Search

Výsledky rok 2010

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Martin Korous Votice 34 1974 0:10:39 7. 0:44:50 2. 0:55:29 4. 0:31:41 2. 1:27:10
2. Andrej Kružic NESS Czech 11 1977 0:10:33 6. 0:44:22 1. 0:54:55 1. 0:33:08 4. 1:28:03
3. Lukáš Pazdera TSK Praha 9 1986 0:11:45 14. 0:46:43 6. 0:58:28 7. 0:31:27 1. 1:29:55
4. Radim Petratur Praha 24 1977 0:09:49 3. 0:45:16 3. 0:55:05 2. 0:35:03 8. 1:30:08
5. Štěpán Kroupa Enervit team 45 1975 0:09:55 4. 0:45:32 4. 0:55:27 3. 0:35:25 10. 1:30:52
6. Michal Háša 0 1 1981 0:10:58 9. 0:47:34 10. 0:58:32 8. 0:32:40 3. 1:31:12
7. Tomáš Vojtěchovský TJ Slávie Chomutov 46 1974 0:10:15 5. 0:45:53 5. 0:56:08 5. 0:35:23 9. 1:31:31
8. Vladislav Zušťák TT Háje 26 1980 0:09:17 1. 0:48:09 12. 0:57:26 6. 0:35:56 13. 1:33:22
9. Josef Svoboda Iron stars Beroun 25 1977 0:11:25 11. 0:47:10 8. 0:58:35 9. 0:35:25 11. 1:34:00
11. Jan Němec Sudějov 43 1973 0:11:44 13. 0:47:49 11. 0:59:33 12. 0:34:57 7. 1:34:30
12. Milan Škoda Tri Expert 31 1979 0:09:41 2. 0:49:04 15. 0:58:45 10. 0:36:54 15. 1:35:39
13. Marek Lazar TK Novis Praha 48 1977 0:10:46 8. 0:51:13 22. 1:01:59 16. 0:34:24 5. 1:36:23
14. Jozef Vaňuš Enervit team 39 1978 0:13:08 15. 0:48:10 13. 1:01:18 14. 0:35:30 12. 1:36:48
15. Petr Polívka Sedlčany 33 1976 0:14:46 29. 0:48:34 14. 1:03:20 17. 0:34:43 6. 1:38:03
17. Jaroslav Novotný Kutná Hora 4 1977 0:14:38 28. 0:46:49 7. 1:01:27 15. 0:39:01 18. 1:40:28
18. Lukáš Lipták SKC Pečky 28 1982 0:11:35 12. 0:47:19 9. 0:58:54 11. 0:42:05 24. 1:40:59
19. Jaromír Vicari Jílové 37 1977 0:14:04 21. 0:50:32 21. 1:04:36 19. 0:37:02 17. 1:41:38
20. Jakub Zadák Stoletá team Kolín 44 1988 0:11:06 10. 0:49:46 17. 1:00:52 13. 0:41:59 23. 1:42:51
21. Adam Vítů Nymburk 12 1975 0:14:22 24. 0:53:19 26. 1:07:41 26. 0:36:43 14. 1:44:24
22. Radek Hoferek Malešov 3 1973 0:14:08 22. 0:54:32 28. 1:08:40 28. 0:36:56 16. 1:45:36
23. Michal Fraňo NESS Czech 13 1981 0:16:26 39. 0:49:36 16. 1:06:02 23. 0:40:15 20. 1:46:17
24. Jiří Bednář Praha 3 30 1980 0:14:56 30. 0:50:28 20. 1:05:24 21. 0:42:25 25. 1:47:49
25. David Hrabal Kolín 5 1980 0:13:38 18. 0:50:26 19. 1:04:04 18. 0:44:06 29. 1:48:10
27. Michal Krajčovič Praha 27 1980 0:15:10 32. 0:54:56 29. 1:10:06 30. 0:39:07 19. 1:49:13
28. Standa Hajek SK Primaizol 38 1982 0:15:59 35. 0:51:32 23. 1:07:31 25. 0:42:28 26. 1:49:59
29. Jiří Novák Kolín 7 1977 0:14:35 27. 0:50:05 18. 1:04:40 20. 0:46:19 32. 1:50:59
30. Vladimír Skopec AC Kovošrot Praha 23 1982 0:13:58 20. 0:57:09 33. 1:11:07 31. 0:41:09 21. 1:52:16
31. Lukáš Chytrý Trisport Team 10 1981 0:14:58 31. 0:53:40 27. 1:08:38 27. 0:43:45 28. 1:52:23
32. René Trbušek NESS Czech 18 1976 0:13:10 16. 0:53:16 25. 1:06:26 24. 0:46:57 33. 1:53:23
33. Vít Joachymstál Kly 2 1981 0:13:13 17. 0:52:17 24. 1:05:30 22. 0:50:18 37. 1:55:48
34. Michal Bureš Chotusice 16 1996 0:13:42 19. 1:01:29 38. 1:15:11 37. 0:41:51 22. 1:57:02
35. Peter Surňák Praha 40 1981 0:14:11 23. 0:59:40 35. 1:13:51 33. 0:43:42 27. 1:57:33
36. Jakub Svoboda NESS Czech 41 1980 0:14:30 26. 0:59:47 36. 1:14:17 34. 0:44:20 30. 1:58:37
37. Zdeněk Prokop Kolín 14 1975 0:14:27 25. 0:55:24 30. 1:09:51 29. 0:49:10 36. 1:59:01
39. Jan Lahoda Chmel 22 1976 0:18:33 42. 0:56:13 31. 1:14:46 35. 0:50:20 38. 2:05:06
40. Jiří Danko Chmel 20 1979 0:18:30 41. 0:56:17 32. 1:14:47 36. 0:50:20 39. 2:05:07
41. Radek Šauer STS Chvojkovice Brod 32 1975 0:15:33 33. 1:00:52 37. 1:16:25 38. 0:48:53 35. 2:05:18
42. Tomáš Kadečka ONBOARD.CZ 15 1978 0:15:33 34. 1:02:11 39. 1:17:44 39. 0:50:49 40. 2:08:33
43. Aleš Vondráček Chmel 21 1978 0:16:16 37. 0:57:11 34. 1:13:27 32. 0:55:36 41. 2:09:03
44. Vít Burda Excello ONE 47 1977 0:18:19 40. 1:02:48 40. 1:21:07 40. 0:48:50 34. 2:09:57
45. Michal Petržilka KTV Suchdol 35 1987 0:16:22 38. 1:17:02 42. 1:33:24 42. 0:45:49 31. 2:19:13
46. Miloš Chochola Mrtvola ProTeam 6 1979 0:16:05 36. 1:13:56 41. 1:30:01 41. 1:01:41 42. 2:31:42
Kategorie B-Muži 40+
10. Petr Horáček Sudoměř 42 1962 0:11:18 1. 0:48:31 1. 0:59:49 1. 0:34:36 1. 1:34:25
16. Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 29 1970 0:12:32 2. 0:48:51 2. 1:01:23 2. 0:37:48 2. 1:39:11
26. Karel Máj Liberec 36 1970 0:12:50 3. 0:52:30 3. 1:05:20 3. 0:43:35 4. 1:48:55
38. Peter Klučka Bratislava 17 1954 0:19:30 6. 1:02:19 4. 1:21:49 4. 0:41:32 3. 2:03:21
47. Jan Malý 3M Měšťanský mikropivovar Malý 8 1961 0:18:03 4. 1:11:29 5. 1:29:32 5. 1:13:12 6. 2:42:44
48. Vladimír Meško Praha 19 1957 0:18:52 5. 1:21:33 6. 1:40:25 6. 1:08:22 5. 2:48:47
Kategorie Z-Ženy
1. Lenka Fanturová Praha 104 1978 0:09:14 1. 0:50:24 1. 0:59:38 1. 0:35:27 1. 1:35:05
2. Hana Švarcová Praha 102 1982 0:10:35 2. 0:50:31 2. 1:01:06 2. 0:39:55 3. 1:41:01
3. Anna Rohulánová Praha 101 1985 0:11:55 3. 0:51:30 3. 1:03:25 3. 0:38:27 2. 1:41:52
4. Eva Čokrtová TTC český Brod 105 1988 0:13:22 6. 0:52:26 5. 1:05:48 5. 0:42:45 4. 1:48:33
5. Tereza Uherková Čelákovice 108 1978 0:13:18 5. 0:51:44 4. 1:05:02 4. 0:44:06 5. 1:49:08
6. Jana Čokrtová TTC český Brod 106 1992 0:14:00 7. 0:56:00 6. 1:10:00 6. 0:54:10 6. 2:04:10
7. Blanka Kubíčková Jílové u Prahy 103 1973 0:13:14 4. 0:58:51 7. 1:12:05 7. 0:55:44 7. 2:07:49
8. Kateřina Čokrtová TTC český Brod 107 1994 0:15:06 8. 1:09:02 8. 1:24:08 8. 0:59:46 8. 2:23:54
9. Tereza Hendrychová Mrtvola ProTeam 100 1985 0:18:04 9. 1:15:25 9. 1:33:29 9. 1:05:46 9. 2:39:15
Kategorie S-Štafety
1. Jan Kavalír   202 0:13:02 19. 0:58:51 17. 1:11:53 17. 0:30:19 1. 1:42:12
Petr Schimm   202
Zbyněk Vondrák   202
2. Michal Zinner   208 0:11:22 9. 0:58:02 14. 1:09:24 12. 0:36:06 6. 1:45:30
Vilém Šilar   208
Jan Pírek   208
3. Markéta Maříková   200 0:09:55 4. 0:55:46 8. 1:05:41 3. 0:41:32 14. 1:47:13
Radek Hodan   200
4. Tereza Rydvanová   203 0:13:04 22. 0:57:05 12. 1:10:09 15. 0:39:15 12. 1:49:24
Lenka Hanzlová   203
5. Jan Laibl   207 0:14:40 24. 0:50:38 1. 1:05:18 1. 0:44:27 16. 1:49:45
Martin Adam   207
6. David Kosek   206 0:12:33 16. 1:04:13 24. 1:16:46 24. 0:34:16 5. 1:51:02
Michal Vavák   206
7. Jitka Kalná   205 0:15:16 27. 0:51:21 4. 1:06:37 9. 0:45:06 22. 1:51:43
Petr Kalný   205
8. Jana Kořínková   212 0:10:50 6. 0:55:45 5. 1:06:35 5. 0:48:30 25. 1:55:05
Mytyáš Kořínek   212
Vít (květ) Oldřich   212
9. Tomáš Valenta   211 0:12:45 17. 0:56:27 10. 1:09:12 10. 0:47:20 23. 1:56:32
Andrey Roman   211
10. Lukáš Rezek   201 0:09:44 1. 1:15:46 30. 1:25:30 27. 0:36:16 9. 2:01:46
Petr Bílý   201
Michal Dittrich   201
11. Kateřina Hunalová   204 0:11:42 12. 1:03:40 20. 1:15:22 20. 0:49:19 28. 2:04:41
Tereza Huclová   204
Zuzana Holeinová   204
12. Martina Ševčíková   210 0:15:25 29. 1:15:19 28. 1:30:44 31. 0:44:29 19. 2:15:13
Libor Janů   210
Jindřich Pospíšil   210
13. Tomáš Marada   209 0:16:14 32. 1:08:05 26. 1:24:19 26. 1:01:14 32. 2:25:33
Magda Maradová   209
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A-Muži Martin Korous Votice 34 1974 0:10:39 11. 0:44:50 2. 0:55:29 4. 0:31:41 3. 1:27:10
2. A-Muži Andrej Kružic NESS Czech 11 1977 0:10:33 9. 0:44:22 1. 0:54:55 1. 0:33:08 5. 1:28:03
3. A-Muži Lukáš Pazdera TSK Praha 9 1986 0:11:45 22. 0:46:43 6. 0:58:28 7. 0:31:27 2. 1:29:55
4. A-Muži Radim Petratur Praha 24 1977 0:09:49 5. 0:45:16 3. 0:55:05 2. 0:35:03 11. 1:30:08
5. A-Muži Štěpán Kroupa Enervit team 45 1975 0:09:55 6. 0:45:32 4. 0:55:27 3. 0:35:25 13. 1:30:52
6. A-Muži Michal Háša 0 1 1981 0:10:58 14. 0:47:34 10. 0:58:32 8. 0:32:40 4. 1:31:12
7. A-Muži Tomáš Vojtěchovský TJ Slávie Chomutov 46 1974 0:10:15 8. 0:45:53 5. 0:56:08 5. 0:35:23 12. 1:31:31
8. A-Muži Vladislav Zušťák TT Háje 26 1980 0:09:17 2. 0:48:09 12. 0:57:26 6. 0:35:56 17. 1:33:22
9. A-Muži Josef Svoboda Iron stars Beroun 25 1977 0:11:25 18. 0:47:10 8. 0:58:35 9. 0:35:25 14. 1:34:00
10. B-Muži 40+ Petr Horáček Sudoměř 42 1962 0:11:18 16. 0:48:31 14. 0:59:49 14. 0:34:36 8. 1:34:25
11. A-Muži Jan Němec Sudějov 43 1973 0:11:44 21. 0:47:49 11. 0:59:33 12. 0:34:57 10. 1:34:30
12. Z-Ženy Lenka Fanturová Praha 104 1978 0:09:14 1. 0:50:24 21. 0:59:38 13. 0:35:27 15. 1:35:05
13. A-Muži Milan Škoda Tri Expert 31 1979 0:09:41 3. 0:49:04 17. 0:58:45 10. 0:36:54 21. 1:35:39
14. A-Muži Marek Lazar TK Novis Praha 48 1977 0:10:46 12. 0:51:13 27. 1:01:59 20. 0:34:24 7. 1:36:23
15. A-Muži Jozef Vaňuš Enervit team 39 1978 0:13:08 30. 0:48:10 13. 1:01:18 17. 0:35:30 16. 1:36:48
16. A-Muži Petr Polívka Sedlčany 33 1976 0:14:46 49. 0:48:34 15. 1:03:20 21. 0:34:43 9. 1:38:03
17. B-Muži 40+ Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 29 1970 0:12:32 24. 0:48:51 16. 1:01:23 18. 0:37:48 24. 1:39:11
18. A-Muži Jaroslav Novotný Kutná Hora 4 1977 0:14:38 47. 0:46:49 7. 1:01:27 19. 0:39:01 26. 1:40:28
19. A-Muži Lukáš Lipták SKC Pečky 28 1982 0:11:35 19. 0:47:19 9. 0:58:54 11. 0:42:05 36. 1:40:59
20. Z-Ženy Hana Švarcová Praha 102 1982 0:10:35 10. 0:50:31 24. 1:01:06 16. 0:39:55 29. 1:41:01
21. A-Muži Jaromír Vicari Jílové 37 1977 0:14:04 40. 0:50:32 25. 1:04:36 24. 0:37:02 23. 1:41:38
22. Z-Ženy Anna Rohulánová Praha 101 1985 0:11:55 23. 0:51:30 29. 1:03:25 22. 0:38:27 25. 1:41:52
23. S-Štafety Jan Kavalír   202 0:13:02 28. 0:58:51 51. 1:11:53 48. 0:30:19 1. 1:42:12
Zbyněk Vondrák   202
Petr Schimm   202
24. A-Muži Jakub Zadák Stoletá team Kolín 44 1988 0:11:06 15. 0:49:46 19. 1:00:52 15. 0:41:59 35. 1:42:51
25. A-Muži Adam Vítů Nymburk 12 1975 0:14:22 43. 0:53:19 36. 1:07:41 38. 0:36:43 20. 1:44:24
26. S-Štafety Michal Zinner   208 0:11:22 17. 0:58:02 50. 1:09:24 42. 0:36:06 18. 1:45:30
Jan Pírek   208
Vilém Šilar   208
27. A-Muži Radek Hoferek Malešov 3 1973 0:14:08 41. 0:54:32 38. 1:08:40 40. 0:36:56 22. 1:45:36
28. A-Muži Michal Fraňo NESS Czech 13 1981 0:16:26 63. 0:49:36 18. 1:06:02 33. 0:40:15 30. 1:46:17
29. S-Štafety Markéta Maříková   200 0:09:55 7. 0:55:46 42. 1:05:41 31. 0:41:32 32. 1:47:13
Radek Hodan   200
30. A-Muži Jiří Bednář Praha 3 30 1980 0:14:56 50. 0:50:28 23. 1:05:24 29. 0:42:25 37. 1:47:49
31. A-Muži David Hrabal Kolín 5 1980 0:13:38 36. 0:50:26 22. 1:04:04 23. 0:44:06 43. 1:48:10
32. Z-Ženy Eva Čokrtová TTC český Brod 105 1988 0:13:22 35. 0:52:26 33. 1:05:48 32. 0:42:45 39. 1:48:33
33. B-Muži 40+ Karel Máj Liberec 36 1970 0:12:50 27. 0:52:30 34. 1:05:20 28. 0:43:35 40. 1:48:55
34. Z-Ženy Tereza Uherková Čelákovice 108 1978 0:13:18 34. 0:51:44 31. 1:05:02 26. 0:44:06 44. 1:49:08
35. A-Muži Michal Krajčovič Praha 27 1980 0:15:10 53. 0:54:56 39. 1:10:06 45. 0:39:07 27. 1:49:13
36. S-Štafety Tereza Rydvanová   203 0:13:04 29. 0:57:05 47. 1:10:09 46. 0:39:15 28. 1:49:24
Lenka Hanzlová   203
37. S-Štafety Jan Laibl   207 0:14:40 48. 0:50:38 26. 1:05:18 27. 0:44:27 46. 1:49:45
Martin Adam   207
38. A-Muži Standa Hajek SK Primaizol 38 1982 0:15:59 58. 0:51:32 30. 1:07:31 37. 0:42:28 38. 1:49:59
39. A-Muži Jiří Novák Kolín 7 1977 0:14:35 46. 0:50:05 20. 1:04:40 25. 0:46:19 50. 1:50:59
40. S-Štafety Michal Vavák   206 0:12:33 25. 1:04:13 61. 1:16:46 58. 0:34:16 6. 1:51:02
David Kosek   206
41. S-Štafety Petr Kalný   205 0:15:16 54. 0:51:21 28. 1:06:37 36. 0:45:06 48. 1:51:43
Jitka Kalná   205
42. A-Muži Vladimír Skopec AC Kovošrot Praha 23 1982 0:13:58 38. 0:57:09 48. 1:11:07 47. 0:41:09 31. 1:52:16
43. A-Muži Lukáš Chytrý Trisport Team 10 1981 0:14:58 51. 0:53:40 37. 1:08:38 39. 0:43:45 42. 1:52:23
44. A-Muži René Trbušek NESS Czech 18 1976 0:13:10 31. 0:53:16 35. 1:06:26 34. 0:46:57 51. 1:53:23
45. S-Štafety Jana Kořínková   212 0:10:50 13. 0:55:45 41. 1:06:35 35. 0:48:30 53. 1:55:05
Vít (květ) Oldřich   212
Mytyáš Kořínek   212
46. A-Muži Vít Joachymstál Kly 2 1981 0:13:13 32. 0:52:17 32. 1:05:30 30. 0:50:18 58. 1:55:48
47. S-Štafety Tomáš Valenta   211 0:12:45 26. 0:56:27 46. 1:09:12 41. 0:47:20 52. 1:56:32
Andrey Roman   211
48. A-Muži Michal Bureš Chotusice 16 1996 0:13:42 37. 1:01:29 56. 1:15:11 55. 0:41:51 34. 1:57:02
49. A-Muži Peter Surňák Praha 40 1981 0:14:11 42. 0:59:40 53. 1:13:51 51. 0:43:42 41. 1:57:33
50. A-Muži Jakub Svoboda NESS Czech 41 1980 0:14:30 45. 0:59:47 54. 1:14:17 52. 0:44:20 45. 1:58:37
51. A-Muži Zdeněk Prokop Kolín 14 1975 0:14:27 44. 0:55:24 40. 1:09:51 43. 0:49:10 56. 1:59:01
52. S-Štafety Lukáš Rezek   201 0:09:44 4. 1:15:46 68. 1:25:30 64. 0:36:16 19. 2:01:46
Petr Bílý   201
Michal Dittrich   201
53. B-Muži 40+ Peter Klučka Bratislava 17 1954 0:19:30 70. 1:02:19 58. 1:21:49 61. 0:41:32 33. 2:03:21
54. Z-Ženy Jana Čokrtová TTC český Brod 106 1992 0:14:00 39. 0:56:00 43. 1:10:00 44. 0:54:10 62. 2:04:10
55. S-Štafety Kateřina Hunalová   204 0:11:42 20. 1:03:40 60. 1:15:22 56. 0:49:19 57. 2:04:41
Zuzana Holeinová   204
Tereza Huclová   204
56. A-Muži Jan Lahoda Chmel 22 1976 0:18:33 68. 0:56:13 44. 1:14:46 53. 0:50:20 59. 2:05:06
57. A-Muži Jiří Danko Chmel 20 1979 0:18:30 67. 0:56:17 45. 1:14:47 54. 0:50:20 60. 2:05:07
58. A-Muži Radek Šauer STS Chvojkovice Brod 32 1975 0:15:33 56. 1:00:52 55. 1:16:25 57. 0:48:53 55. 2:05:18
59. Z-Ženy Blanka Kubíčková Jílové u Prahy 103 1973 0:13:14 33. 0:58:51 52. 1:12:05 49. 0:55:44 64. 2:07:49
60. A-Muži Tomáš Kadečka ONBOARD.CZ 15 1978 0:15:33 57. 1:02:11 57. 1:17:44 59. 0:50:49 61. 2:08:33
61. A-Muži Aleš Vondráček Chmel 21 1978 0:16:16 61. 0:57:11 49. 1:13:27 50. 0:55:36 63. 2:09:03
62. A-Muži Vít Burda Excello ONE 47 1977 0:18:19 66. 1:02:48 59. 1:21:07 60. 0:48:50 54. 2:09:57
63. S-Štafety Libor Janů   210 0:15:25 55. 1:15:19 66. 1:30:44 67. 0:44:29 47. 2:15:13
Martina Ševčíková   210
Jindřich Pospíšil   210
64. A-Muži Michal Petržilka KTV Suchdol 35 1987 0:16:22 62. 1:17:02 69. 1:33:24 68. 0:45:49 49. 2:19:13
65. Z-Ženy Kateřina Čokrtová TTC český Brod 107 1994 0:15:06 52. 1:09:02 63. 1:24:08 62. 0:59:46 65. 2:23:54
66. S-Štafety Magda Maradová   209 0:16:14 60. 1:08:05 62. 1:24:19 63. 1:01:14 66. 2:25:33
Tomáš Marada   209
67. A-Muži Miloš Chochola Mrtvola ProTeam 6 1979 0:16:05 59. 1:13:56 65. 1:30:01 66. 1:01:41 67. 2:31:42
68. Z-Ženy Tereza Hendrychová Mrtvola ProTeam 100 1985 0:18:04 65. 1:15:25 67. 1:33:29 69. 1:05:46 68. 2:39:15
69. B-Muži 40+ Jan Malý 3M Měšťanský mikropivovar Malý 8 1961 0:18:03 64. 1:11:29 64. 1:29:32 65. 1:13:12 70. 2:42:44
70. B-Muži 40+ Vladimír Meško Praha 19 1957 0:18:52 69. 1:21:33 70. 1:40:25 70. 1:08:22 69. 2:48:47