Luděk Vondrák   205 0
Zbyněk Vondrák Vinařství Vondrák Mělník 205 1975
54. A-Muži Radek Šauer STS Chvojkovice Brod 13 1975 0:14:16 55. 0:56:06 46. 1:10:22 50. 0:39:09 57. 1:49:31
55. A-Muži Pavel Slabihoud   20 1977 0:14:20 56. 0:56:24 47. 1:10:44 52. 0:40:07 62. 1:50:51
56. A-Muži Zdeněk Voseček Kutná Hora 34 1982 0:17:40 76. 0:58:35 52. 1:16:15 64. 0:34:46 36. 1:51:01
57. Z-Ženy Romana Janíčková 4all sport :) 107 1983 0:12:55 42. 1:00:15 58. 1:13:10 54. 0:37:58 52. 1:51:08
58. Z-Ženy Zuzana Kalinová   103 1981 0:14:46 60. 0:59:56 57. 1:14:42 58. 0:38:52 54. 1:53:34
59. A-Muži Jiří Pačanda domácí lemra 44 1975 0:12:26 36. 1:04:14 64. 1:16:40 65. 0:38:01 53. 1:54:41
60. A-Muži Michal Pokluda   27 1974 0:15:08 64. 1:00:18 59. 1:15:26 60. 0:39:35 61. 1:55:01
61. A-Muži Jan Lahoda Chmel 17 1976 0:17:22 74. 0:58:45 53. 1:16:07 63. 0:39:07 56. 1:55:14
62. A-Muži Martin Viktora SDH Chmeliště 18 1990 0:14:52 62. 1:01:12 62. 1:16:04 62. 0:39:11 58. 1:55:15
63. A-Muži Tomáš Marada Zvole 25 1977 0:15:26 66. 1:04:22 65. 1:19:48 66. 0:35:48 39. 1:55:36
64. S-Štafety Bohumil Strnad   206 0 0:09:04 6. 1:06:48 67. 1:15:52 61. 0:43:15 67. 1:59:07
65. Z-Ženy Jana Čokrtová TTC Český Brod 108 1992 0:14:08 54. 1:01:05 61. 1:15:13 59. 0:44:25 69. 1:59:38
66. A-Muži Jiří Danko Chmel 16 1979 0:16:10 69. 0:57:48 51. 1:13:58 56. 0:45:46 72. 1:59:44
67. A-Muži Ladislav Málek   4 0:16:13 70. 12:55:07 79. 13:11:20 80.   80. 1:59:48
68. A-Muži Tomáš Pazdera 3M - Mikropivovar Malý Mach 43 1989 0:13:19 48. 1:00:53 60. 1:14:12 57. 0:48:45 74. 2:02:57
69. Z-Ženy Jitka Kalná Atletika Chrudim 111 1975 0:18:10 78. 1:08:00 70. 1:26:10 71. 0:36:53 47. 2:03:03
70. A-Muži Petr Kalný Atletika Chrudim 36 1981 0:15:05 63. 1:13:52 74. 1:28:57 75. 0:34:06 33. 2:03:03
71. A-Muži Daniel Zoubek KPM Nymburk 26 1967 0:18:05 77. 1:04:07 63. 1:22:12 69. 0:42:48 66. 2:05:00
72. Z-Ženy Lucie Zárybnická Jihlava 114 1983 0:19:03 79. 1:07:13 68. 1:26:16 72. 0:41:13 65. 2:07:29
73. A-Muži Milan Krankus   7 1980 0:16:16 71. 1:07:54 69. 1:24:10 70. 0:44:49 70. 2:08:59
74. Z-Ženy Soňa Černá 4all sport 101 1980 0:15:53 68. 1:11:44 73. 1:27:37 73. 0:43:55 68. 2:11:32
75. Z-Ženy Kateřina Čokrtová TTC Český Brod 109 1994 0:14:24 57. 1:06:37 66. 1:21:01 68. 0:50:59 76. 2:12:00
76. Z-Ženy Kateřina Tvríková   104 1988 0:14:48 61. 1:17:25 76. 1:32:13 77. 0:40:43 63. 2:12:56
77. Z-Ženy Jindřiška Housová Vinařství Vondrák Mělník 102 1984 0:16:38 72. 1:11:36 72. 1:28:14 74. 0:51:35 77. 2:19:49
78. A-Muži Ricardo Saaverda   2 0 0:14:03 53. 1:30:00 78. 1:44:03 79. 0:36:55 48. 2:20:58
79. Z-Ženy Radka Petrová 3M - Mikropivovar Malý Mach 113 1989 0:17:17 73. 1:17:28 77. 1:34:45 78. 0:46:49 73. 2:21:34
80. A-Muži Jan Malý 3M - Mikropivovar Malý Mach 1 1961 0:15:26 67. 1:14:34 75. 1:30:00 76. 0:59:33 78. 2:29:33
výsledky excel