Search

Výsledky rok 2006

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Jan Materna   42 0:10:09 3. 0:45:45 10. 0:55:54 3. 0:31:26 2. 1:27:20
2. Petr Lhota   24 0:14:05 13. 0:43:45 4. 0:57:50 9. 0:30:31 1. 1:28:21
3. Vladislav Zušťák   27 0:09:29 2. 0:43:37 3. 0:53:06 2. 0:35:34 10. 1:28:40
4. Marek Lazar   20 0:11:31 6. 0:45:07 6. 0:56:38 4. 0:33:15 5. 1:29:53
5. Martin Lejnar   50 0:14:19 14. 0:43:10 1. 0:57:29 6. 0:32:42 3. 1:30:11
6. Tomáš Petrák   16 0:12:37 11. 0:44:59 5. 0:57:36 7. 0:34:59 8. 1:32:35
7. Jan Ml. Král   35 0:09:25 1. 0:43:16 2. 0:52:41 1. 0:40:01 23. 1:32:42
8. Stanislav Hanzálek   51 0:12:26 9. 0:45:28 8. 0:57:54 10. 0:34:49 7. 1:32:43
9. Lukáš Lipták   45 0:11:19 5. 0:45:38 9. 0:56:57 5. 0:35:46 14. 1:32:43
10. Petr Maršík   21 0:11:34 7. 0:46:12 11. 0:57:46 8. 0:35:41 12. 1:33:27
11. Luděk Ševčík   33 0:16:05 27. 0:45:14 7. 1:01:19 12. 0:33:08 4. 1:34:27
12. Jan St. Král   34 0:12:32 10. 0:46:26 12. 0:58:58 11. 0:38:34 21. 1:37:32
13. Jan Němec   15 0:12:52 12. 0:49:52 18. 1:02:44 13. 0:37:14 18. 1:39:58
14. Jiří Kolář   1 0:14:53 17. 0:49:37 16. 1:04:30 14. 0:35:42 13. 1:40:12
15. Jan Fiala   22 0:15:41 23. 0:48:50 13. 1:04:31 16. 0:37:08 15. 1:41:39
16. Petr Koďous   18 0:10:26 4. 0:54:04 24. 1:04:30 15. 0:37:10 17. 1:41:40
17. Karel Kunášek   53 0:16:08 28. 0:48:58 14. 1:05:06 17. 0:37:30 20. 1:42:36
18. Martin Skála   55 0:15:09 18. 0:52:28 22. 1:07:37 23. 0:37:09 16. 1:44:46
19. Jiří Černovský   9 0:17:58 39. 0:51:35 21. 1:09:33 24. 0:35:36 11. 1:45:09
20. Kryštof Šabacký   5 0:12:09 8. 0:54:50 27. 1:06:59 22. 0:38:36 22. 1:45:35
21. Antonín Hejzlar   43 0:15:27 21. 0:49:44 17. 1:05:11 18. 0:40:25 24. 1:45:36
22. Ladislav Soukup   49 0:15:58 26. 0:55:30 29. 1:11:28 29. 0:35:10 9. 1:46:38
23. Jakub Záhora   48 0:15:22 19. 0:57:33 34. 1:12:55 33. 0:33:52 6. 1:46:47
24. Zbyněk Vojtíšek   44 0:15:39 22. 0:50:28 19. 1:06:07 21. 0:40:47 26. 1:46:54
25. Petr Polívka   17 0:16:37 33. 0:56:08 32. 1:12:45 32. 0:37:20 19. 1:50:05
26. Matyáš Kořínek   23 0:14:31 15. 0:50:56 20. 1:05:27 20. 0:44:51 29. 1:50:18
27. Josef Jareš   2 0:16:11 29. 0:49:09 15. 1:05:20 19. 0:48:17 35. 1:53:37
28. Rudolf Kašpar   13 0:15:49 25. 0:54:36 26. 1:10:25 27. 0:45:15 30. 1:55:40
29. Michal Horáček   52 0:18:27 41. 0:57:12 33. 1:15:39 36. 0:40:30 25. 1:56:09
30. Radim Vašát   54 0:18:00 40. 0:52:59 23. 1:10:59 28. 0:46:06 31. 1:57:05
31. Martin Větrák   3 0:16:24 32. 1:00:38 40. 1:17:02 39. 0:41:03 27. 1:58:05
32. Jaroslav Lenk   31 0:17:57 37. 0:58:24 38. 1:16:21 37. 0:42:09 28. 1:58:30
33. Václav Baudisch   6 0:16:48 34. 0:55:51 31. 1:12:39 31. 0:46:37 32. 1:59:16
34. Pavel Stegműller   29 0:17:42 35. 0:54:55 28. 1:12:37 30. 0:46:39 33. 1:59:16
35. Jiří Pačanda   25 0:14:41 16. 0:55:39 30. 1:10:20 26. 0:50:29 40. 2:00:49
36. Václav Hajič   4 0:15:45 24. 0:54:32 25. 1:10:17 25. 0:50:46 41. 2:01:03
37. Martin Kučera   46 0:16:15 31. 0:58:04 37. 1:14:19 34. 0:49:44 37. 2:04:03
38. Radek Šauer   40 0:17:51 36. 0:57:41 35. 1:15:32 35. 0:49:54 38. 2:05:26
39. Jaromír Vicari   10 0:16:14 30. 1:03:22 41. 1:19:36 41. 0:48:04 34. 2:07:40
40. Alois Vitásek   14 0:19:41 42. 0:57:59 36. 1:17:40 40. 0:50:07 39. 2:07:47
41. Jan Soukal   30 0:17:57 38. 0:58:32 39. 1:16:29 38. 0:57:58 42. 2:14:27
42. Ivo Pudil   39 0:15:23 20. 1:09:27 42. 1:24:50 42. 0:49:38 36. 2:14:28
Kategorie Z-Ženy
1. Markéta Maříková   111 0:05:44 1. 0:30:38 5. 0:36:22 1. 0:23:16 4. 0:59:38
2. Kateřina Vlachová   116 0:06:25 2. 0:30:37 4. 0:37:02 2. 0:23:13 3. 1:00:15
3. Dita Punčochářová   101 0:07:43 5. 0:30:07 1. 0:37:50 4. 0:22:34 1. 1:00:24
4. Klára Kubínová   114 0:07:15 3. 0:30:32 3. 0:37:47 3. 0:22:49 2. 1:00:36
5. Zuzana Justichová   108 0:07:24 4. 0:30:31 2. 0:37:55 5. 0:24:03 5. 1:01:58
6. Lucie Štěpánová   119 0:08:27 9. 0:34:16 9. 0:42:43 9. 0:24:12 6. 1:06:55
7. Alena Mejsnarová   113 0:07:52 6. 0:34:33 10. 0:42:25 7. 0:24:55 7. 1:07:20
8. Agáta Kadeřávková   120 0:07:55 7. 0:35:28 11. 0:43:23 11. 0:25:17 8. 1:08:40
9. Petra Nešporová   117 0:08:17 8. 0:30:45 6. 0:39:02 6. 0:30:04 12. 1:09:06
10. Vlaďka Tvrdíková   107 0:08:30 10. 0:33:55 8. 0:42:25 8. 0:27:14 11. 1:09:39
11. Iveta Tesařová   103 0:09:28 12. 0:33:29 7. 0:42:57 10. 0:27:12 10. 1:10:09
12. Dana Chaloupková   122 0:08:48 11. 0:36:42 13. 0:45:30 13. 0:25:58 9. 1:11:28
13. Lydia Michalski   115 0:09:43 14. 0:35:43 12. 0:45:26 12. 0:31:28 14. 1:16:54
14. Markéta Zemčáková   109 0:09:31 13. 0:38:05 14. 0:47:36 14. 0:30:06 13. 1:17:42
Kategorie S-Štafety
1. Vlastimil Polák   204 0:13:05 7. 0:42:38 4. 0:55:43 4. 0:30:24 1. 1:26:07
Radek Pacner   204
Kateřina Doudová   204
2. Richard Maier   207 0:13:28 14. 0:42:13 2. 0:55:41 2. 0:35:26 5. 1:31:07
Pavel Rak   207
Barbora Metzlová   207
3. Petr Beneš   201 0:09:32 3. 0:52:35 12. 1:02:07 9. 0:36:15 15. 1:38:22
Jan Kavalír   201
Kryštof Šabacký   201
4. Pavel Štilip   205 0:13:20 10. 0:50:11 7. 1:03:31 10. 0:36:01 7. 1:39:32
Petr Špiller   205
Michal Beránek   205
5. František Vostrý   208 0:14:34 16. 0:57:29 13. 1:12:03 16. 0:36:11 10. 1:48:14
Tomáš Vošický   208
Adam Rezner   208
6. Iveta Strnadová   211 0:14:36 20. 0:59:20 22. 1:13:56 25. 0:40:50 17. 1:54:46
František Vostrý   211
7. Jan Laibl   209 0:14:44 26. 0:57:58 19. 1:12:42 19. 0:47:04 18. 1:59:46
Martin Adam   209
8. Jakub Pelant   203 0:15:23 30. 0:57:37 18. 1:13:00 23. 0:47:54 22. 2:00:54
Václav Machka   203
Filip Pergler   203
9. Bohumil Strnad   210 0:14:38 22. 1:00:37 27. 1:15:15 27. 0:48:22 24. 2:03:37
František Vostrý   210
10. Richard Strnad   202 0:14:40 23. 1:04:48 28. 1:19:28 28. 0:49:48 25. 2:09:16
Miroslav Douda   202
František Vostrý   202
9999. Jitka Dvořáková   206 0:10:50 6. 0:59:26 25. 1:10:16 15. 276:36:23 30. 277:46:39
Petra Zámečníkova   206
Jakub Komárek   206
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. Z-Ženy Markéta Maříková   111 0:05:44 1. 0:30:38 5. 0:36:22 1. 0:23:16 4. 0:59:38
2. Z-Ženy Kateřina Vlachová   116 0:06:25 2. 0:30:37 4. 0:37:02 2. 0:23:13 3. 1:00:15
3. Z-Ženy Dita Punčochářová   101 0:07:43 5. 0:30:07 1. 0:37:50 4. 0:22:34 1. 1:00:24
4. Z-Ženy Klára Kubínová   114 0:07:15 3. 0:30:32 3. 0:37:47 3. 0:22:49 2. 1:00:36
5. Z-Ženy Zuzana Justichová   108 0:07:24 4. 0:30:31 2. 0:37:55 5. 0:24:03 5. 1:01:58
6. Z-Ženy Lucie Štěpánová   119 0:08:27 9. 0:34:16 9. 0:42:43 9. 0:24:12 6. 1:06:55
7. Z-Ženy Alena Mejsnarová   113 0:07:52 6. 0:34:33 10. 0:42:25 7. 0:24:55 7. 1:07:20
8. Z-Ženy Agáta Kadeřávková   120 0:07:55 7. 0:35:28 11. 0:43:23 11. 0:25:17 8. 1:08:40
9. Z-Ženy Petra Nešporová   117 0:08:17 8. 0:30:45 6. 0:39:02 6. 0:30:04 12. 1:09:06
10. Z-Ženy Vlaďka Tvrdíková   107 0:08:30 10. 0:33:55 8. 0:42:25 8. 0:27:14 11. 1:09:39
11. Z-Ženy Iveta Tesařová   103 0:09:28 13. 0:33:29 7. 0:42:57 10. 0:27:12 10. 1:10:09
12. Z-Ženy Dana Chaloupková   122 0:08:48 11. 0:36:42 13. 0:45:30 13. 0:25:58 9. 1:11:28
13. Z-Ženy Lydia Michalski   115 0:09:43 17. 0:35:43 12. 0:45:26 12. 0:31:28 17. 1:16:54
14. Z-Ženy Markéta Zemčáková   109 0:09:31 15. 0:38:05 14. 0:47:36 14. 0:30:06 13. 1:17:42
15. S-Štafety Vlastimil Polák   204 0:13:05 29. 0:42:38 16. 0:55:43 18. 0:30:24 14. 1:26:07
Kateřina Doudová   204
Radek Pacner   204
16. A-Muži Jan Materna   42 0:10:09 18. 0:45:45 26. 0:55:54 19. 0:31:26 16. 1:27:20
17. A-Muži Petr Lhota   24 0:14:05 32. 0:43:45 20. 0:57:50 25. 0:30:31 15. 1:28:21
18. A-Muži Vladislav Zušťák   27 0:09:29 14. 0:43:37 19. 0:53:06 16. 0:35:34 26. 1:28:40
19. A-Muži Marek Lazar   20 0:11:31 22. 0:45:07 22. 0:56:38 20. 0:33:15 20. 1:29:53
20. A-Muži Martin Lejnar   50 0:14:19 33. 0:43:10 17. 0:57:29 22. 0:32:42 18. 1:30:11
21. S-Štafety Pavel Rak   207 0:13:28 31. 0:42:13 15. 0:55:41 17. 0:35:26 25. 1:31:07
Richard Maier   207
Barbora Metzlová   207
22. A-Muži Tomáš Petrák   16 0:12:37 27. 0:44:59 21. 0:57:36 23. 0:34:59 23. 1:32:35
23. A-Muži Jan Ml. Král   35 0:09:25 12. 0:43:16 18. 0:52:41 15. 0:40:01 42. 1:32:42
24. A-Muži Lukáš Lipták   45 0:11:19 21. 0:45:38 25. 0:56:57 21. 0:35:46 30. 1:32:43
25. A-Muži Stanislav Hanzálek   51 0:12:26 25. 0:45:28 24. 0:57:54 26. 0:34:49 22. 1:32:43
26. A-Muži Petr Maršík   21 0:11:34 23. 0:46:12 27. 0:57:46 24. 0:35:41 28. 1:33:27
27. A-Muži Luděk Ševčík   33 0:16:05 52. 0:45:14 23. 1:01:19 28. 0:33:08 19. 1:34:27
28. A-Muži Jan St. Král   34 0:12:32 26. 0:46:26 28. 0:58:58 27. 0:38:34 40. 1:37:32
29. S-Štafety Kryštof Šabacký   201 0:09:32 16. 0:52:35 40. 1:02:07 29. 0:36:15 33. 1:38:22
Jan Kavalír   201
Petr Beneš   201
30. S-Štafety Pavel Štilip   205 0:13:20 30. 0:50:11 35. 1:03:31 31. 0:36:01 31. 1:39:32
Petr Špiller   205
Michal Beránek   205
31. A-Muži Jan Němec   15 0:12:52 28. 0:49:52 34. 1:02:44 30. 0:37:14 37. 1:39:58
32. A-Muži Jiří Kolář   1 0:14:53 41. 0:49:37 32. 1:04:30 32. 0:35:42 29. 1:40:12
33. A-Muži Jan Fiala   22 0:15:41 48. 0:48:50 29. 1:04:31 34. 0:37:08 34. 1:41:39
34. A-Muži Petr Koďous   18 0:10:26 19. 0:54:04 42. 1:04:30 33. 0:37:10 36. 1:41:40
35. A-Muži Karel Kunášek   53 0:16:08 53. 0:48:58 30. 1:05:06 35. 0:37:30 39. 1:42:36
36. A-Muži Martin Skála   55 0:15:09 42. 0:52:28 39. 1:07:37 41. 0:37:09 35. 1:44:46
37. A-Muži Jiří Černovský   9 0:17:58 64. 0:51:35 38. 1:09:33 42. 0:35:36 27. 1:45:09
38. A-Muži Kryštof Šabacký   5 0:12:09 24. 0:54:50 45. 1:06:59 40. 0:38:36 41. 1:45:35
39. A-Muži Antonín Hejzlar   43 0:15:27 46. 0:49:44 33. 1:05:11 36. 0:40:25 43. 1:45:36
40. A-Muži Ladislav Soukup   49 0:15:58 51. 0:55:30 47. 1:11:28 48. 0:35:10 24. 1:46:38
41. A-Muži Jakub Záhora   48 0:15:22 43. 0:57:33 53. 1:12:55 54. 0:33:52 21. 1:46:47
42. A-Muži Zbyněk Vojtíšek   44 0:15:39 47. 0:50:28 36. 1:06:07 39. 0:40:47 45. 1:46:54
43. S-Štafety František Vostrý   208 0:14:34 35. 0:57:29 52. 1:12:03 49. 0:36:11 32. 1:48:14
Tomáš Vošický   208
Adam Rezner   208
44. A-Muži Petr Polívka   17 0:16:37 58. 0:56:08 50. 1:12:45 53. 0:37:20 38. 1:50:05
45. A-Muži Matyáš Kořínek   23 0:14:31 34. 0:50:56 37. 1:05:27 38. 0:44:51 49. 1:50:18
46. A-Muži Josef Jareš   2 0:16:11 54. 0:49:09 31. 1:05:20 37. 0:48:17 57. 1:53:37
47. S-Štafety František Vostrý   211 0:14:36 36. 0:59:20 61. 1:13:56 56. 0:40:50 46. 1:54:46
Iveta Strnadová   211
48. A-Muži Rudolf Kašpar   13 0:15:49 50. 0:54:36 44. 1:10:25 46. 0:45:15 50. 1:55:40
49. A-Muži Michal Horáček   52 0:18:27 66. 0:57:12 51. 1:15:39 60. 0:40:30 44. 1:56:09
50. A-Muži Radim Vašát   54 0:18:00 65. 0:52:59 41. 1:10:59 47. 0:46:06 51. 1:57:05
51. A-Muži Martin Větrák   3 0:16:24 57. 1:00:38 64. 1:17:02 63. 0:41:03 47. 1:58:05
52. A-Muži Jaroslav Lenk   31 0:17:57 62. 0:58:24 59. 1:16:21 61. 0:42:09 48. 1:58:30
53. A-Muži Pavel Stegműller   29 0:17:42 60. 0:54:55 46. 1:12:37 50. 0:46:39 53. 1:59:16
54. A-Muži Václav Baudisch   6 0:16:48 59. 0:55:51 49. 1:12:39 51. 0:46:37 52. 1:59:16
55. S-Štafety Jan Laibl   209 0:14:44 40. 0:57:58 56. 1:12:42 52. 0:47:04 54. 1:59:46
Martin Adam   209
56. A-Muži Jiří Pačanda   25 0:14:41 39. 0:55:39 48. 1:10:20 45. 0:50:29 64. 2:00:49
57. S-Štafety Filip Pergler   203 0:15:23 44. 0:57:37 54. 1:13:00 55. 0:47:54 55. 2:00:54
Václav Machka   203
Jakub Pelant   203
58. A-Muži Václav Hajič   4 0:15:45 49. 0:54:32 43. 1:10:17 44. 0:50:46 65. 2:01:03
59. S-Štafety František Vostrý   210 0:14:38 37. 1:00:37 63. 1:15:15 58. 0:48:22 58. 2:03:37
Bohumil Strnad   210
60. A-Muži Martin Kučera   46 0:16:15 56. 0:58:04 58. 1:14:19 57. 0:49:44 60. 2:04:03
61. A-Muži Radek Šauer   40 0:17:51 61. 0:57:41 55. 1:15:32 59. 0:49:54 62. 2:05:26
62. A-Muži Jaromír Vicari   10 0:16:14 55. 1:03:22 65. 1:19:36 66. 0:48:04 56. 2:07:40
63. A-Muži Alois Vitásek   14 0:19:41 67. 0:57:59 57. 1:17:40 64. 0:50:07 63. 2:07:47
64. S-Štafety Richard Strnad   202 0:14:40 38. 1:04:48 66. 1:19:28 65. 0:49:48 61. 2:09:16
František Vostrý   202
Miroslav Douda   202
65. A-Muži Jan Soukal   30 0:17:57 63. 0:58:32 60. 1:16:29 62. 0:57:58 66. 2:14:27
66. A-Muži Ivo Pudil   39 0:15:23 45. 1:09:27 67. 1:24:50 67. 0:49:38 59. 2:14:28
67. S-Štafety Petra Zámečníkova   206 0:10:50 20. 0:59:26 62. 1:10:16 43. 276:36:23 67. 277:46:39
Jakub Komárek   206
Jitka Dvořáková   206