Search

Výsledky rok 2011

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Andrej Kružic Ness 11 1977 0:07:09 5. 0:44:11 1. 0:51:20 1. 0:31:38 1. 1:22:58
2. Ondřej Čarňanský Praha 31 1981 0:07:00 4. 0:44:37 2. 0:51:37 2. 0:31:44 2. 1:23:21
3. Jan Plzák Hisport team 42 1974 0:06:54 2. 0:45:52 5. 0:52:46 4. 0:33:24 5. 1:26:10
4. Štěpán Kroupa HiSportTeam 53 1975 0:06:57 3. 0:46:29 6. 0:53:26 5. 0:33:49 7. 1:27:15
5. Zbyněk Hraše Et netera 21 1974 0:06:00 1. 0:46:33 7. 0:52:33 3. 0:35:09 14. 1:27:42
6. Marek Lazar NOVIS TK Praha 55 1977 0:08:10 6. 0:49:14 14. 0:57:24 9. 0:33:03 4. 1:30:27
7. Jan Vyskočil TriSK ČB 44 1973 0:08:19 8. 0:45:17 3. 0:53:36 6. 0:36:57 20. 1:30:33
8. Michal Fraňo AK Dittrich 10 1981 0:08:17 7. 0:45:32 4. 0:53:49 7. 0:36:52 19. 1:30:41
9. David Dufek   56 0:09:57 15. 0:47:40 8. 0:57:37 10. 0:33:43 6. 1:31:20
10. Aleš Zavoral   47 1978 0:08:32 10. 0:48:50 10. 0:57:22 8. 0:34:46 11. 1:32:08
11. Jan Němec Kolín 30 1973 0:09:11 13. 0:49:01 11. 0:58:12 12. 0:33:58 8. 1:32:10
12. Josef Vanuš HISPORT TEAM 59 1978 0:10:21 20. 0:50:28 21. 1:00:49 20. 0:32:33 3. 1:33:22
13. Pavel Stříteský Mejto!!! 27 1985 0:10:14 18. 0:48:04 9. 0:58:18 13. 0:36:30 17. 1:34:48
14. Richard Maxa Razak triatlon 57 1979 0:10:07 17. 0:49:03 12. 0:59:10 17. 0:36:31 18. 1:35:41
15. Otakar Martinec   39 1975 0:12:44 40. 0:49:37 16. 1:02:21 22. 0:34:04 9. 1:36:25
16. David Hrabal Kolín 9 1980 0:08:23 9. 0:50:25 20. 0:58:48 14. 0:37:57 22. 1:36:45
17. Petr Maneth   46 1981 0:10:48 27. 0:51:22 24. 1:02:10 21. 0:35:01 13. 1:37:11
18. Tomáš Hladina Praha 51 1982 0:11:20 29. 0:51:36 25. 1:02:56 25. 0:35:38 16. 1:38:34
19. René Trbušek Čelákovice 17 1976 0:10:05 16. 0:49:51 17. 0:59:56 18. 0:39:08 25. 1:39:04
20. Marek Deml Praha 5 13 1974 0:08:57 12. 0:50:11 18. 0:59:08 16. 0:40:04 28. 1:39:12
21. Tomáš Holkup Lokomotiva Žižkov 19 1979 0:12:05 32. 0:51:57 26. 1:04:02 28. 0:35:28 15. 1:39:30
22. Vít Joachymstál 4allsport 8 1981 0:09:44 14. 0:49:07 13. 0:58:51 15. 0:40:44 32. 1:39:35
23. Jiří Mareš Zvole 2 1974 0:10:27 23. 0:50:13 19. 1:00:40 19. 0:39:22 26. 1:40:02
24. Petr Kalný Atletika Chrudim 33 1981 0:13:00 46. 0:53:13 29. 1:06:13 31. 0:34:29 10. 1:40:42
25. Ondřej Vácha SALTO Doksy 18 1983 0:11:55 31. 0:50:47 22. 1:02:42 23. 0:38:03 23. 1:40:45
26. Tomáš Štumpa   3 1985 0:10:45 26. 0:53:41 30. 1:04:26 29. 0:38:33 24. 1:42:59
27. Michal Bureš   7 1996 0:11:06 28. 0:52:37 28. 1:03:43 27. 0:39:39 27. 1:43:22
28. Tomáš Fiala   58 1977 0:10:20 19. 0:52:26 27. 1:02:46 24. 0:41:01 33. 1:43:47
29. Vladimír Žežulka   26 1980 0:12:49 42. 0:56:23 33. 1:09:12 35. 0:34:56 12. 1:44:08
30. Jakub Zadák TT Stoletá 54 1988 0:08:39 11. 0:49:22 15. 0:58:01 11. 0:46:20 43. 1:44:21
31. Jozef Cmorej Hrom do piecky! 14 1980 0:10:30 24. 0:54:03 31. 1:04:33 30. 0:40:15 29. 1:44:48
32. Vladimír Skopec AC Kovošrot 35 1982 0:10:26 22. 0:57:16 37. 1:07:42 33. 0:40:33 31. 1:48:15
33. Vladimír Hampl 3M Měšťanský Mikropivovar Malý 50 1976 0:12:52 44. 0:58:37 40. 1:11:29 41. 0:37:51 21. 1:49:20
34. Jakub Svoboda   34 1980 0:10:32 25. 0:57:52 38. 1:08:24 34. 0:41:28 34. 1:49:52
35. Radek Šauer Chvojkovice Brod 24 1975 0:12:15 33. 0:55:08 32. 1:07:23 32. 0:43:24 37. 1:50:47
36. Jiří Danko Chmel 23 1978 0:12:27 36. 0:50:55 23. 1:03:22 26. 0:48:32 47. 1:51:54
37. Martin Růžek Praha 66 1982 0:13:13 47. 0:57:10 36. 1:10:23 38. 0:42:01 35. 1:52:24
38. David Kopič 3M Měšťanský Mikropivovar Malý 16 1980 0:12:40 38. 0:56:46 34. 1:09:26 36. 0:43:26 39. 1:52:52
39. Zdeněk Voseček   32 1982 0:14:06 50. 0:58:26 39. 1:12:32 43. 0:40:29 30. 1:53:01
40. Lukáš Vrabec   29 1982 0:12:51 43. 0:57:03 35. 1:09:54 37. 0:43:47 41. 1:53:41
41. Tomáš Marada   5 1977 0:12:21 34. 0:59:06 41. 1:11:27 40. 0:43:24 38. 1:54:51
42. Ladislav Málek Čáslav 43 1973 0:11:46 30. 1:00:17 45. 1:12:03 42. 0:43:28 40. 1:55:31
43. Jan Lahoda Chmel 25 1976 0:14:43 51. 0:59:08 42. 1:13:51 45. 0:42:43 36. 1:56:34
44. Marek Protiva   62 1987 0:10:24 21. 1:00:38 46. 1:11:02 39. 0:46:21 44. 1:57:23
45. Michal Král GBB 36 1975 0:13:34 48. 0:59:13 43. 1:12:47 44. 0:47:38 46. 2:00:25
46. Tomáš Uhlíř Triatlon Canada 52 1981 0:14:05 49. 0:59:55 44. 1:14:00 46. 0:46:58 45. 2:00:58
47. Ondřej Šmíd Praha 20 1978 0:12:34 37. 1:04:41 48. 1:17:15 48. 0:49:39 48. 2:06:54
48. Jan Rýpar Triatlon Canada 41 1983 0:12:46 41. 1:07:28 50. 1:20:14 50. 0:52:32 49. 2:12:46
49. Jaromír Širůček ml. Střížkov 65 1993 0:12:41 39. 1:05:24 49. 1:18:05 49. 1:04:24 51. 2:22:29
50. Tomáš Pazdera 3M Měšťanský Mikropivovar Malý 15 1989 0:12:52 45. 1:24:28 52. 1:37:20 52. 0:45:20 42. 2:22:40
51. Miroslav Mikšovský Krupá 48 1991 0:12:23 35. 1:01:43 47. 1:14:06 47. 1:09:21 52. 2:23:27
52. Rudolf Kubín 3M Měšťanský Mikropivovar Malý 12 1973 0:14:47 52. 1:13:19 51. 1:28:06 51. 1:00:46 50. 2:28:52
Kategorie B-Muži 40+
1. Petr Maršík TJ Slavoj Čáslav 40 1971 0:08:26 2. 0:45:50 1. 0:54:16 1. 0:34:11 3. 1:28:27
2. Michal Kovář HiSportTeam 61 1971 0:09:46 4. 0:47:57 4. 0:57:43 5. 0:30:57 1. 1:28:40
3. Jan Reichl 4AllSport 49 1970 0:09:09 3. 0:48:12 5. 0:57:21 3. 0:34:06 2. 1:31:27
4. Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 38 1970 0:10:12 6. 0:47:27 3. 0:57:39 4. 0:35:40 4. 1:33:19
5. Jaromír Širůček LABE TRI CLUB HK 64 1962 0:08:15 1. 0:46:43 2. 0:54:58 2. 0:39:57 5. 1:34:55
6. Ondřej Čech 4allsport.cz 60 1971 0:10:09 5. 0:50:19 7. 1:00:28 6. 0:44:08 10. 1:44:36
7. Jan Fiala   37 1953 0:12:31 10. 0:50:16 6. 1:02:47 7. 0:42:04 8. 1:44:51
8. Arnošt Němec Kolín 28 1968 0:11:48 8. 0:57:31 9. 1:09:19 9. 0:40:39 7. 1:49:58
9. Tomáš Trnka DUEL Praha 4 1966 0:11:28 7. 0:59:13 10. 1:10:41 10. 0:40:18 6. 1:50:59
10. Antonín Hejzlar SK Slavoj Čáslav 22 1957 0:11:51 9. 0:57:04 8. 1:08:55 8. 0:43:01 9. 1:51:56
11. Martin Váša Ness 6 1968 0:14:12 12. 1:02:04 11. 1:16:16 11. 0:48:37 11. 2:04:53
12. Martin Schneider 3M Městský Mikropivovar Malý 63 1959 0:15:55 13. 1:07:15 12. 1:23:10 12. 0:55:05 13. 2:18:15
13. Jan Malý 3M Měšťanský Mikropivovar Malý 1 1961 0:13:39 11. 1:10:12 13. 1:23:51 13. 1:02:11 14. 2:26:02
14. Jiří Mazur Sršni K.H. 45 0:16:52 14. 1:20:11 14. 1:37:03 14. 0:53:20 12. 2:30:23
Kategorie Z-Ženy
1. Renata Hoppová Sokol Kolín 102 1976 0:09:37 2. 0:48:08 1. 0:57:45 1. 0:35:47 1. 1:33:32
2. Eva Čokrtová TTC Český Brod 109 1988 0:10:03 4. 0:51:34 2. 1:01:37 2. 0:39:13 3. 1:40:50
3. Dita Punčochářová HiSportTeam 112 1977 0:10:52 6. 0:57:24 6. 1:08:16 6. 0:40:06 4. 1:48:22
4. Tereza Rydvanová Hrom do piecky! 103 1983 0:11:41 9. 0:55:20 5. 1:07:01 5. 0:41:23 5. 1:48:24
5. Lenka Maxová Razak triatlon 104 1980 0:10:02 3. 0:54:19 4. 1:04:21 4. 0:44:10 8. 1:48:31
6. Hana Horálková Toi toi cykloklub Slaný 108 1983 0:09:26 1. 0:54:11 3. 1:03:37 3. 0:48:03 12. 1:51:40
7. Eliška Vrbová 4allsport 111 1977 0:12:38 11. 0:57:39 7. 1:10:17 8. 0:41:51 7. 1:52:08
8. Jana Péterová Tři pro zdraví 105 1984 0:11:34 8. 1:00:00 10. 1:11:34 10. 0:41:36 6. 1:53:10
9. Jitka Kalná Atletika Chrudim 106 1975 0:13:54 12. 1:03:27 11. 1:17:21 12. 0:37:55 2. 1:55:16
10. Iveta Marešová Zvole 100 1974 0:12:17 10. 0:58:41 8. 1:10:58 9. 0:46:04 10. 1:57:02
11. Kateřina Čokrtová TTC Český Brod 110 1994 0:10:17 5. 0:59:57 9. 1:10:14 7. 0:54:28 13. 2:04:42
12. Hana Štikarová SunnyDenny Team 101 1982 0:11:01 7. 1:06:11 12. 1:17:12 11. 0:47:48 11. 2:05:00
13. Daniela Čišková Triatlon Canada 107 1971 0:16:33 14. 1:22:03 14. 1:38:36 14. 0:45:32 9. 2:24:08
14. Petra Medová 3M Městský Mikropivovar Malý 113 1966 0:15:51 13. 1:14:16 13. 1:30:07 13. 0:54:51 14. 2:24:58
Kategorie S-Štafety
1. Jan Rada Armydraci 208 1977 0:07:42 10. 0:45:32 1. 0:53:14 1. 0:31:51 4. 1:25:05
David Matouš Armydraci 208 1979
Daniel Litt Armydraci 208 1978
2. Jan Grusa AC Kovošrot 204 1979 0:09:15 18. 0:47:05 7. 0:56:20 5. 0:31:09 2. 1:27:29
Adam Böck AC Kovošrot 204 1982
Vladimír Skopec AC Kovošrot 204
3. Jana Šmídová Mejdej 202 1981 0:06:46 2. 0:53:05 12. 0:59:51 10. 0:37:37 13. 1:37:28
Michal Peškar Mejdej 202 1978
Radek Hodan   202
4. Michal Vavák Club deportivo 206 1980 0:09:06 15. 0:57:00 14. 1:06:06 14. 0:32:51 7. 1:38:57
David Kosek Sparta FOREVER 206 1980
5. Jan Kavalír Zelezný Chlíst 201 1976 0:07:17 7. 0:59:28 16. 1:06:45 16. 0:32:56 9. 1:39:41
Zbyněk Vondrák Vinařství Vondrák 201 1975
Petr Schimm Ness 201 1982
6. Petr Bílý   200 0:10:16 21. 0:46:08 5. 0:56:24 8. 0:45:31 23. 1:41:55
Adam Kopecký   200
7. Martin Adam SK Jazzmani Žatec 205 1977 0:10:42 23. 0:50:48 10. 1:01:30 13. 0:42:36 21. 1:44:06
Jan Laibl Jazzmani Zatec 205 1978
8. Aleš Urban   203 0:07:04 5. 1:00:09 20. 1:07:13 20. 0:41:43 18. 1:48:56
Bohumil Strnad   203
Iveta Strnadová   203
9. Milena Svobodová Tři Radlice 207 1979 0:09:00 13. 1:03:15 22. 1:12:15 22. 0:41:42 15. 1:53:57
Tereza Huclová Tři Radlice 207 1983
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A-Muži Andrej Kružic Ness 11 1977 0:07:09 7. 0:44:11 1. 0:51:20 1. 0:31:38 3. 1:22:58
2. A-Muži Ondřej Čarňanský Praha 31 1981 0:07:00 5. 0:44:37 2. 0:51:37 2. 0:31:44 4. 1:23:21
3. S-Štafety Jan Rada Armydraci 208 1977 0:07:42 9. 0:45:32 4. 0:53:14 5. 0:31:51 5. 1:25:05
Daniel Litt Armydraci 208 1978
David Matouš Armydraci 208 1979
4. A-Muži Jan Plzák Hisport team 42 1974 0:06:54 3. 0:45:52 7. 0:52:46 4. 0:33:24 10. 1:26:10
5. A-Muži Štěpán Kroupa HiSportTeam 53 1975 0:06:57 4. 0:46:29 9. 0:53:26 6. 0:33:49 12. 1:27:15
6. S-Štafety Vladimír Skopec AC Kovošrot 204 0:09:15 23. 0:47:05 12. 0:56:20 11. 0:31:09 2. 1:27:29
Jan Grusa AC Kovošrot 204 1979
Adam Böck AC Kovošrot 204 1982
7. A-Muži Zbyněk Hraše Et netera 21 1974 0:06:00 1. 0:46:33 10. 0:52:33 3. 0:35:09 21. 1:27:42
8. B-Muži 40+ Petr Maršík TJ Slavoj Čáslav 40 1971 0:08:26 15. 0:45:50 6. 0:54:16 9. 0:34:11 16. 1:28:27
9. B-Muži 40+ Michal Kovář HiSportTeam 61 1971 0:09:46 27. 0:47:57 15. 0:57:43 18. 0:30:57 1. 1:28:40
10. A-Muži Marek Lazar NOVIS TK Praha 55 1977 0:08:10 10. 0:49:14 23. 0:57:24 15. 0:33:03 9. 1:30:27
11. A-Muži Jan Vyskočil TriSK ČB 44 1973 0:08:19 13. 0:45:17 3. 0:53:36 7. 0:36:57 29. 1:30:33
12. A-Muži Michal Fraňo AK Dittrich 10 1981 0:08:17 12. 0:45:32 5. 0:53:49 8. 0:36:52 28. 1:30:41
13. A-Muži David Dufek   56 0:09:57 28. 0:47:40 14. 0:57:37 16. 0:33:43 11. 1:31:20
14. B-Muži 40+ Jan Reichl 4AllSport 49 1970 0:09:09 21. 0:48:12 18. 0:57:21 13. 0:34:06 15. 1:31:27
15. A-Muži Aleš Zavoral   47 1978 0:08:32 16. 0:48:50 19. 0:57:22 14. 0:34:46 18. 1:32:08
16. A-Muži Jan Němec Kolín 30 1973 0:09:11 22. 0:49:01 20. 0:58:12 21. 0:33:58 13. 1:32:10
17. B-Muži 40+ Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 38 1970 0:10:12 34. 0:47:27 13. 0:57:39 17. 0:35:40 24. 1:33:19
18. A-Muži Josef Vanuš HISPORT TEAM 59 1978 0:10:21 39. 0:50:28 32. 1:00:49 31. 0:32:33 6. 1:33:22
19. Z-Ženy Renata Hoppová Sokol Kolín 102 1976 0:09:37 25. 0:48:08 17. 0:57:45 19. 0:35:47 25. 1:33:32
20. A-Muži Pavel Stříteský Mejto!!! 27 1985 0:10:14 35. 0:48:04 16. 0:58:18 22. 0:36:30 26. 1:34:48
21. B-Muži 40+ Jaromír Širůček LABE TRI CLUB HK 64 1962 0:08:15 11. 0:46:43 11. 0:54:58 10. 0:39:57 40. 1:34:55
22. A-Muži Richard Maxa Razak triatlon 57 1979 0:10:07 32. 0:49:03 21. 0:59:10 26. 0:36:31 27. 1:35:41
23. A-Muži Otakar Martinec   39 1975 0:12:44 70. 0:49:37 25. 1:02:21 35. 0:34:04 14. 1:36:25
24. A-Muži David Hrabal Kolín 9 1980 0:08:23 14. 0:50:25 31. 0:58:48 23. 0:37:57 33. 1:36:45
25. A-Muži Petr Maneth   46 1981 0:10:48 47. 0:51:22 36. 1:02:10 34. 0:35:01 20. 1:37:11
26. S-Štafety Michal Peškar Mejdej 202 1978 0:06:46 2. 0:53:05 42. 0:59:51 27. 0:37:37 30. 1:37:28
Jana Šmídová Mejdej 202 1981
Radek Hodan   202
27. A-Muži Tomáš Hladina Praha 51 1982 0:11:20 51. 0:51:36 38. 1:02:56 39. 0:35:38 23. 1:38:34
28. S-Štafety Michal Vavák Club deportivo 206 1980 0:09:06 20. 0:57:00 52. 1:06:06 47. 0:32:51 7. 1:38:57
David Kosek Sparta FOREVER 206 1980
29. A-Muži René Trbušek Čelákovice 17 1976 0:10:05 31. 0:49:51 26. 0:59:56 28. 0:39:08 36. 1:39:04
30. A-Muži Marek Deml Praha 5 13 1974 0:08:57 18. 0:50:11 27. 0:59:08 25. 0:40:04 41. 1:39:12
31. A-Muži Tomáš Holkup Lokomotiva Žižkov 19 1979 0:12:05 59. 0:51:57 39. 1:04:02 43. 0:35:28 22. 1:39:30
32. A-Muži Vít Joachymstál 4allsport 8 1981 0:09:44 26. 0:49:07 22. 0:58:51 24. 0:40:44 48. 1:39:35
33. S-Štafety Jan Kavalír Zelezný Chlíst 201 1976 0:07:17 8. 0:59:28 68. 1:06:45 49. 0:32:56 8. 1:39:41
Zbyněk Vondrák Vinařství Vondrák 201 1975
Petr Schimm Ness 201 1982
34. A-Muži Jiří Mareš Zvole 2 1974 0:10:27 42. 0:50:13 28. 1:00:40 30. 0:39:22 38. 1:40:02
35. A-Muži Petr Kalný Atletika Chrudim 33 1981 0:13:00 76. 0:53:13 43. 1:06:13 48. 0:34:29 17. 1:40:42
36. A-Muži Ondřej Vácha SALTO Doksy 18 1983 0:11:55 58. 0:50:47 33. 1:02:42 36. 0:38:03 34. 1:40:45
37. Z-Ženy Eva Čokrtová TTC Český Brod 109 1988 0:10:03 30. 0:51:34 37. 1:01:37 33. 0:39:13 37. 1:40:50
38. S-Štafety Adam Kopecký   200 0:10:16 36. 0:46:08 8. 0:56:24 12. 0:45:31 69. 1:41:55
Petr Bílý   200
39. A-Muži Tomáš Štumpa   3 1985 0:10:45 46. 0:53:41 44. 1:04:26 45. 0:38:33 35. 1:42:59
40. A-Muži Michal Bureš   7 1996 0:11:06 50. 0:52:37 41. 1:03:43 42. 0:39:39 39. 1:43:22
41. A-Muži Tomáš Fiala   58 1977 0:10:20 38. 0:52:26 40. 1:02:46 37. 0:41:01 49. 1:43:47
42. S-Štafety Jan Laibl Jazzmani Zatec 205 1978 0:10:42 45. 0:50:48 34. 1:01:30 32. 0:42:36 58. 1:44:06
Martin Adam SK Jazzmani Žatec 205 1977
43. A-Muži Vladimír Žežulka   26 1980 0:12:49 72. 0:56:23 50. 1:09:12 57. 0:34:56 19. 1:44:08
44. A-Muži Jakub Zadák TT Stoletá 54 1988 0:08:39 17. 0:49:22 24. 0:58:01 20. 0:46:20 72. 1:44:21
45. B-Muži 40+ Ondřej Čech 4allsport.cz 60 1971 0:10:09 33. 0:50:19 30. 1:00:28 29. 0:44:08 66. 1:44:36
46. A-Muži Jozef Cmorej Hrom do piecky! 14 1980 0:10:30 43. 0:54:03 45. 1:04:33 46. 0:40:15 43. 1:44:48
47. B-Muži 40+ Jan Fiala   37 1953 0:12:31 65. 0:50:16 29. 1:02:47 38. 0:42:04 57. 1:44:51
48. A-Muži Vladimír Skopec AC Kovošrot 35 1982 0:10:26 41. 0:57:16 56. 1:07:42 53. 0:40:33 46. 1:48:15
49. Z-Ženy Dita Punčochářová HiSportTeam 112 1977 0:10:52 48. 0:57:24 57. 1:08:16 54. 0:40:06 42. 1:48:22
50. Z-Ženy Tereza Rydvanová Hrom do piecky! 103 1983 0:11:41 54. 0:55:20 49. 1:07:01 50. 0:41:23 50. 1:48:24
51. Z-Ženy Lenka Maxová Razak triatlon 104 1980 0:10:02 29. 0:54:19 47. 1:04:21 44. 0:44:10 67. 1:48:31
52. S-Štafety Iveta Strnadová   203 0:07:04 6. 1:00:09 72. 1:07:13 51. 0:41:43 54. 1:48:56
Aleš Urban   203
Bohumil Strnad   203
53. A-Muži Vladimír Hampl 3M Měšťanský Mikropivovar Malý 50 1976 0:12:52 74. 0:58:37 62. 1:11:29 68. 0:37:51 31. 1:49:20
54. A-Muži Jakub Svoboda   34 1980 0:10:32 44. 0:57:52 60. 1:08:24 55. 0:41:28 51. 1:49:52
55. B-Muži 40+ Arnošt Němec Kolín 28 1968 0:11:48 56. 0:57:31 58. 1:09:19 58. 0:40:39 47. 1:49:58
56. A-Muži Radek Šauer Chvojkovice Brod 24 1975 0:12:15 60. 0:55:08 48. 1:07:23 52. 0:43:24 61. 1:50:47
57. B-Muži 40+ Tomáš Trnka DUEL Praha 4 1966 0:11:28 52. 0:59:13 66. 1:10:41 64. 0:40:18 44. 1:50:59
58. Z-Ženy Hana Horálková Toi toi cykloklub Slaný 108 1983 0:09:26 24. 0:54:11 46. 1:03:37 41. 0:48:03 77. 1:51:40
59. A-Muži Jiří Danko Chmel 23 1978 0:12:27 64. 0:50:55 35. 1:03:22 40. 0:48:32 78. 1:51:54
60. B-Muži 40+ Antonín Hejzlar SK Slavoj Čáslav 22 1957 0:11:51 57. 0:57:04 54. 1:08:55 56. 0:43:01 60. 1:51:56
61. Z-Ženy Eliška Vrbová 4allsport 111 1977 0:12:38 67. 0:57:39 59. 1:10:17 62. 0:41:51 55. 1:52:08
62. A-Muži Martin Růžek Praha 66 1982 0:13:13 77. 0:57:10 55. 1:10:23 63. 0:42:01 56. 1:52:24
63. A-Muži David Kopič 3M Měšťanský Mikropivovar Malý 16 1980 0:12:40 68. 0:56:46 51. 1:09:26 59. 0:43:26 63. 1:52:52
64. A-Muži Zdeněk Voseček   32 1982 0:14:06 82. 0:58:26 61. 1:12:32 72. 0:40:29 45. 1:53:01
65. Z-Ženy Jana Péterová Tři pro zdraví 105 1984 0:11:34 53. 1:00:00 71. 1:11:34 69. 0:41:36 52. 1:53:10
66. A-Muži Lukáš Vrabec   29 1982 0:12:51 73. 0:57:03 53. 1:09:54 60. 0:43:47 65. 1:53:41
67. S-Štafety Milena Svobodová Tři Radlice 207 1979 0:09:00 19. 1:03:15 77. 1:12:15 71. 0:41:42 53. 1:53:57
Tereza Huclová Tři Radlice 207 1983
68. A-Muži Tomáš Marada   5 1977 0:12:21 62. 0:59:06 64. 1:11:27 67. 0:43:24 62. 1:54:51
69. Z-Ženy Jitka Kalná Atletika Chrudim 106 1975 0:13:54 80. 1:03:27 78. 1:17:21 80. 0:37:55 32. 1:55:16
70. A-Muži Ladislav Málek Čáslav 43 1973 0:11:46 55. 1:00:17 73. 1:12:03 70. 0:43:28 64. 1:55:31
71. A-Muži Jan Lahoda Chmel 25 1976 0:14:43 84. 0:59:08 65. 1:13:51 74. 0:42:43 59. 1:56:34
72. Z-Ženy Iveta Marešová Zvole 100 1974 0:12:17 61. 0:58:41 63. 1:10:58 65. 0:46:04 71. 1:57:02
73. A-Muži Marek Protiva   62 1987 0:10:24 40. 1:00:38 74. 1:11:02 66. 0:46:21 73. 1:57:23
74. A-Muži Michal Král GBB 36 1975 0:13:34 78. 0:59:13 67. 1:12:47 73. 0:47:38 75. 2:00:25
75. A-Muži Tomáš Uhlíř Triatlon Canada 52 1981 0:14:05 81. 0:59:55 69. 1:14:00 75. 0:46:58 74. 2:00:58
76. Z-Ženy Kateřina Čokrtová TTC Český Brod 110 1994 0:10:17 37. 0:59:57 70. 1:10:14 61. 0:54:28 83. 2:04:42
77. B-Muži 40+ Martin Váša Ness 6 1968 0:14:12 83. 1:02:04 76. 1:16:16 77. 0:48:37 79. 2:04:53
78. Z-Ženy Hana Štikarová SunnyDenny Team 101 1982 0:11:01 49. 1:06:11 81. 1:17:12 78. 0:47:48 76. 2:05:00
79. A-Muži Ondřej Šmíd Praha 20 1978 0:12:34 66. 1:04:41 79. 1:17:15 79. 0:49:39 80. 2:06:54
80. A-Muži Jan Rýpar Triatlon Canada 41 1983 0:12:46 71. 1:07:28 83. 1:20:14 82. 0:52:32 81. 2:12:46
81. B-Muži 40+ Martin Schneider 3M Městský Mikropivovar Malý 63 1959 0:15:55 87. 1:07:15 82. 1:23:10 83. 0:55:05 85. 2:18:15
82. A-Muži Jaromír Širůček ml. Střížkov 65 1993 0:12:41 69. 1:05:24 80. 1:18:05 81. 1:04:24 88. 2:22:29
83. A-Muži Tomáš Pazdera 3M Měšťanský Mikropivovar Malý 15 1989 0:12:52 75. 1:24:28 89. 1:37:20 88. 0:45:20 68. 2:22:40
84. A-Muži Miroslav Mikšovský Krupá 48 1991 0:12:23 63. 1:01:43 75. 1:14:06 76. 1:09:21 89. 2:23:27
85. Z-Ženy Daniela Čišková Triatlon Canada 107 1971 0:16:33 88. 1:22:03 88. 1:38:36 89. 0:45:32 70. 2:24:08
86. Z-Ženy Petra Medová 3M Městský Mikropivovar Malý 113 1966 0:15:51 86. 1:14:16 86. 1:30:07 86. 0:54:51 84. 2:24:58
87. B-Muži 40+ Jan Malý 3M Měšťanský Mikropivovar Malý 1 1961 0:13:39 79. 1:10:12 84. 1:23:51 84. 1:02:11 87. 2:26:02
88. A-Muži Rudolf Kubín 3M Měšťanský Mikropivovar Malý 12 1973 0:14:47 85. 1:13:19 85. 1:28:06 85. 1:00:46 86. 2:28:52
89. B-Muži 40+ Jiří Mazur Sršni K.H. 45 0:16:52 89. 1:20:11 87. 1:37:03 87. 0:53:20 82. 2:30:23