Search

Výsledky rok 2009

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Andrej Kružic   11 1977 0:16:53 5. 0:45:53 2. 1:02:46 2. 0:33:55 5. 1:36:41
2. Jan Vyskočil   18 1973 0:15:13 2. 0:46:01 3. 1:01:14 1. 0:35:55 12. 1:37:09
3. Radek Procházka   8 1970 0:17:05 8. 0:45:48 1. 1:02:53 3. 0:34:31 7. 1:37:24
4. Jozef Vaňuš   35 1978 0:20:26 13. 0:46:08 4. 1:06:34 8. 0:31:28 1. 1:38:02
5. Jiří Vyskočil   17 1964 0:16:56 6. 0:47:02 5. 1:03:58 6. 0:34:53 9. 1:38:51
6. Jaromír Širůček   31 1962 0:15:30 3. 0:47:40 8. 1:03:10 5. 0:35:57 13. 1:39:07
7. Filip Toul   4 1980 0:15:07 1. 0:47:47 9. 1:02:54 4. 0:37:02 14. 1:39:56
8. Jan Mikoláš   3 1961 0:17:00 7. 0:47:12 6. 1:04:12 7. 0:35:51 11. 1:40:03
9. Jan Němec   23 1973 0:18:02 9. 0:49:46 14. 1:07:48 11. 0:34:26 6. 1:42:14
10. Bence Kiss   46 1984 0:16:10 4. 0:52:51 22. 1:09:01 12. 0:34:34 8. 1:43:35
11. Petr Polívka   39 1976 0:22:11 20. 0:49:05 13. 1:11:16 13. 0:33:45 4. 1:45:01
12. Jaroslav Paroulek   12 1970 0:20:07 12. 0:47:14 7. 1:07:21 9. 0:37:55 17. 1:45:16
13. Martin Turner   14 1978 0:24:22 29. 0:47:49 10. 1:12:11 15. 0:33:15 3. 1:45:26
14. Slavomír Kvarta   47 1979 0:21:56 17. 0:51:09 15. 1:13:05 18. 0:33:09 2. 1:46:14
15. Jaromír Vicari   7 1977 0:21:04 15. 0:51:59 17. 1:13:03 17. 0:35:43 10. 1:48:46
16. Jaroslav Novotný   6 1977 0:23:30 26. 0:47:56 12. 1:11:26 14. 0:37:32 16. 1:48:58
17. Miroslav Hájek   5 1965 0:19:46 11. 0:47:53 11. 1:07:39 10. 0:43:33 32. 1:51:12
18. Pavel Kos   10 1975 0:18:21 10. 0:53:54 25. 1:12:15 16. 0:39:27 23. 1:51:42
19. René Trbušek   13 1976 0:20:56 14. 0:52:10 19. 1:13:06 19. 0:38:48 21. 1:51:54
20. Michal Krajčovič   38 1980 0:23:12 24. 0:58:12 38. 1:21:24 33. 0:37:24 15. 1:58:48
21. Matěj Mejstřík   28 1985 0:23:20 25. 0:54:47 27. 1:18:07 21. 0:40:51 25. 1:58:58
22. Jiří Bednář   49 1980 0:29:23 45. 0:51:32 16. 1:20:55 31. 0:38:14 18. 1:59:09
23. Libor Šimánek   9 1980 0:24:52 32. 0:56:35 32. 1:21:27 34. 0:38:40 19. 2:00:07
24. Richard Maxa   27 1979 0:21:17 16. 1:00:19 40. 1:21:36 35. 0:38:42 20. 2:00:18
25. Vladimír Sklenář   22 1963 0:22:42 22. 0:56:02 29. 1:18:44 24. 0:41:56 28. 2:00:40
26. Michal Babič   16 1979 0:24:04 28. 0:54:21 26. 1:18:25 22. 0:42:30 29. 2:00:55
27. Jiří Novák   20 1977 0:24:27 31. 0:52:01 18. 1:16:28 20. 0:45:16 34. 2:01:44
28. Jakub Svoboda   42 1980 0:22:09 19. 0:58:08 36. 1:20:17 28. 0:41:36 26. 2:01:53
29. Petr Kalný   29 1981 0:26:41 41. 0:56:03 30. 1:22:44 37. 0:39:18 22. 2:02:02
30. Dominik Žďánský   19 1979 0:23:36 27. 0:54:58 28. 1:18:34 23. 0:45:42 35. 2:04:16
31. Josef Ďurech   44 1974 0:25:02 34. 0:58:10 37. 1:23:12 38. 0:41:39 27. 2:04:51
32. Standa Hajek   15 1982 0:27:47 42. 0:52:40 21. 1:20:27 29. 0:46:36 39. 2:07:03
33. Michal Kovář   21 1971 0:26:32 38. 0:52:19 20. 1:18:51 25. 0:49:04 42. 2:07:55
34. Martin Větrák   1 1976 0:23:04 23. 1:02:30 43. 1:25:34 42. 0:43:25 31. 2:08:59
35. David Heja   45 1983 0:26:23 37. 0:57:59 35. 1:24:22 41. 0:45:02 33. 2:09:24
36. Tomáš Hendrych   33 1988 0:21:59 18. 0:58:46 39. 1:20:45 30. 0:49:17 43. 2:10:02
37. Jiří Pírek   41 1983 0:22:34 21. 1:01:32 42. 1:24:06 39. 0:45:57 36. 2:10:03
38. Radek Šauer   40 1975 0:25:06 35. 0:57:23 34. 1:22:29 36. 0:47:48 41. 2:10:17
39. Jan Lahoda   26 1976 0:28:11 43. 0:56:05 31. 1:24:16 40. 0:46:38 40. 2:10:54
40. Aleš Vondráček   25 1978 0:26:35 40. 0:53:17 23. 1:19:52 27. 0:51:33 46. 2:11:25
41. Miroslav Jelínek   32 1977 0:25:01 33. 1:00:38 41. 1:25:39 43. 0:46:12 38. 2:11:51
42. Ludvík Valíček   50 1968 0:25:22 36. 1:03:36 44. 1:28:58 44. 0:46:02 37. 2:15:00
43. Miloš Chochola   36 1979 0:24:23 30. 0:56:54 33. 1:21:17 32. 0:53:44 47. 2:15:01
44. Jiří Danko   24 1979 0:26:34 39. 0:53:17 24. 1:19:51 26. 0:59:25 49. 2:19:16
45. Petr Soukup   37 1980 0:31:34 46. 1:07:48 47. 1:39:22 47. 0:40:27 24. 2:19:49
46. Daniel Zoubek   30 1967 0:33:21 48. 1:03:49 46. 1:37:10 46. 0:43:23 30. 2:20:33
47. Jan Tomáš   2 1975 0:28:41 44. 1:03:36 45. 1:32:17 45. 0:50:04 44. 2:22:21
48. Adam Daňek   43 1976 0:35:11 49. 1:09:55 48. 1:45:06 48. 0:50:35 45. 2:35:41
49. Peter Turai   48 1984 0:32:48 47. 1:14:05 49. 1:46:53 49. 0:53:48 48. 2:40:41
999. Ondřej Hejtík   34 1987 277:46:39 50.   50. 277:46:39 50.   50. 277:46:39
Kategorie Z-Ženy
1. Milena Procházková   101 1972 0:15:41 2. 0:48:12 1. 1:03:53 1. 0:34:40 1. 1:38:33
2. Markéta Maříková   107 1975 0:15:10 1. 0:52:06 2. 1:07:16 2. 0:41:53 4. 1:49:09
3. Klára Jakešová   100 1987 0:16:51 3. 0:56:28 3. 1:13:19 3. 0:39:34 2. 1:52:53
4. Lenka Maxova   105 1980 0:20:29 4. 0:59:04 5. 1:19:33 4. 0:42:55 5. 2:02:28
5. Jitka Kalná   106 1975 0:26:38 9. 0:57:11 4. 1:23:49 6. 0:45:57 6. 2:09:46
6. Gabriela Hejtíková   108 1981 0:21:54 5. 1:01:17 6. 1:23:11 5. 0:47:33 8. 2:10:44
7. Veronika Duxová   111 1981 0:30:56 12. 1:02:49 7. 1:33:45 7. 0:46:44 7. 2:20:29
8. Lenka Manhartová   103 1984 0:24:39 6. 1:09:49 9. 1:34:28 8. 0:56:29 10. 2:30:57
9. Alena Tvrdíková   102 1983 0:29:12 11. 1:08:46 8. 1:37:58 9. 0:54:17 9. 2:32:15
10. Lenka Mejstříková   110 1984 0:24:49 7. 1:27:41 12. 1:52:30 12. 0:40:50 3. 2:33:20
11. Martina Talichová   104 1972 0:25:37 8. 1:15:34 10. 1:41:11 10. 1:08:15 12. 2:49:26
12. Tereza Hendrychová   109 1985 0:29:03 10. 1:18:26 11. 1:47:29 11. 1:02:20 11. 2:49:49
Kategorie S-Štafety
1. Radek Černovský   206 0:20:42 13. 0:47:38 2. 1:08:20 2. 0:32:42 2. 1:41:02
Tomáš Lajsek   206
Jiří Černovský   206
2. Aleš Urban   200 0:18:07 4. 0:55:08 9. 1:13:15 7. 0:36:04 12. 1:49:19
Petr Holeček   200
Jan Kavalír   200
3. Tomáš Černý   209 0:20:16 11. 0:53:40 8. 1:13:56 12. 0:38:07 17. 1:52:03
Vladimír Skopec   209
Lukáš Techl   209
4. Zuzana Kružicová   201 0:22:30 23. 0:55:54 16. 1:18:24 18. 0:33:46 5. 1:52:10
Michal Czinner   201
Petr Schimm   201
5. Jana Kořínková   207 0:16:41 2. 0:55:40 13. 1:12:21 5. 0:40:23 22. 1:52:44
Vít Ondřich   207
Jiří Papáč   207
6. David Kosek   205 0:19:37 8. 1:00:44 24. 1:20:21 21. 0:34:27 8. 1:54:48
Michal Vavák   205
7. Laibl Laibl   202 0:22:15 17. 0:52:07 4. 1:14:22 13. 0:42:08 24. 1:56:30
Martin Adam   202
8. Vilém Rezek   203 0:25:19 27. 0:59:37 22. 1:24:56 24. 0:39:31 20. 2:04:27
Bohumil Strnad   203
Iveta Strnadová   203
9. Matyáš Kořínek   204 0:21:20 16. 0:55:55 19. 1:17:15 16. 0:54:30 27. 2:11:45
Magda Maradová   204
10. Petra Brunerová   208 0:22:29 20. 1:15:41 26. 1:38:10 26. 0:35:57 10. 2:14:07
Jana Koblihová   208
Jan Pírek   208
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A-Muži Andrej Kružic   11 1977 0:16:53 9. 0:45:53 2. 1:02:46 2. 0:33:55 7. 1:36:41
2. A-Muži Jan Vyskočil   18 1973 0:15:13 3. 0:46:01 3. 1:01:14 1. 0:35:55 16. 1:37:09
3. A-Muži Radek Procházka   8 1970 0:17:05 12. 0:45:48 1. 1:02:53 3. 0:34:31 10. 1:37:24
4. A-Muži Jozef Vaňuš   35 1978 0:20:26 20. 0:46:08 4. 1:06:34 9. 0:31:28 1. 1:38:02
5. Z-Ženy Milena Procházková   101 1972 0:15:41 5. 0:48:12 14. 1:03:53 6. 0:34:40 12. 1:38:33
6. A-Muži Jiří Vyskočil   17 1964 0:16:56 10. 0:47:02 5. 1:03:58 7. 0:34:53 13. 1:38:51
7. A-Muži Jaromír Širůček   31 1962 0:15:30 4. 0:47:40 9. 1:03:10 5. 0:35:57 17. 1:39:07
8. A-Muži Filip Toul   4 1980 0:15:07 1. 0:47:47 10. 1:02:54 4. 0:37:02 20. 1:39:56
9. A-Muži Jan Mikoláš   3 1961 0:17:00 11. 0:47:12 6. 1:04:12 8. 0:35:51 15. 1:40:03
10. S-Štafety Tomáš Lajsek   206 0:20:42 22. 0:47:38 8. 1:08:20 14. 0:32:42 2. 1:41:02
Radek Černovský   206
Jiří Černovský   206
11. A-Muži Jan Němec   23 1973 0:18:02 13. 0:49:46 16. 1:07:48 13. 0:34:26 8. 1:42:14
12. A-Muži Bence Kiss   46 1984 0:16:10 6. 0:52:51 26. 1:09:01 15. 0:34:34 11. 1:43:35
13. A-Muži Petr Polívka   39 1976 0:22:11 31. 0:49:05 15. 1:11:16 16. 0:33:45 5. 1:45:01
14. A-Muži Jaroslav Paroulek   12 1970 0:20:07 18. 0:47:14 7. 1:07:21 11. 0:37:55 23. 1:45:16
15. A-Muži Martin Turner   14 1978 0:24:22 43. 0:47:49 11. 1:12:11 18. 0:33:15 4. 1:45:26
16. A-Muži Slavomír Kvarta   47 1979 0:21:56 28. 0:51:09 17. 1:13:05 22. 0:33:09 3. 1:46:14
17. A-Muži Jaromír Vicari   7 1977 0:21:04 24. 0:51:59 19. 1:13:03 21. 0:35:43 14. 1:48:46
18. A-Muži Jaroslav Novotný   6 1977 0:23:30 40. 0:47:56 13. 1:11:26 17. 0:37:32 22. 1:48:58
19. Z-Ženy Markéta Maříková   107 1975 0:15:10 2. 0:52:06 21. 1:07:16 10. 0:41:53 39. 1:49:09
20. S-Štafety Aleš Urban   200 0:18:07 14. 0:55:08 34. 1:13:15 24. 0:36:04 19. 1:49:19
Petr Holeček   200
Jan Kavalír   200
21. A-Muži Miroslav Hájek   5 1965 0:19:46 17. 0:47:53 12. 1:07:39 12. 0:43:33 46. 1:51:12
22. A-Muži Pavel Kos   10 1975 0:18:21 15. 0:53:54 30. 1:12:15 19. 0:39:27 30. 1:51:42
23. A-Muži René Trbušek   13 1976 0:20:56 23. 0:52:10 23. 1:13:06 23. 0:38:48 28. 1:51:54
24. S-Štafety Lukáš Techl   209 0:20:16 19. 0:53:40 29. 1:13:56 26. 0:38:07 24. 1:52:03
Vladimír Skopec   209
Tomáš Černý   209
25. S-Štafety Petr Schimm   201 0:22:30 34. 0:55:54 36. 1:18:24 31. 0:33:46 6. 1:52:10
Zuzana Kružicová   201
Michal Czinner   201
26. S-Štafety Jiří Papáč   207 0:16:41 7. 0:55:40 35. 1:12:21 20. 0:40:23 33. 1:52:44
Jana Kořínková   207
Vít Ondřich   207
27. Z-Ženy Klára Jakešová   100 1987 0:16:51 8. 0:56:28 41. 1:13:19 25. 0:39:34 32. 1:52:53
28. S-Štafety Michal Vavák   205 0:19:37 16. 1:00:44 55. 1:20:21 40. 0:34:27 9. 1:54:48
David Kosek   205
29. S-Štafety Laibl Laibl   202 0:22:15 32. 0:52:07 22. 1:14:22 27. 0:42:08 41. 1:56:30
Martin Adam   202
30. A-Muži Michal Krajčovič   38 1980 0:23:12 38. 0:58:12 49. 1:21:24 45. 0:37:24 21. 1:58:48
31. A-Muži Matěj Mejstřík   28 1985 0:23:20 39. 0:54:47 32. 1:18:07 30. 0:40:51 36. 1:58:58
32. A-Muži Jiří Bednář   49 1980 0:29:23 66. 0:51:32 18. 1:20:55 43. 0:38:14 25. 1:59:09
33. A-Muži Libor Šimánek   9 1980 0:24:52 48. 0:56:35 42. 1:21:27 46. 0:38:40 26. 2:00:07
34. A-Muži Richard Maxa   27 1979 0:21:17 25. 1:00:19 53. 1:21:36 47. 0:38:42 27. 2:00:18
35. A-Muži Vladimír Sklenář   22 1963 0:22:42 36. 0:56:02 38. 1:18:44 34. 0:41:56 40. 2:00:40
36. A-Muži Michal Babič   16 1979 0:24:04 42. 0:54:21 31. 1:18:25 32. 0:42:30 42. 2:00:55
37. A-Muži Jiří Novák   20 1977 0:24:27 45. 0:52:01 20. 1:16:28 28. 0:45:16 48. 2:01:44
38. A-Muži Jakub Svoboda   42 1980 0:22:09 30. 0:58:08 47. 1:20:17 39. 0:41:36 37. 2:01:53
39. A-Muži Petr Kalný   29 1981 0:26:41 60. 0:56:03 39. 1:22:44 49. 0:39:18 29. 2:02:02
40. Z-Ženy Lenka Maxova   105 1980 0:20:29 21. 0:59:04 51. 1:19:33 36. 0:42:55 43. 2:02:28
41. A-Muži Dominik Žďánský   19 1979 0:23:36 41. 0:54:58 33. 1:18:34 33. 0:45:42 49. 2:04:16
42. S-Štafety Bohumil Strnad   203 0:25:19 52. 0:59:37 52. 1:24:56 56. 0:39:31 31. 2:04:27
Iveta Strnadová   203
Vilém Rezek   203
43. A-Muži Josef Ďurech   44 1974 0:25:02 50. 0:58:10 48. 1:23:12 51. 0:41:39 38. 2:04:51
44. A-Muži Standa Hajek   15 1982 0:27:47 61. 0:52:40 25. 1:20:27 41. 0:46:36 54. 2:07:03
45. A-Muži Michal Kovář   21 1971 0:26:32 56. 0:52:19 24. 1:18:51 35. 0:49:04 59. 2:07:55
46. A-Muži Martin Větrák   1 1976 0:23:04 37. 1:02:30 58. 1:25:34 57. 0:43:25 45. 2:08:59
47. A-Muži David Heja   45 1983 0:26:23 55. 0:57:59 46. 1:24:22 55. 0:45:02 47. 2:09:24
48. Z-Ženy Jitka Kalná   106 1975 0:26:38 59. 0:57:11 44. 1:23:49 52. 0:45:57 50. 2:09:46
49. A-Muži Tomáš Hendrych   33 1988 0:21:59 29. 0:58:46 50. 1:20:45 42. 0:49:17 60. 2:10:02
50. A-Muži Jiří Pírek   41 1983 0:22:34 35. 1:01:32 57. 1:24:06 53. 0:45:57 51. 2:10:03
51. A-Muži Radek Šauer   40 1975 0:25:06 51. 0:57:23 45. 1:22:29 48. 0:47:48 58. 2:10:17
52. Z-Ženy Gabriela Hejtíková   108 1981 0:21:54 27. 1:01:17 56. 1:23:11 50. 0:47:33 57. 2:10:44
53. A-Muži Jan Lahoda   26 1976 0:28:11 62. 0:56:05 40. 1:24:16 54. 0:46:38 55. 2:10:54
54. A-Muži Aleš Vondráček   25 1978 0:26:35 58. 0:53:17 27. 1:19:52 38. 0:51:33 63. 2:11:25
55. S-Štafety Magda Maradová   204 0:21:20 26. 0:55:55 37. 1:17:15 29. 0:54:30 67. 2:11:45
Matyáš Kořínek   204
56. A-Muži Miroslav Jelínek   32 1977 0:25:01 49. 1:00:38 54. 1:25:39 58. 0:46:12 53. 2:11:51
57. S-Štafety Jan Pírek   208 0:22:29 33. 1:15:41 69. 1:38:10 65. 0:35:57 18. 2:14:07
Petra Brunerová   208
Jana Koblihová   208
58. A-Muži Ludvík Valíček   50 1968 0:25:22 53. 1:03:36 60. 1:28:58 59. 0:46:02 52. 2:15:00
59. A-Muži Miloš Chochola   36 1979 0:24:23 44. 0:56:54 43. 1:21:17 44. 0:53:44 64. 2:15:01
60. A-Muži Jiří Danko   24 1979 0:26:34 57. 0:53:17 28. 1:19:51 37. 0:59:25 69. 2:19:16
61. A-Muži Petr Soukup   37 1980 0:31:34 68. 1:07:48 63. 1:39:22 66. 0:40:27 34. 2:19:49
62. Z-Ženy Veronika Duxová   111 1981 0:30:56 67. 1:02:49 59. 1:33:45 61. 0:46:44 56. 2:20:29
63. A-Muži Daniel Zoubek   30 1967 0:33:21 70. 1:03:49 62. 1:37:10 63. 0:43:23 44. 2:20:33
64. A-Muži Jan Tomáš   2 1975 0:28:41 63. 1:03:36 61. 1:32:17 60. 0:50:04 61. 2:22:21
65. Z-Ženy Lenka Manhartová   103 1984 0:24:39 46. 1:09:49 65. 1:34:28 62. 0:56:29 68. 2:30:57
66. Z-Ženy Alena Tvrdíková   102 1983 0:29:12 65. 1:08:46 64. 1:37:58 64. 0:54:17 66. 2:32:15
67. Z-Ženy Lenka Mejstříková   110 1984 0:24:49 47. 1:27:41 71. 1:52:30 71. 0:40:50 35. 2:33:20
68. A-Muži Adam Daňek   43 1976 0:35:11 71. 1:09:55 66. 1:45:06 68. 0:50:35 62. 2:35:41
69. A-Muži Peter Turai   48 1984 0:32:48 69. 1:14:05 67. 1:46:53 69. 0:53:48 65. 2:40:41
70. Z-Ženy Martina Talichová   104 1972 0:25:37 54. 1:15:34 68. 1:41:11 67. 1:08:15 71. 2:49:26
71. Z-Ženy Tereza Hendrychová   109 1985 0:29:03 64. 1:18:26 70. 1:47:29 70. 1:02:20 70. 2:49:49
72. A-Muži Ondřej Hejtík   34 1987 277:46:39 72.   72. 277:46:39 72.   72. 277:46:39