Search

Výsledky rok 2005

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Vladislav Zušťák   44   1.   1.   1. 1:23:50 1. 1:23:50
2. Jan ml. Král   46   2.   2.   2. 1:24:20 2. 1:24:20
3. Martin Lejnar   41   3.   3.   3. 1:27:50 3. 1:27:50
4. Tomáš Petrák   32   4.   4.   4. 1:28:32 4. 1:28:32
5. Petr Maršík   39   5.   5.   5. 1:29:32 5. 1:29:32
6. Tomáš Novák   51   6.   6.   6. 1:31:09 6. 1:31:09
7. Jan Toulec   50   7.   7.   7. 1:31:15 7. 1:31:15
8. Luboš Mikyska   14   8.   8.   8. 1:33:30 8. 1:33:30
9. Štěpán Kubín   55   9.   9.   9. 1:34:19 9. 1:34:19
10. Pavel Mucha   28   10.   10.   10. 1:35:09 10. 1:35:09
11. Karel Kunášek   53   11.   11.   11. 1:35:32 11. 1:35:32
12. Michal Vavák   10   12.   12.   12. 1:35:34 12. 1:35:34
13. Marek Lazar   31   13.   13.   13. 1:36:40 13. 1:36:40
14. Jan Němec   24   14.   14.   14. 1:36:53 14. 1:36:53
15. Libor Miškovský   66   15.   15.   15. 1:37:29 15. 1:37:29
16. Tomáš Koďous   58   16.   16.   16. 1:38:09 16. 1:38:09
17. Jan Fiala   40   17.   17.   17. 1:39:59 17. 1:39:59
18. Zdeněk Janeček   6   18.   18.   18. 1:40:21 18. 1:40:21
19. Alois Muller   61   19.   19.   19. 1:40:35 19. 1:40:35
20. Jaroslav Pažout   62   20.   20.   20. 1:40:37 20. 1:40:37
21. Jiří Blažek   22   21.   21.   21. 1:40:44 21. 1:40:44
22. Jiří Kolář   8   22.   22.   22. 1:41:48 22. 1:41:48
23. Jiří Černovský   26   23.   23.   23. 1:42:26 23. 1:42:26
24. Miroslav Urban   1   24.   24.   24. 1:43:19 24. 1:43:19
25. Jan st. Král   45   25.   25.   25. 1:43:19 25. 1:43:19
26. Kryštof Šabacký   16   26.   26.   26. 1:43:45 26. 1:43:45
27. Petr Polívka   11   27.   27.   27. 1:43:54 27. 1:43:54
28. Tomáš Holkup   23   28.   28.   28. 1:44:42 28. 1:44:42
29. Vladimír Mencl   59   29.   29.   29. 1:45:43 29. 1:45:43
30. Tomáš Ulma   56   30.   30.   30. 1:46:30 30. 1:46:30
31. Petr Matoušek   37   31.   31.   31. 1:46:36 31. 1:46:36
32. Tomáš Sekera   7   32.   32.   32. 1:47:50 32. 1:47:50
33. Martin Czeczinkar   64   33.   33.   33. 1:49:18 33. 1:49:18
34. Václav Hajič   4   34.   34.   34. 1:49:50 34. 1:49:50
35. Josef Ďurech   60   35.   35.   35. 1:49:56 35. 1:49:56
36. Michal Beránek   49   36.   36.   36. 1:51:05 36. 1:51:05
37. Pavel Srb   47   37.   37.   37. 1:53:54 37. 1:53:54
38. Pavel Štilip   13   38.   38.   38. 1:55:34 38. 1:55:34
39. Jiří Pačanda   34   39.   39.   39. 1:56:07 39. 1:56:07
40. Josef Jareš   2   40.   40.   40. 1:56:13 40. 1:56:13
41. Martin Kučera   36   41.   41.   41. 1:57:11 41. 1:57:11
42. Jaroslav Urban   5   42.   42.   42. 1:57:27 42. 1:57:27
43. Ondřej Pojmon   9   43.   43.   43. 1:58:06 43. 1:58:06
44. Michal Šorel   52   44.   44.   44. 1:59:57 44. 1:59:57
45. Karel Mejsnar   38   45.   45.   45. 2:00:14 45. 2:00:14
46. Martin Větrák   3   46.   46.   46. 2:00:28 46. 2:00:28
47. Jiří Šafek   18   47.   47.   47. 2:02:01 47. 2:02:01
48. Radek Černovský   27   48.   48.   48. 2:02:17 48. 2:02:17
49. Miroslav Tvrdík   33   49.   49.   49. 2:03:44 49. 2:03:44
50. Karel Pižl   35   50.   50.   50. 2:07:02 50. 2:07:02
51. Jan Lajbl   19   51.   51.   51. 2:07:11 51. 2:07:11
52. Radim Vašát   15   52.   52.   52. 2:07:36 52. 2:07:36
53. Josef Strouhal   65   53.   53.   53. 2:07:37 53. 2:07:37
54. Ondřej Tomeš   63   54.   54.   54. 2:07:44 54. 2:07:44
55. Jaromír Vicari   48   55.   55.   55. 2:07:45 55. 2:07:45
56. Milan Lenc   20   57.   57.   57. 2:10:23 57. 2:10:23
56. Pavel Skalník   21   56.   56.   56. 2:10:23 56. 2:10:23
9999. Otakar Švec   54   59.   59.   59.   59.  
9999. Tomáš Mocek   25   58.   58.   58.   58.  
Kategorie Z-Ženy
1. Jitka Svobodová   8   1.   1.   1. 1:00:35 1. 1:00:35
2. Blanka Kubíčková   21   2.   2.   2. 1:00:54 2. 1:00:54
3. Veronika Pavlů   1   4.   4.   4. 1:02:36 4. 1:02:36
3. Klára Kubínová   26   3.   3.   3. 1:02:36 3. 1:02:36
5. Alena Mejsnarová   9   5.   5.   5. 1:04:59 5. 1:04:59
6. Zuzana Justichová   14   6.   6.   6. 1:05:00 6. 1:05:00
7. Silva Lovětínská   20   8.   8.   8. 1:07:01 8. 1:07:01
8. Pavlína Peterová   22   7.   7.   7. 1:07:01 7. 1:07:01
9. Vlaďka Tvrdíková   4   9.   9.   9. 1:07:27 9. 1:07:27
10. Helena Vyhnánková   13   10.   10.   10. 1:07:37 10. 1:07:37
11. Eva Špačková   18   11.   11.   11. 1:11:07 11. 1:11:07
12. Jana Pišanová   25   12.   12.   12. 1:13:49 12. 1:13:49
13. Alena Šídlová   10   13.   13.   13. 1:14:57 13. 1:14:57
14. Linda Jandejsková   17   14.   14.   14. 1:15:31 14. 1:15:31
15. Simona Uldrychová   2   15.   15.   15. 1:19:17 15. 1:19:17
16. Kateřina Blažková   7   16.   16.   16. 1:19:30 16. 1:19:30
17. Kateřina Tvrdíková   16   17.   17.   17. 1:19:46 17. 1:19:46
18. Iva Urbanová   19   18.   18.   18. 1:22:53 18. 1:22:53
19. Romana Zoubková   6   19.   19.   19. 1:23:05 19. 1:23:05
20. Petra Raková   23   20.   20.   20. 1:23:42 20. 1:23:42
21. Jana Cheníčková   11   21.   21.   21. 1:30:05 21. 1:30:05
21. Veronika Olehlová   12   22.   22.   22. 1:30:05 22. 1:30:05
23. Jitka Lencová   3   23.   23.   23. 1:34:23 23. 1:34:23
24. Martina Skalníková   5   24.   24.   24. 1:34:25 24. 1:34:25
Kategorie S-Štafety
1. Petr Pěnička   F29   2.   2.   2. 1:28:57 2. 1:28:57
Radek Pacner   F29
Vlastimil Polák   F29
2. Petr Neumann   F22   5.   5.   5. 1:29:34 5. 1:29:34
Jan Kavalír   F22
Petr Beneš   F22
3. Jiří Hervert   F32   8.   8.   8. 1:39:40 8. 1:39:40
Josef Strnad   F32
Lukáš Strnad   F32
4. Greg Middlewick   F25   12.   12.   12. 1:41:57 12. 1:41:57
Roger Robson   F25
Greg Middlewick   F25
5. Martin Jaroš   F28   15.   15.   15. 1:42:11 15. 1:42:11
Pavel Maršík   F28
Milan Mašek   F28
6. Lucie Orságová   F24   16.   16.   16. 1:46:51 16. 1:46:51
Pavel Tomčík   F24
Jan Štěpán   F24
7. Tomáš Valenta   F33   19.   19.   19. 1:54:12 19. 1:54:12
Andrej Roman   F33
Tomáš Valenta   F33
8. Jiří Hervert   F31   23.   23.   23. 1:55:26 23. 1:55:26
Iveta Strnadová   F31
Iveta Strnadová   F31
9. Jiří Hervert   F23   25.   25.   25. 1:56:03 25. 1:56:03
Bohumil Strnad   F23
Bohumil Strnad   F23
10. Pavel Lahr   F27   29.   29.   29. 1:58:20 29. 1:58:20
Jan Poláček   F27
Karel Vitvar   F27
11. Miroslav Douda   F30   33.   33.   33. 2:00:53 33. 2:00:53
Jiří Hervert   F30
Richard Strnad   F30
12. Filip Pergler   F21   34.   34.   34. 2:01:32 34. 2:01:32
Václav Machka   F21
Jakub Pelant   F21
13. Bohumil Dvořák   F26   38.   38.   38. 2:08:43 38. 2:08:43
Bohumil Dvořák   F26
Katka Šubrtová   F26
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. Z-Ženy Jitka Svobodová   8   1.   1.   1. 1:00:35 1. 1:00:35
2. Z-Ženy Blanka Kubíčková   21   2.   2.   2. 1:00:54 2. 1:00:54
3. Z-Ženy Klára Kubínová   26   3.   3.   3. 1:02:36 3. 1:02:36
4. Z-Ženy Veronika Pavlů   1   4.   4.   4. 1:02:36 4. 1:02:36
5. Z-Ženy Alena Mejsnarová   9   5.   5.   5. 1:04:59 5. 1:04:59
6. Z-Ženy Zuzana Justichová   14   6.   6.   6. 1:05:00 6. 1:05:00
7. Z-Ženy Pavlína Peterová   22   7.   7.   7. 1:07:01 7. 1:07:01
8. Z-Ženy Silva Lovětínská   20   8.   8.   8. 1:07:01 8. 1:07:01
9. Z-Ženy Vlaďka Tvrdíková   4   9.   9.   9. 1:07:27 9. 1:07:27
10. Z-Ženy Helena Vyhnánková   13   10.   10.   10. 1:07:37 10. 1:07:37
11. Z-Ženy Eva Špačková   18   11.   11.   11. 1:11:07 11. 1:11:07
12. Z-Ženy Jana Pišanová   25   12.   12.   12. 1:13:49 12. 1:13:49
13. Z-Ženy Alena Šídlová   10   13.   13.   13. 1:14:57 13. 1:14:57
14. Z-Ženy Linda Jandejsková   17   14.   14.   14. 1:15:31 14. 1:15:31
15. Z-Ženy Simona Uldrychová   2   15.   15.   15. 1:19:17 15. 1:19:17
16. Z-Ženy Kateřina Blažková   7   16.   16.   16. 1:19:30 16. 1:19:30
17. Z-Ženy Kateřina Tvrdíková   16   17.   17.   17. 1:19:46 17. 1:19:46
18. Z-Ženy Iva Urbanová   19   18.   18.   18. 1:22:53 18. 1:22:53
19. Z-Ženy Romana Zoubková   6   19.   19.   19. 1:23:05 19. 1:23:05
20. Z-Ženy Petra Raková   23   20.   20.   20. 1:23:42 20. 1:23:42
21. A-Muži Vladislav Zušťák   44   21.   21.   21. 1:23:50 21. 1:23:50
22. A-Muži Jan ml. Král   46   22.   22.   22. 1:24:20 22. 1:24:20
23. A-Muži Martin Lejnar   41   23.   23.   23. 1:27:50 23. 1:27:50
24. A-Muži Tomáš Petrák   32   24.   24.   24. 1:28:32 24. 1:28:32
25. S-Štafety Radek Pacner   F29   25.   25.   25. 1:28:57 25. 1:28:57
Petr Pěnička   F29
Vlastimil Polák   F29
26. A-Muži Petr Maršík   39   26.   26.   26. 1:29:32 26. 1:29:32
27. S-Štafety Petr Beneš   F22   27.   27.   27. 1:29:34 27. 1:29:34
Petr Neumann   F22
Jan Kavalír   F22
28. Z-Ženy Jana Cheníčková   11   28.   28.   28. 1:30:05 28. 1:30:05
29. Z-Ženy Veronika Olehlová   12   29.   29.   29. 1:30:05 29. 1:30:05
30. A-Muži Tomáš Novák   51   30.   30.   30. 1:31:09 30. 1:31:09
31. A-Muži Jan Toulec   50   31.   31.   31. 1:31:15 31. 1:31:15
32. A-Muži Luboš Mikyska   14   32.   32.   32. 1:33:30 32. 1:33:30
33. A-Muži Štěpán Kubín   55   33.   33.   33. 1:34:19 33. 1:34:19
34. Z-Ženy Jitka Lencová   3   34.   34.   34. 1:34:23 34. 1:34:23
35. Z-Ženy Martina Skalníková   5   35.   35.   35. 1:34:25 35. 1:34:25
36. A-Muži Pavel Mucha   28   36.   36.   36. 1:35:09 36. 1:35:09
37. A-Muži Karel Kunášek   53   37.   37.   37. 1:35:32 37. 1:35:32
38. A-Muži Michal Vavák   10   38.   38.   38. 1:35:34 38. 1:35:34
39. A-Muži Marek Lazar   31   39.   39.   39. 1:36:40 39. 1:36:40
40. A-Muži Jan Němec   24   40.   40.   40. 1:36:53 40. 1:36:53
41. A-Muži Libor Miškovský   66   41.   41.   41. 1:37:29 41. 1:37:29
42. A-Muži Tomáš Koďous   58   42.   42.   42. 1:38:09 42. 1:38:09
43. S-Štafety Josef Strnad   F32   43.   43.   43. 1:39:40 43. 1:39:40
Jiří Hervert   F32
Lukáš Strnad   F32
44. A-Muži Jan Fiala   40   44.   44.   44. 1:39:59 44. 1:39:59
45. A-Muži Zdeněk Janeček   6   45.   45.   45. 1:40:21 45. 1:40:21
46. A-Muži Alois Muller   61   46.   46.   46. 1:40:35 46. 1:40:35
47. A-Muži Jaroslav Pažout   62   47.   47.   47. 1:40:37 47. 1:40:37
48. A-Muži Jiří Blažek   22   48.   48.   48. 1:40:44 48. 1:40:44
49. A-Muži Jiří Kolář   8   49.   49.   49. 1:41:48 49. 1:41:48
50. S-Štafety Roger Robson   F25   50.   50.   50. 1:41:57 50. 1:41:57
Greg Middlewick   F25
Greg Middlewick   F25
51. S-Štafety Pavel Maršík   F28   51.   51.   51. 1:42:11 51. 1:42:11
Milan Mašek   F28
Martin Jaroš   F28
52. A-Muži Jiří Černovský   26   52.   52.   52. 1:42:26 52. 1:42:26
53. A-Muži Miroslav Urban   1   53.   53.   53. 1:43:19 53. 1:43:19
54. A-Muži Jan st. Král   45   54.   54.   54. 1:43:19 54. 1:43:19
55. A-Muži Kryštof Šabacký   16   55.   55.   55. 1:43:45 55. 1:43:45
56. A-Muži Petr Polívka   11   56.   56.   56. 1:43:54 56. 1:43:54
57. A-Muži Tomáš Holkup   23   57.   57.   57. 1:44:42 57. 1:44:42
58. A-Muži Vladimír Mencl   59   58.   58.   58. 1:45:43 58. 1:45:43
59. A-Muži Tomáš Ulma   56   59.   59.   59. 1:46:30 59. 1:46:30
60. A-Muži Petr Matoušek   37   60.   60.   60. 1:46:36 60. 1:46:36
61. S-Štafety Lucie Orságová   F24   61.   61.   61. 1:46:51 61. 1:46:51
Jan Štěpán   F24
Pavel Tomčík   F24
62. A-Muži Tomáš Sekera   7   62.   62.   62. 1:47:50 62. 1:47:50
63. A-Muži Martin Czeczinkar   64   63.   63.   63. 1:49:18 63. 1:49:18
64. A-Muži Václav Hajič   4   64.   64.   64. 1:49:50 64. 1:49:50
65. A-Muži Josef Ďurech   60   65.   65.   65. 1:49:56 65. 1:49:56
66. A-Muži Michal Beránek   49   66.   66.   66. 1:51:05 66. 1:51:05
67. A-Muži Pavel Srb   47   67.   67.   67. 1:53:54 67. 1:53:54
68. S-Štafety Tomáš Valenta   F33   68.   68.   68. 1:54:12 68. 1:54:12
Andrej Roman   F33
Tomáš Valenta   F33
69. S-Štafety Iveta Strnadová   F31   69.   69.   69. 1:55:26 69. 1:55:26
Jiří Hervert   F31
Iveta Strnadová   F31
70. A-Muži Pavel Štilip   13   70.   70.   70. 1:55:34 70. 1:55:34
71. S-Štafety Jiří Hervert   F23   71.   71.   71. 1:56:03 71. 1:56:03
Bohumil Strnad   F23
Bohumil Strnad   F23
72. A-Muži Jiří Pačanda   34   72.   72.   72. 1:56:07 72. 1:56:07
73. A-Muži Josef Jareš   2   73.   73.   73. 1:56:13 73. 1:56:13
74. A-Muži Martin Kučera   36   74.   74.   74. 1:57:11 74. 1:57:11
75. A-Muži Jaroslav Urban   5   75.   75.   75. 1:57:27 75. 1:57:27
76. A-Muži Ondřej Pojmon   9   76.   76.   76. 1:58:06 76. 1:58:06
77. S-Štafety Karel Vitvar   F27   77.   77.   77. 1:58:20 77. 1:58:20
Pavel Lahr   F27
Jan Poláček   F27
78. A-Muži Michal Šorel   52   78.   78.   78. 1:59:57 78. 1:59:57
79. A-Muži Karel Mejsnar   38   79.   79.   79. 2:00:14 79. 2:00:14
80. A-Muži Martin Větrák   3   80.   80.   80. 2:00:28 80. 2:00:28
81. S-Štafety Richard Strnad   F30   81.   81.   81. 2:00:53 81. 2:00:53
Jiří Hervert   F30
Miroslav Douda   F30
82. S-Štafety Filip Pergler   F21   82.   82.   82. 2:01:32 82. 2:01:32
Jakub Pelant   F21
Václav Machka   F21
83. A-Muži Jiří Šafek   18   83.   83.   83. 2:02:01 83. 2:02:01
84. A-Muži Radek Černovský   27   84.   84.   84. 2:02:17 84. 2:02:17
85. A-Muži Miroslav Tvrdík   33   85.   85.   85. 2:03:44 85. 2:03:44
86. A-Muži Karel Pižl   35   86.   86.   86. 2:07:02 86. 2:07:02
87. A-Muži Jan Lajbl   19   87.   87.   87. 2:07:11 87. 2:07:11
88. A-Muži Radim Vašát   15   88.   88.   88. 2:07:36 88. 2:07:36
89. A-Muži Josef Strouhal   65   89.   89.   89. 2:07:37 89. 2:07:37
90. A-Muži Ondřej Tomeš   63   90.   90.   90. 2:07:44 90. 2:07:44
91. A-Muži Jaromír Vicari   48   91.   91.   91. 2:07:45 91. 2:07:45
92. S-Štafety Katka Šubrtová   F26   92.   92.   92. 2:08:43 92. 2:08:43
Bohumil Dvořák   F26
Bohumil Dvořák   F26
93. A-Muži Pavel Skalník   21   93.   93.   93. 2:10:23 93. 2:10:23
94. A-Muži Milan Lenc   20   94.   94.   94. 2:10:23 94. 2:10:23
95. A-Muži Tomáš Mocek   25   95.   95.   95.   95. 0:00:00
96. A-Muži Otakar Švec   54   96.   96.   96.   96. 0:00:00