Search

Výsledky rok 2008

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Martin Matula   25 0:09:06 1. 0:36:13 21. 0:45:19 7. 0:39:28 1. 1:24:47
2. Jan Materna   56 0:10:38 6. 0:34:04 8. 0:44:42 3. 0:41:57 2. 1:26:39
3. Radek Holinka   11 0:10:18 4. 0:35:15 12. 0:45:33 8. 0:42:58 3. 1:28:31
4. Petr Lhota   37 0:14:17 17. 0:29:22 1. 0:43:39 1. 0:45:00 6. 1:28:39
5. Štěpán Kroupa   32 0:10:42 7. 0:35:38 18. 0:46:20 9. 0:43:01 4. 1:29:21
7. Jan ml. Král   47 0:10:14 3. 0:34:58 10. 0:45:12 5. 0:46:38 8. 1:31:50
9. Lenka Fanturová   31 0:10:04 2. 0:37:13 25. 0:47:17 12. 0:45:11 7. 1:32:28
10. Tomáš Petrák   16 0:13:00 12. 0:32:17 6. 0:45:17 6. 0:47:13 10. 1:32:30
11. Josef Vaňuš   23 0:15:10 24. 0:31:13 3. 0:46:23 10. 0:47:38 11. 1:34:01
12. Marek Lazar   18 0:12:18 9. 0:38:49 29. 0:51:07 21. 0:43:58 5. 1:35:05
13. Radim Petratur   59 0:13:47 15. 0:30:53 2. 0:44:40 2. 0:50:47 17. 1:35:27
14. Petr Polívka   7 0:15:04 21. 0:31:51 5. 0:46:55 11. 0:48:42 13. 1:35:37
15. Petr Maršík   38 0:12:34 10. 0:35:19 14. 0:47:53 14. 0:47:49 12. 1:35:42
16. David Sládeček   48 0:13:24 13. 0:31:43 4. 0:45:07 4. 0:50:40 16. 1:35:47
17. Martin Král   57 0:10:35 5. 0:37:16 27. 0:47:51 13. 0:49:26 15. 1:37:17
19. David Zelený   1 0:14:09 16. 0:35:25 16. 0:49:34 16. 0:48:51 14. 1:38:25
22. Richard Maxa   12 0:15:39 28. 0:35:19 15. 0:50:58 19. 0:52:21 19. 1:43:19
23. Jaroslav Pátek   58 0:13:29 14. 0:36:16 22. 0:49:45 17. 0:53:58 21. 1:43:43
24. Tomáš Holkup   49 0:16:03 32. 0:35:02 11. 0:51:05 20. 0:53:05 20. 1:44:10
25. Štěpán Kubín   19 0:14:52 20. 0:33:50 7. 0:48:42 15. 0:56:00 24. 1:44:42
26. Jan Němec   20 0:12:37 11. 0:47:47 41. 1:00:24 36. 0:46:49 9. 1:47:13
27. Ladislav Trýb   44 0:14:27 18. 0:37:10 24. 0:51:37 23. 0:56:08 25. 1:47:45
29. Zdeněk Trejbal   4 0:15:24 25. 0:39:24 30. 0:54:48 29. 0:54:37 22. 1:49:25
31. Aleš Urban   2 0:15:35 27. 0:36:52 23. 0:52:27 25. 0:58:25 27. 1:50:52
34. Václav Hajič   8 0:16:00 31. 0:35:16 13. 0:51:16 22. 1:00:38 32. 1:51:54
35. Lukáš Techl   45 0:15:08 23. 0:37:43 28. 0:52:51 26. 0:59:20 31. 1:52:11
36. Martin Šťastný   46 0:11:24 8. 0:50:12 44. 1:01:36 40. 0:51:08 18. 1:52:44
37. Jan Kubalík   24 0:18:47 41. 0:35:37 17. 0:54:24 27. 0:58:54 29. 1:53:18
38. Jaromír Vicari   30 0:16:34 35. 0:42:11 34. 0:58:45 34. 0:54:38 23. 1:53:23
39. Mário Votruba   6 0:15:56 29. 0:40:28 32. 0:56:24 31. 0:58:41 28. 1:55:05
40. Jiří Bednář   40 0:18:49 43. 0:35:41 19. 0:54:30 28. 1:02:19 36. 1:56:49
41. Dominik Žďánský   14 0:17:22 37. 0:40:10 31. 0:57:32 32. 1:01:00 34. 1:58:32
42. Zdenek Müller   5 0:19:48 45. 0:35:51 20. 0:55:39 30. 1:03:33 38. 1:59:12
43. Martin Větrák   10 0:15:58 30. 0:45:47 40. 1:01:45 41. 0:57:34 26. 1:59:19
44. Radek Šauer   26 0:16:19 33. 0:42:18 35. 0:58:37 33. 1:00:53 33. 1:59:30
46. Libor Hykeš   51 0:15:07 22. 0:34:38 9. 0:49:45 18. 1:11:45 44. 2:01:30
47. David Vačkář   43 0:15:34 26. 0:49:33 43. 1:05:07 43. 0:58:59 30. 2:04:06
48. David Burian   55 0:16:20 34. 0:45:04 39. 1:01:24 39. 1:02:47 37. 2:04:11
49. Jan Tomáš   39 0:18:48 42. 0:40:43 33. 0:59:31 35. 1:04:44 39. 2:04:15
50. Jan Krátký   15 0:18:55 44. 0:43:59 38. 1:02:54 42. 1:05:43 40. 2:08:37
51. Michal Babič   29 0:17:48 39. 0:51:33 45. 1:09:21 45. 1:01:15 35. 2:10:36
52. Tomáš Kadečka   53 0:17:45 38. 0:42:51 36. 1:00:36 37. 1:10:13 43. 2:10:49
53. Josef Jareš   9 0:17:57 40. 0:43:18 37. 1:01:15 38. 1:09:37 41. 2:10:52
54. Radek Černovský   21 0:17:07 36. 0:49:32 42. 1:06:39 44. 1:09:37 42. 2:16:16
999. Josef Segeth   35 0:14:30 19. 0:37:15 26. 0:51:45 24. 276:54:54 45. 277:46:39
Kategorie B-Muži 40+
6. Petr Horáček   33 0:11:10 1. 0:36:07 6. 0:47:17 3. 0:44:06 1. 1:31:23
8. Jiří Vyskočil   34 0:11:52 2. 0:34:34 3. 0:46:26 2. 0:45:39 2. 1:32:05
18. Jan st. Král   28 0:13:31 3. 0:31:30 1. 0:45:01 1. 0:52:52 5. 1:37:53
20. Jindřich Musil   52 0:15:38 9. 0:34:21 2. 0:49:59 5. 0:48:46 3. 1:38:45
21. Petr Hanuš   60 0:14:59 4. 0:34:51 4. 0:49:50 4. 0:49:14 4. 1:39:04
28. Petr Holeček   41 0:15:32 8. 0:36:40 7. 0:52:12 8. 0:56:45 6. 1:48:57
30. David Kunc   42 0:15:29 7. 0:36:42 8. 0:52:11 7. 0:57:46 7. 1:49:57
32. Antonín Hejzlar   13 0:15:16 6. 0:37:35 9. 0:52:51 9. 0:58:12 8. 1:51:03
33. Miroslav Hájek   36 0:15:14 5. 0:35:54 5. 0:51:08 6. 1:00:09 9. 1:51:17
45. František Vebr   54 0:17:09 10. 0:40:18 10. 0:57:27 10. 1:03:34 10. 2:01:01
Kategorie Z-Ženy
1. Dita Punčochářová   101 0:07:26 3. 0:21:17 1. 0:28:43 1. 0:29:09 1. 0:57:52
2. Vlasta Miláčková   106 0:06:36 1. 0:23:39 4. 0:30:15 3. 0:30:13 3. 1:00:28
3. Eva Čokrtová   107 0:07:09 2. 0:23:37 3. 0:30:46 4. 0:30:03 2. 1:00:49
4. Kateřina Čokrtová   108 0:08:33 6. 0:25:03 7. 0:33:36 6. 0:33:57 4. 1:07:33
5. Lenka Maxová   102 0:07:54 4. 0:23:39 5. 0:31:33 5. 0:37:22 5. 1:08:55
6. Radka Vančurová   105 0:08:03 5. 0:21:54 2. 0:29:57 2. 0:39:15 6. 1:09:12
7. Ivana Urbanová   103 0:08:51 7. 0:24:55 6. 0:33:46 7. 0:42:52 7. 1:16:38
Kategorie S-Štafety
1. Veronika Vondráková   203 0:14:50 18. 0:27:54 3. 0:42:44 3. 0:47:03 11. 1:29:47
Andrej Kružic   203
Zbyněk Vondráková   203
2. Petr Neumann   211 0:10:21 1. 0:41:12 9. 0:51:33 6. 0:44:54 1. 1:36:27
Jan Fiala   211
Jan Kavalír   211
3. Petr Chmelíček   202 0:12:50 8. 0:40:40 6. 0:53:30 9. 0:46:34 6. 1:40:04
Michal Čtvrtečka   202
David Charvát   202
4. Patricio Ibarguenoitia   209 0:11:32 4. 0:43:02 15. 0:54:34 12. 0:48:39 12. 1:43:13
Pavel Havelka   209
5. Michal Vavák   201 0:13:07 11. 0:46:33 21. 0:59:40 19. 0:46:30 4. 1:46:10
David Kosek   201
6. Jan Metzl   208 0:14:56 21. 0:42:44 14. 0:57:40 16. 0:53:47 16. 1:51:27
Jan Prachař   208
Roman Sýkora   208
7. Jan Laibl Jan   204 0:15:03 22. 0:35:34 4. 0:50:37 4. 1:01:01 22. 1:51:38
Martin Adam   204
8. Petra Poláčková   207 0:13:52 15. 0:48:32 25. 1:02:24 23. 0:56:11 19. 1:58:35
Alena Šídlová   207
Monika Boguajová   207
9. Andrey Roman Andrey   206 0:18:14 24. 0:44:22 17. 1:02:36 24. 1:00:46 20. 2:03:22
Francisco Quiroga   206
10. Jana Kořínková Jana   205 0:12:16 6. 0:45:35 19. 0:57:51 17. 1:06:01 24. 2:03:52
Matyáš Kořínek   205
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. Z-Ženy Dita Punčochářová   101 0:07:26 3. 0:21:17 1. 0:28:43 1. 0:29:09 1. 0:57:52
2. Z-Ženy Vlasta Miláčková   106 0:06:36 1. 0:23:39 4. 0:30:15 3. 0:30:13 3. 1:00:28
3. Z-Ženy Eva Čokrtová   107 0:07:09 2. 0:23:37 3. 0:30:46 4. 0:30:03 2. 1:00:49
4. Z-Ženy Kateřina Čokrtová   108 0:08:33 6. 0:25:03 7. 0:33:36 6. 0:33:57 4. 1:07:33
5. Z-Ženy Lenka Maxová   102 0:07:54 4. 0:23:39 5. 0:31:33 5. 0:37:22 5. 1:08:55
6. Z-Ženy Radka Vančurová   105 0:08:03 5. 0:21:54 2. 0:29:57 2. 0:39:15 6. 1:09:12
7. Z-Ženy Ivana Urbanová   103 0:08:51 7. 0:24:55 6. 0:33:46 7. 0:42:52 9. 1:16:38
8. A-Muži Martin Matula   25 0:09:06 8. 0:36:13 36. 0:45:19 16. 0:39:28 7. 1:24:47
9. A-Muži Jan Materna   56 0:10:38 14. 0:34:04 17. 0:44:42 11. 0:41:57 8. 1:26:39
10. A-Muži Radek Holinka   11 0:10:18 11. 0:35:15 24. 0:45:33 17. 0:42:58 10. 1:28:31
11. A-Muži Petr Lhota   37 0:14:17 33. 0:29:22 9. 0:43:39 9. 0:45:00 15. 1:28:39
12. A-Muži Štěpán Kroupa   32 0:10:42 15. 0:35:38 31. 0:46:20 18. 0:43:01 11. 1:29:21
13. S-Štafety Zbyněk Vondráková   203 0:14:50 36. 0:27:54 8. 0:42:44 8. 0:47:03 22. 1:29:47
Andrej Kružic   203
Veronika Vondráková   203
14. B-Muži 40+ Petr Horáček   33 0:11:10 16. 0:36:07 35. 0:47:17 22. 0:44:06 13. 1:31:23
15. A-Muži Jan ml. Král   47 0:10:14 10. 0:34:58 22. 0:45:12 14. 0:46:38 20. 1:31:50
16. B-Muži 40+ Jiří Vyskočil   34 0:11:52 19. 0:34:34 19. 0:46:26 20. 0:45:39 17. 1:32:05
17. A-Muži Lenka Fanturová   31 0:10:04 9. 0:37:13 42. 0:47:17 23. 0:45:11 16. 1:32:28
18. A-Muži Tomáš Petrák   16 0:13:00 25. 0:32:17 15. 0:45:17 15. 0:47:13 23. 1:32:30
19. A-Muži Josef Vaňuš   23 0:15:10 44. 0:31:13 11. 0:46:23 19. 0:47:38 24. 1:34:01
20. A-Muži Marek Lazar   18 0:12:18 21. 0:38:49 47. 0:51:07 35. 0:43:58 12. 1:35:05
21. A-Muži Radim Petratur   59 0:13:47 30. 0:30:53 10. 0:44:40 10. 0:50:47 33. 1:35:27
22. A-Muži Petr Polívka   7 0:15:04 41. 0:31:51 14. 0:46:55 21. 0:48:42 27. 1:35:37
23. A-Muži Petr Maršík   38 0:12:34 22. 0:35:19 26. 0:47:53 25. 0:47:49 25. 1:35:42
24. A-Muži David Sládeček   48 0:13:24 27. 0:31:43 13. 0:45:07 13. 0:50:40 32. 1:35:47
25. S-Štafety Petr Neumann   211 0:10:21 12. 0:41:12 54. 0:51:33 38. 0:44:54 14. 1:36:27
Jan Fiala   211
Jan Kavalír   211
26. A-Muži Martin Král   57 0:10:35 13. 0:37:16 44. 0:47:51 24. 0:49:26 31. 1:37:17
27. B-Muži 40+ Jan st. Král   28 0:13:31 29. 0:31:30 12. 0:45:01 12. 0:52:52 36. 1:37:53
28. A-Muži David Zelený   1 0:14:09 32. 0:35:25 28. 0:49:34 27. 0:48:51 29. 1:38:25
29. B-Muži 40+ Jindřich Musil   52 0:15:38 52. 0:34:21 18. 0:49:59 31. 0:48:46 28. 1:38:45
30. B-Muži 40+ Petr Hanuš   60 0:14:59 39. 0:34:51 21. 0:49:50 30. 0:49:14 30. 1:39:04
31. S-Štafety Petr Chmelíček   202 0:12:50 24. 0:40:40 52. 0:53:30 46. 0:46:34 19. 1:40:04
Michal Čtvrtečka   202
David Charvát   202
32. S-Štafety Patricio Ibarguenoitia   209 0:11:32 18. 0:43:02 59. 0:54:34 49. 0:48:39 26. 1:43:13
Pavel Havelka   209
33. A-Muži Richard Maxa   12 0:15:39 53. 0:35:19 27. 0:50:58 33. 0:52:21 35. 1:43:19
34. A-Muži Jaroslav Pátek   58 0:13:29 28. 0:36:16 37. 0:49:45 28. 0:53:58 39. 1:43:43
35. A-Muži Tomáš Holkup   49 0:16:03 57. 0:35:02 23. 0:51:05 34. 0:53:05 37. 1:44:10
36. A-Muži Štěpán Kubín   19 0:14:52 37. 0:33:50 16. 0:48:42 26. 0:56:00 42. 1:44:42
37. S-Štafety Michal Vavák   201 0:13:07 26. 0:46:33 66. 0:59:40 60. 0:46:30 18. 1:46:10
David Kosek   201
38. A-Muži Jan Němec   20 0:12:37 23. 0:47:47 67. 1:00:24 61. 0:46:49 21. 1:47:13
39. A-Muži Ladislav Trýb   44 0:14:27 34. 0:37:10 41. 0:51:37 39. 0:56:08 43. 1:47:45
40. B-Muži 40+ Petr Holeček   41 0:15:32 49. 0:36:40 38. 0:52:12 42. 0:56:45 45. 1:48:57
41. A-Muži Zdeněk Trejbal   4 0:15:24 47. 0:39:24 48. 0:54:48 50. 0:54:37 40. 1:49:25
42. B-Muži 40+ David Kunc   42 0:15:29 48. 0:36:42 39. 0:52:11 41. 0:57:46 47. 1:49:57
43. A-Muži Aleš Urban   2 0:15:35 51. 0:36:52 40. 0:52:27 43. 0:58:25 49. 1:50:52
44. B-Muži 40+ Antonín Hejzlar   13 0:15:16 46. 0:37:35 45. 0:52:51 44. 0:58:12 48. 1:51:03
45. B-Muži 40+ Miroslav Hájek   36 0:15:14 45. 0:35:54 34. 0:51:08 36. 1:00:09 54. 1:51:17
46. S-Štafety Roman Sýkora   208 0:14:56 38. 0:42:44 57. 0:57:40 55. 0:53:47 38. 1:51:27
Jan Prachař   208
Jan Metzl   208
47. S-Štafety Jan Laibl Jan   204 0:15:03 40. 0:35:34 29. 0:50:37 32. 1:01:01 59. 1:51:38
Martin Adam   204
48. A-Muži Václav Hajič   8 0:16:00 56. 0:35:16 25. 0:51:16 37. 1:00:38 55. 1:51:54
49. A-Muži Lukáš Techl   45 0:15:08 43. 0:37:43 46. 0:52:51 45. 0:59:20 53. 1:52:11
50. A-Muži Martin Šťastný   46 0:11:24 17. 0:50:12 71. 1:01:36 65. 0:51:08 34. 1:52:44
51. A-Muži Jan Kubalík   24 0:18:47 68. 0:35:37 30. 0:54:24 47. 0:58:54 51. 1:53:18
52. A-Muži Jaromír Vicari   30 0:16:34 60. 0:42:11 55. 0:58:45 58. 0:54:38 41. 1:53:23
53. A-Muži Mário Votruba   6 0:15:56 54. 0:40:28 51. 0:56:24 52. 0:58:41 50. 1:55:05
54. A-Muži Jiří Bednář   40 0:18:49 70. 0:35:41 32. 0:54:30 48. 1:02:19 61. 1:56:49
55. A-Muži Dominik Žďánský   14 0:17:22 63. 0:40:10 49. 0:57:32 54. 1:01:00 58. 1:58:32
56. S-Štafety Monika Boguajová   207 0:13:52 31. 0:48:32 68. 1:02:24 67. 0:56:11 44. 1:58:35
Alena Šídlová   207
Petra Poláčková   207
57. A-Muži Zdenek Müller   5 0:19:48 72. 0:35:51 33. 0:55:39 51. 1:03:33 63. 1:59:12
58. A-Muži Martin Větrák   10 0:15:58 55. 0:45:47 65. 1:01:45 66. 0:57:34 46. 1:59:19
59. A-Muži Radek Šauer   26 0:16:19 58. 0:42:18 56. 0:58:37 57. 1:00:53 57. 1:59:30
60. B-Muži 40+ František Vebr   54 0:17:09 62. 0:40:18 50. 0:57:27 53. 1:03:34 64. 2:01:01
61. A-Muži Libor Hykeš   51 0:15:07 42. 0:34:38 20. 0:49:45 29. 1:11:45 71. 2:01:30
62. S-Štafety Andrey Roman Andrey   206 0:18:14 67. 0:44:22 62. 1:02:36 68. 1:00:46 56. 2:03:22
Francisco Quiroga   206
63. S-Štafety Jana Kořínková Jana   205 0:12:16 20. 0:45:35 64. 0:57:51 56. 1:06:01 67. 2:03:52
Matyáš Kořínek   205
64. A-Muži David Vačkář   43 0:15:34 50. 0:49:33 70. 1:05:07 70. 0:58:59 52. 2:04:06
65. A-Muži David Burian   55 0:16:20 59. 0:45:04 63. 1:01:24 64. 1:02:47 62. 2:04:11
66. A-Muži Jan Tomáš   39 0:18:48 69. 0:40:43 53. 0:59:31 59. 1:04:44 65. 2:04:15
67. A-Muži Jan Krátký   15 0:18:55 71. 0:43:59 61. 1:02:54 69. 1:05:43 66. 2:08:37
68. A-Muži Michal Babič   29 0:17:48 65. 0:51:33 72. 1:09:21 72. 1:01:15 60. 2:10:36
69. A-Muži Tomáš Kadečka   53 0:17:45 64. 0:42:51 58. 1:00:36 62. 1:10:13 70. 2:10:49
70. A-Muži Josef Jareš   9 0:17:57 66. 0:43:18 60. 1:01:15 63. 1:09:37 68. 2:10:52
71. A-Muži Radek Černovský   21 0:17:07 61. 0:49:32 69. 1:06:39 71. 1:09:37 69. 2:16:16
72. A-Muži Josef Segeth   35 0:14:30 35. 0:37:15 43. 0:51:45 40. 276:54:54 72. 277:46:39