Search

Výsledky rok 2007

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Vladislav Zušťák   24 0:10:10 2. 0:45:16 4. 0:55:26 1. 0:31:30 2. 1:26:56
2. Petr Lhota   18 0:13:59 19. 0:44:38 2. 0:58:37 8. 0:29:45 1. 1:28:22
3. Michal Weiner   70 0:12:15 11. 0:45:36 9. 0:57:51 6. 0:31:39 3. 1:29:30
4. Štěpán Kroupa   53 0:11:30 5. 0:46:13 15. 0:57:43 5. 0:31:55 5. 1:29:38
5. Jan Škabrada   1 0:12:33 12. 0:45:33 8. 0:58:06 7. 0:32:32 8. 1:30:38
6. Petr Novotný   48 0:15:36 31. 0:43:51 1. 0:59:27 14. 0:31:49 4. 1:31:16
7. Jan ml. Král   39 0:10:08 1. 0:45:23 6. 0:55:31 2. 0:35:48 27. 1:31:19
8. Tomáš Petrák   16 0:13:17 14. 0:45:21 5. 0:58:38 9. 0:32:43 9. 1:31:21
9. Lenka Fanturová   54 0:10:20 3. 0:48:37 29. 0:58:57 11. 0:33:06 11. 1:32:03
10. Jiří Uher   72 0:12:12 10. 0:46:36 18. 0:58:48 10. 0:33:48 17. 1:32:36
11. Petr Maršík   21 0:12:09 9. 0:46:55 20. 0:59:04 12. 0:33:46 16. 1:32:50
12. Milan Škoda   75 0:10:23 4. 0:47:15 21. 0:57:38 3. 0:35:19 21. 1:32:57
13. Marek Lazar   26 0:12:44 13. 0:48:32 27. 1:01:16 20. 0:32:01 6. 1:33:17
14. Luděk Ševčík   32 0:15:33 30. 0:45:37 10. 1:01:10 19. 0:32:17 7. 1:33:27
15. Jiří Vyskočil   57 0:14:15 20. 0:46:02 14. 1:00:17 17. 0:33:29 15. 1:33:46
16. Lukáš Lipták   46 0:11:48 7. 0:45:54 12. 0:57:42 4. 0:36:14 31. 1:33:56
17. Roman Šotola   67 0:15:30 29. 0:45:56 13. 1:01:26 22. 0:32:49 10. 1:34:15
18. Jan Vyskočil   58 0:14:18 21. 0:45:51 11. 1:00:09 15. 0:35:20 22. 1:35:29
19. Jaroslav Paroulek   59 0:13:51 18. 0:45:30 7. 0:59:21 13. 0:36:12 30. 1:35:33
20. Andrej Kružic   11 0:15:58 38. 0:47:40 23. 1:03:38 25. 0:33:18 13. 1:36:56
21. Jiří Blažek   7 0:15:09 23. 0:46:18 16. 1:01:27 23. 0:35:43 25. 1:37:10
22. Jan st. Král   38 0:13:44 17. 0:46:37 19. 1:00:21 18. 0:37:17 35. 1:37:38
23. Matouš Kučera   66 0:13:43 16. 0:47:39 22. 1:01:22 21. 0:36:24 32. 1:37:46
24. Petr Hanuš   51 0:15:10 24. 0:49:39 32. 1:04:49 32. 0:33:08 12. 1:37:57
25. David Zelený   56 0:14:25 22. 0:50:22 33. 1:04:47 31. 0:33:25 14. 1:38:12
26. Petr Polívka   17 0:16:01 40. 0:48:34 28. 1:04:35 30. 0:34:39 20. 1:39:14
27. Robert Stibůrek   64 0:15:13 25. 0:45:01 3. 1:00:14 16. 0:39:45 42. 1:39:59
28. Michal Vavák   19 0:16:43 50. 0:47:48 24. 1:04:31 29. 0:35:53 28. 1:40:24
29. Petr Punčochář   68 0:15:23 28. 0:46:32 17. 1:01:55 24. 0:39:57 43. 1:41:52
30. Tomáš Holkup   13 0:16:03 41. 0:52:39 42. 1:08:42 42. 0:34:00 18. 1:42:42
31. Jiří Volák   76 0:15:55 37. 0:52:36 41. 1:08:31 40. 0:34:31 19. 1:43:02
32. David Sládeček   25 0:15:41 33. 0:48:30 26. 1:04:11 26. 0:38:59 39. 1:43:10
33. Martin Skala   71 0:16:14 42. 0:51:53 36. 1:08:07 38. 0:35:43 26. 1:43:50
34. Vladislav Trýb   45 0:15:21 27. 0:49:06 31. 1:04:27 28. 0:39:44 41. 1:44:11
35. David Horáček   34 0:17:49 55. 0:48:45 30. 1:06:34 33. 0:38:17 37. 1:44:51
36. Martin Chmelík   36 0:16:42 49. 0:52:13 39. 1:08:55 43. 0:36:01 29. 1:44:56
37. Lukáš Techl   42 0:15:50 35. 0:52:00 37. 1:07:50 37. 0:37:14 34. 1:45:04
38. Václav Ibermajer   69 0:16:19 44. 0:53:32 43. 1:09:51 44. 0:35:25 23. 1:45:16
39. Radim Petratur   52 0:15:46 34. 0:50:55 34. 1:06:41 34. 0:40:00 44. 1:46:41
40. Pavel Ševčík   20 0:16:28 46. 0:47:54 25. 1:04:22 27. 0:42:22 51. 1:46:44
41. Václav Baudisch   6 0:15:58 39. 0:51:20 35. 1:07:18 35. 0:40:40 46. 1:47:58
42. Petr Maur   43 0:11:50 8. 0:55:54 44. 1:07:44 36. 0:40:43 47. 1:48:27
43. Antonín Hejzlar   41 0:15:38 32. 0:52:31 40. 1:08:09 39. 0:40:54 48. 1:49:03
44. Jan Němec   28 0:13:39 15. 1:02:06 61. 1:15:45 50. 0:35:37 24. 1:51:22
45. Kryštof Šabacký   30 0:11:39 6. 1:00:02 52. 1:11:41 45. 0:40:01 45. 1:51:42
46. Jaroslav Klásek   63 0:16:34 47. 0:52:07 38. 1:08:41 41. 0:43:43 55. 1:52:24
47. Jaromír Vicari   10 0:17:18 54. 0:58:57 49. 1:16:15 51. 0:38:06 36. 1:54:21
48. Jiří Pačanda   31 0:15:53 36. 0:56:09 45. 1:12:02 46. 0:42:28 52. 1:54:30
49. Lukáš Holásek   74 0:16:15 43. 0:57:05 47. 1:13:20 48. 0:41:15 49. 1:54:35
50. Jan Mazal   61 0:20:42 63. 0:59:32 50. 1:20:14 59. 0:36:47 33. 1:57:01
51. Oldřich Kocián   50 0:15:15 26. 0:56:49 46. 1:12:04 47. 0:45:49 59. 1:57:53
52. Josef Ďurech   2 0:19:01 59. 1:00:40 54. 1:19:41 56. 0:39:32 40. 1:59:13
53. Radek Šauer   5 0:16:52 51. 0:58:33 48. 1:15:25 49. 0:45:35 58. 2:01:00
54. Martin Větrák   3 0:16:54 52. 1:02:21 62. 1:19:15 55. 0:42:12 50. 2:01:27
55. Tomáš Moravec   35 0:21:24 67. 1:01:48 60. 1:23:12 63. 0:38:38 38. 2:01:50
56. Richard Maxa   23 0:18:15 57. 1:01:32 57. 1:19:47 57. 0:43:06 54. 2:02:53
57. Pavel Augustov   47 0:17:16 53. 1:00:06 53. 1:17:22 52. 0:45:34 57. 2:02:56
58. Miroslav Vitásek   40 0:19:24 61. 1:01:04 56. 1:20:28 60. 0:45:17 56. 2:05:45
59. Jan Hána   29 0:16:27 45. 1:01:40 58. 1:18:07 53. 0:49:46 61. 2:07:53
60. Václav Čokrt   55 0:19:22 60. 1:05:48 66. 1:25:10 65. 0:42:57 53. 2:08:07
61. Stanislav Božek   73 0:17:57 56. 1:00:56 55. 1:18:53 54. 0:51:34 65. 2:10:27
62. Jaroslav Zeman   60 0:20:51 64. 1:01:46 59. 1:22:37 62. 0:47:59 60. 2:10:36
63. Josef Kocourek   27 0:20:24 62. 0:59:43 51. 1:20:07 58. 0:51:31 64. 2:11:38
64. Jan Tomáš   65 0:20:52 65. 1:05:34 65. 1:26:26 66. 0:49:51 62. 2:16:17
65. Jan Malý   37 0:18:18 58. 1:03:33 64. 1:21:51 61. 0:56:20 67. 2:18:11
66. Jiří Kopačka   15 0:21:12 66. 1:03:15 63. 1:24:27 64. 0:56:13 66. 2:20:40
67. Štěpán Jakl   62 0:22:58 69. 1:14:38 67. 1:37:36 67. 0:50:01 63. 2:27:37
68. Zdeněk Janeček   9 0:16:35 48. 27:30:04 69. 27:46:39 68.   68. 27:46:39
69. Jan Soóky   33 0:22:52 68. 27:23:47 68. 27:46:39 69.   69. 27:46:39
Kategorie Z-Ženy
1. Dita Punčochářová   100 0:08:17 3. 0:29:21 1. 0:37:38 1. 0:21:47 1. 0:59:25
2. Alena Mejsnarová   102 0:07:21 2. 0:31:30 4. 0:38:51 2. 0:21:55 2. 1:00:46
3. Petra Zelená   120 0:09:09 10. 0:30:37 3. 0:39:46 4. 0:23:14 4. 1:03:00
4. Radka Vančurová   105 0:08:52 8. 0:30:19 2. 0:39:11 3. 0:24:46 9. 1:03:57
5. Zuzana Justichová   104 0:08:37 5. 0:32:07 6. 0:40:44 5. 0:23:30 5. 1:04:14
6. Jana Čokrtová   117 0:09:59 16. 0:32:44 9. 0:42:43 10. 0:22:12 3. 1:04:55
7. Eva Čokrtová   116 0:09:26 12. 0:32:22 7. 0:41:48 8. 0:23:33 6. 1:05:21
8. Lucie Štěpánová   121 0:09:22 11. 0:31:45 5. 0:41:07 6. 0:25:02 10. 1:06:09
9. Veronika Pavlů   110 0:08:43 6. 0:33:23 11. 0:42:06 9. 0:24:13 8. 1:06:19
10. Lucie Benešová   115 0:08:48 7. 0:34:22 14. 0:43:10 11. 0:24:09 7. 1:07:19
11. Lenka Maxová   108 0:08:56 9. 0:32:28 8. 0:41:24 7. 0:26:29 16. 1:07:53
12. Dana Chaloupková   119 0:09:37 13. 0:33:38 12. 0:43:15 12. 0:25:24 11. 1:08:39
13. Hana Římanová   106 0:10:17 17. 0:33:06 10. 0:43:23 13. 0:25:37 13. 1:09:00
14. Michaela Jonáková   101 0:10:19 18. 0:34:11 13. 0:44:30 16. 0:25:34 12. 1:10:04
15. Dagmar Novotná   112 0:08:21 4. 0:35:47 17. 0:44:08 15. 0:26:27 15. 1:10:35
16. Ivana Urbanová   118 0:09:51 14. 0:35:15 15. 0:45:06 17. 0:26:19 14. 1:11:25
17. Petra Skřivánková   109 0:06:54 1. 0:37:12 18. 0:44:06 14. 0:28:01 17. 1:12:07
18. Gabriela Klimešová   122 0:09:53 15. 0:35:34 16. 0:45:27 18. 0:30:16 19. 1:15:43
19. Petra Medová   107 0:12:20 19. 0:40:16 19. 0:52:36 19. 0:30:02 18. 1:22:38
Kategorie S-Štafety
1. Doudová   201 0:13:22 12. 0:44:51 3. 0:58:13 3. 0:30:57 3. 1:29:10
Pacner   201
Polák   201
2. Neumann   211 0:10:19 5. 0:48:00 11. 0:58:19 5. 0:33:10 8. 1:31:29
Fiala   211
Jan Kavalír   211
3. Metzlová   207 0:14:30 20. 0:45:21 4. 0:59:51 10. 0:35:04 10. 1:34:55
Rak   207
Maier   207
4. Podnecká   214 0:14:40 24. 0:49:30 14. 1:04:10 14. 0:32:59 5. 1:37:09
Vojtíšek   214
Turay   214
5. Štilip   212 0:16:45 41. 0:52:36 22. 1:09:21 25. 0:35:37 14. 1:44:58
Špiller   212
Beránek   212
6. Jaroš   205 0:13:49 16. 0:51:44 19. 1:05:33 20. 0:40:10 29. 1:45:43
Štembera   205
Vitvar   205
7. Leibl   204 0:15:19 32. 0:50:44 16. 1:06:03 22. 0:43:32 31. 1:49:35
Martin Adam   204
8. Šabacký   208 0:09:55 3. 0:55:37 26. 1:05:32 18. 0:46:32 39. 1:52:04
Novák   208
Štefek   208
9. Kutalová   202 0:14:42 28. 1:00:34 36. 1:15:16 31. 0:38:51 24. 1:54:07
Šmíd   202
Horejš   202
10. Lahr   206 0:15:51 36. 1:00:24 33. 1:16:15 34. 0:38:01 21. 1:54:16
Poláček   206
Mašek   206
11. Jana Kořínková   215 0:13:48 13. 0:56:25 27. 1:10:13 27. 0:44:59 33. 1:55:12
Matyáš Kořínek   215
12. Bogujová   213 0:14:45 31. 1:03:15 42. 1:18:00 40. 0:37:31 18. 1:55:31
Machová   213
Trnka   213
13. Machka   203 0:16:05 39. 1:00:58 39. 1:17:03 37. 0:40:01 27. 1:57:04
Pelant   203
Štilip   203
14. Richard Strnad   210 0:18:56 43. 1:00:03 29. 1:18:59 41. 0:45:05 35. 2:04:04
Bohouš Strnad   210
15. Mirschová   200 0:11:14 9. 0:47:22 9. 0:58:36 9. 1:07:25 44. 2:06:01
Smith   200
Šídlová   200
16. Jandová   209 0:13:55 19. 1:09:09 44. 1:23:04 44. 0:48:26 41. 2:11:30
Bém   209
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. Z-Ženy Dita Punčochářová   100 0:08:17 3. 0:29:21 1. 0:37:38 1. 0:21:47 1. 0:59:25
2. Z-Ženy Alena Mejsnarová   102 0:07:21 2. 0:31:30 4. 0:38:51 2. 0:21:55 2. 1:00:46
3. Z-Ženy Petra Zelená   120 0:09:09 10. 0:30:37 3. 0:39:46 4. 0:23:14 4. 1:03:00
4. Z-Ženy Radka Vančurová   105 0:08:52 8. 0:30:19 2. 0:39:11 3. 0:24:46 9. 1:03:57
5. Z-Ženy Zuzana Justichová   104 0:08:37 5. 0:32:07 6. 0:40:44 5. 0:23:30 5. 1:04:14
6. Z-Ženy Jana Čokrtová   117 0:09:59 17. 0:32:44 9. 0:42:43 10. 0:22:12 3. 1:04:55
7. Z-Ženy Eva Čokrtová   116 0:09:26 12. 0:32:22 7. 0:41:48 8. 0:23:33 6. 1:05:21
8. Z-Ženy Lucie Štěpánová   121 0:09:22 11. 0:31:45 5. 0:41:07 6. 0:25:02 10. 1:06:09
9. Z-Ženy Veronika Pavlů   110 0:08:43 6. 0:33:23 11. 0:42:06 9. 0:24:13 8. 1:06:19
10. Z-Ženy Lucie Benešová   115 0:08:48 7. 0:34:22 14. 0:43:10 11. 0:24:09 7. 1:07:19
11. Z-Ženy Lenka Maxová   108 0:08:56 9. 0:32:28 8. 0:41:24 7. 0:26:29 16. 1:07:53
12. Z-Ženy Dana Chaloupková   119 0:09:37 13. 0:33:38 12. 0:43:15 12. 0:25:24 11. 1:08:39
13. Z-Ženy Hana Římanová   106 0:10:17 20. 0:33:06 10. 0:43:23 13. 0:25:37 13. 1:09:00
14. Z-Ženy Michaela Jonáková   101 0:10:19 21. 0:34:11 13. 0:44:30 16. 0:25:34 12. 1:10:04
15. Z-Ženy Dagmar Novotná   112 0:08:21 4. 0:35:47 17. 0:44:08 15. 0:26:27 15. 1:10:35
16. Z-Ženy Ivana Urbanová   118 0:09:51 14. 0:35:15 15. 0:45:06 17. 0:26:19 14. 1:11:25
17. Z-Ženy Petra Skřivánková   109 0:06:54 1. 0:37:12 18. 0:44:06 14. 0:28:01 17. 1:12:07
18. Z-Ženy Gabriela Klimešová   122 0:09:53 15. 0:35:34 16. 0:45:27 18. 0:30:16 20. 1:15:43
19. Z-Ženy Petra Medová   107 0:12:20 33. 0:40:16 19. 0:52:36 19. 0:30:02 19. 1:22:38
20. A-Muži Vladislav Zušťák   24 0:10:10 19. 0:45:16 24. 0:55:26 20. 0:31:30 22. 1:26:56
21. A-Muži Petr Lhota   18 0:13:59 45. 0:44:38 21. 0:58:37 30. 0:29:45 18. 1:28:22
22. S-Štafety Pacner   201 0:13:22 37. 0:44:51 22. 0:58:13 27. 0:30:57 21. 1:29:10
Polák   201
Doudová   201
23. A-Muži Michal Weiner   70 0:12:15 32. 0:45:36 30. 0:57:51 25. 0:31:39 23. 1:29:30
24. A-Muži Štěpán Kroupa   53 0:11:30 26. 0:46:13 36. 0:57:43 24. 0:31:55 25. 1:29:38
25. A-Muži Jan Škabrada   1 0:12:33 34. 0:45:33 29. 0:58:06 26. 0:32:32 28. 1:30:38
26. A-Muži Petr Novotný   48 0:15:36 62. 0:43:51 20. 0:59:27 36. 0:31:49 24. 1:31:16
27. A-Muži Jan ml. Král   39 0:10:08 18. 0:45:23 27. 0:55:31 21. 0:35:48 51. 1:31:19
28. A-Muži Tomáš Petrák   16 0:13:17 36. 0:45:21 25. 0:58:38 31. 0:32:43 29. 1:31:21
29. S-Štafety Jan Kavalír   211 0:10:19 22. 0:48:00 48. 0:58:19 28. 0:33:10 34. 1:31:29
Neumann   211
Fiala   211
30. A-Muži Lenka Fanturová   54 0:10:20 23. 0:48:37 52. 0:58:57 33. 0:33:06 32. 1:32:03
31. A-Muži Jiří Uher   72 0:12:12 31. 0:46:36 39. 0:58:48 32. 0:33:48 39. 1:32:36
32. A-Muži Petr Maršík   21 0:12:09 30. 0:46:55 41. 0:59:04 34. 0:33:46 38. 1:32:50
33. A-Muži Milan Škoda   75 0:10:23 24. 0:47:15 42. 0:57:38 22. 0:35:19 44. 1:32:57
34. A-Muži Marek Lazar   26 0:12:44 35. 0:48:32 50. 1:01:16 43. 0:32:01 26. 1:33:17
35. A-Muži Luděk Ševčík   32 0:15:33 61. 0:45:37 31. 1:01:10 42. 0:32:17 27. 1:33:27
36. A-Muži Jiří Vyskočil   57 0:14:15 46. 0:46:02 35. 1:00:17 40. 0:33:29 37. 1:33:46
37. A-Muži Lukáš Lipták   46 0:11:48 28. 0:45:54 33. 0:57:42 23. 0:36:14 55. 1:33:56
38. A-Muži Roman Šotola   67 0:15:30 60. 0:45:56 34. 1:01:26 45. 0:32:49 30. 1:34:15
39. S-Štafety Metzlová   207 0:14:30 49. 0:45:21 26. 0:59:51 37. 0:35:04 43. 1:34:55
Rak   207
Maier   207
40. A-Muži Jan Vyskočil   58 0:14:18 47. 0:45:51 32. 1:00:09 38. 0:35:20 45. 1:35:29
41. A-Muži Jaroslav Paroulek   59 0:13:51 43. 0:45:30 28. 0:59:21 35. 0:36:12 54. 1:35:33
42. A-Muži Andrej Kružic   11 0:15:58 70. 0:47:40 45. 1:03:38 48. 0:33:18 35. 1:36:56
43. S-Štafety Vojtíšek   214 0:14:40 50. 0:49:30 55. 1:04:10 49. 0:32:59 31. 1:37:09
Podnecká   214
Turay   214
44. A-Muži Jiří Blažek   7 0:15:09 53. 0:46:18 37. 1:01:27 46. 0:35:43 49. 1:37:10
45. A-Muži Jan st. Král   38 0:13:44 40. 0:46:37 40. 1:00:21 41. 0:37:17 59. 1:37:38
46. A-Muži Matouš Kučera   66 0:13:43 39. 0:47:39 44. 1:01:22 44. 0:36:24 56. 1:37:46
47. A-Muži Petr Hanuš   51 0:15:10 54. 0:49:39 56. 1:04:49 56. 0:33:08 33. 1:37:57
48. A-Muži David Zelený   56 0:14:25 48. 0:50:22 57. 1:04:47 55. 0:33:25 36. 1:38:12
49. A-Muži Petr Polívka   17 0:16:01 72. 0:48:34 51. 1:04:35 54. 0:34:39 42. 1:39:14
50. A-Muži Robert Stibůrek   64 0:15:13 55. 0:45:01 23. 1:00:14 39. 0:39:45 69. 1:39:59
51. A-Muži Michal Vavák   19 0:16:43 83. 0:47:48 46. 1:04:31 53. 0:35:53 52. 1:40:24
52. A-Muži Petr Punčochář   68 0:15:23 59. 0:46:32 38. 1:01:55 47. 0:39:57 70. 1:41:52
53. A-Muži Tomáš Holkup   13 0:16:03 73. 0:52:39 69. 1:08:42 69. 0:34:00 40. 1:42:42
54. A-Muži Jiří Volák   76 0:15:55 69. 0:52:36 67. 1:08:31 67. 0:34:31 41. 1:43:02
55. A-Muži David Sládeček   25 0:15:41 64. 0:48:30 49. 1:04:11 50. 0:38:59 66. 1:43:10
56. A-Muži Martin Skala   71 0:16:14 75. 0:51:53 62. 1:08:07 65. 0:35:43 50. 1:43:50
57. A-Muži Vladislav Trýb   45 0:15:21 58. 0:49:06 54. 1:04:27 52. 0:39:44 68. 1:44:11
58. A-Muži David Horáček   34 0:17:49 89. 0:48:45 53. 1:06:34 60. 0:38:17 63. 1:44:51
59. A-Muži Martin Chmelík   36 0:16:42 82. 0:52:13 65. 1:08:55 70. 0:36:01 53. 1:44:56
60. S-Štafety Špiller   212 0:16:45 84. 0:52:36 68. 1:09:21 71. 0:35:37 47. 1:44:58
Štilip   212
Beránek   212
61. A-Muži Lukáš Techl   42 0:15:50 66. 0:52:00 63. 1:07:50 64. 0:37:14 58. 1:45:04
62. A-Muži Václav Ibermajer   69 0:16:19 77. 0:53:32 70. 1:09:51 72. 0:35:25 46. 1:45:16
63. S-Štafety Vitvar   205 0:13:49 42. 0:51:44 61. 1:05:33 58. 0:40:10 74. 1:45:43
Jaroš   205
Štembera   205
64. A-Muži Radim Petratur   52 0:15:46 65. 0:50:55 59. 1:06:41 61. 0:40:00 71. 1:46:41
65. A-Muži Pavel Ševčík   20 0:16:28 79. 0:47:54 47. 1:04:22 51. 0:42:22 80. 1:46:44
66. A-Muži Václav Baudisch   6 0:15:58 71. 0:51:20 60. 1:07:18 62. 0:40:40 75. 1:47:58
67. A-Muži Petr Maur   43 0:11:50 29. 0:55:54 72. 1:07:44 63. 0:40:43 76. 1:48:27
68. A-Muži Antonín Hejzlar   41 0:15:38 63. 0:52:31 66. 1:08:09 66. 0:40:54 77. 1:49:03
69. S-Štafety Leibl   204 0:15:19 57. 0:50:44 58. 1:06:03 59. 0:43:32 84. 1:49:35
Martin Adam   204
70. A-Muži Jan Němec   28 0:13:39 38. 1:02:06 94. 1:15:45 80. 0:35:37 48. 1:51:22
71. A-Muži Kryštof Šabacký   30 0:11:39 27. 1:00:02 81. 1:11:41 74. 0:40:01 72. 1:51:42
72. S-Štafety Štefek   208 0:09:55 16. 0:55:37 71. 1:05:32 57. 0:46:32 92. 1:52:04
Novák   208
Šabacký   208
73. A-Muži Jaroslav Klásek   63 0:16:34 80. 0:52:07 64. 1:08:41 68. 0:43:43 85. 1:52:24
74. S-Štafety Šmíd   202 0:14:42 51. 1:00:34 85. 1:15:16 78. 0:38:51 65. 1:54:07
Horejš   202
Kutalová   202
75. S-Štafety Mašek   206 0:15:51 67. 1:00:24 84. 1:16:15 81. 0:38:01 61. 1:54:16
Poláček   206
Lahr   206
76. A-Muži Jaromír Vicari   10 0:17:18 88. 0:58:57 78. 1:16:15 82. 0:38:06 62. 1:54:21
77. A-Muži Jiří Pačanda   31 0:15:53 68. 0:56:09 73. 1:12:02 75. 0:42:28 81. 1:54:30
78. A-Muži Lukáš Holásek   74 0:16:15 76. 0:57:05 76. 1:13:20 77. 0:41:15 78. 1:54:35
79. S-Štafety Jana Kořínková   215 0:13:48 41. 0:56:25 74. 1:10:13 73. 0:44:59 86. 1:55:12
Matyáš Kořínek   215
80. S-Štafety Trnka   213 0:14:45 52. 1:03:15 96. 1:18:00 85. 0:37:31 60. 1:55:31
Machová   213
Bogujová   213
81. A-Muži Jan Mazal   61 0:20:42 98. 0:59:32 79. 1:20:14 93. 0:36:47 57. 1:57:01
82. S-Štafety Pelant   203 0:16:05 74. 1:00:58 88. 1:17:03 83. 0:40:01 73. 1:57:04
Štilip   203
Machka   203
83. A-Muži Oldřich Kocián   50 0:15:15 56. 0:56:49 75. 1:12:04 76. 0:45:49 91. 1:57:53
84. A-Muži Josef Ďurech   2 0:19:01 94. 1:00:40 86. 1:19:41 90. 0:39:32 67. 1:59:13
85. A-Muži Radek Šauer   5 0:16:52 85. 0:58:33 77. 1:15:25 79. 0:45:35 90. 2:01:00
86. A-Muži Martin Větrák   3 0:16:54 86. 1:02:21 95. 1:19:15 89. 0:42:12 79. 2:01:27
87. A-Muži Tomáš Moravec   35 0:21:24 102. 1:01:48 93. 1:23:12 98. 0:38:38 64. 2:01:50
88. A-Muži Richard Maxa   23 0:18:15 91. 1:01:32 90. 1:19:47 91. 0:43:06 83. 2:02:53
89. A-Muži Pavel Augustov   47 0:17:16 87. 1:00:06 83. 1:17:22 84. 0:45:34 89. 2:02:56
90. S-Štafety Richard Strnad   210 0:18:56 93. 1:00:03 82. 1:18:59 88. 0:45:05 87. 2:04:04
Bohouš Strnad   210
91. A-Muži Miroslav Vitásek   40 0:19:24 96. 1:01:04 89. 1:20:28 94. 0:45:17 88. 2:05:45
92. S-Štafety Šídlová   200 0:11:14 25. 0:47:22 43. 0:58:36 29. 1:07:25 102. 2:06:01
Smith   200
Mirschová   200
93. A-Muži Jan Hána   29 0:16:27 78. 1:01:40 91. 1:18:07 86. 0:49:46 95. 2:07:53
94. A-Muži Václav Čokrt   55 0:19:22 95. 1:05:48 100. 1:25:10 100. 0:42:57 82. 2:08:07
95. A-Muži Stanislav Božek   73 0:17:57 90. 1:00:56 87. 1:18:53 87. 0:51:34 99. 2:10:27
96. A-Muži Jaroslav Zeman   60 0:20:51 99. 1:01:46 92. 1:22:37 96. 0:47:59 93. 2:10:36
97. S-Štafety Bém   209 0:13:55 44. 1:09:09 101. 1:23:04 97. 0:48:26 94. 2:11:30
Jandová   209
98. A-Muži Josef Kocourek   27 0:20:24 97. 0:59:43 80. 1:20:07 92. 0:51:31 98. 2:11:38
99. A-Muži Jan Tomáš   65 0:20:52 100. 1:05:34 99. 1:26:26 101. 0:49:51 96. 2:16:17
100. A-Muži Jan Malý   37 0:18:18 92. 1:03:33 98. 1:21:51 95. 0:56:20 101. 2:18:11
101. A-Muži Jiří Kopačka   15 0:21:12 101. 1:03:15 97. 1:24:27 99. 0:56:13 100. 2:20:40
102. A-Muži Štěpán Jakl   62 0:22:58 104. 1:14:38 102. 1:37:36 102. 0:50:01 97. 2:27:37
103. A-Muži Zdeněk Janeček   9 0:16:35 81. 27:30:04 104. 27:46:39 103.   103. 27:46:39
104. A-Muži Jan Soóky   33 0:22:52 103. 27:23:47 103. 27:46:39 104.   104. 27:46:39