Search

Výsledky rok 2004

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Martin Lejnar   1 0:14:54 8. 0:59:24 2. 1:14:18 1. 0:29:27 2. 1:43:45
2. Vladimír Landa   2 0:13:49 5. 1:01:11 5. 1:15:00 2. 0:32:39 5. 1:47:39
3. Pavel David   3 0:14:29 7. 1:00:41 4. 1:15:10 3. 0:33:47 11. 1:48:57
4. Petr Kamenář   4 0:20:30 36. 0:57:40 1. 1:18:10 4. 0:32:34 4. 1:50:44
5. Michal Vavák   5 0:16:08 19. 1:02:14 6. 1:18:22 5. 0:32:40 6. 1:51:02
6. Luboš Mikyska   6 0:15:58 17. 1:04:22 10. 1:20:20 10. 0:30:50 3. 1:51:10
7. Zdeněk Janeček   7 0:13:30 4. 1:05:24 13. 1:18:54 6. 0:34:11 12. 1:53:05
8. Kryštof Šabatský   8 0:11:32 1. 1:09:06 21. 1:20:38 11. 0:32:47 7. 1:53:25
9. M./Strnad Bleha   9 0:15:23 12. 1:11:13 25. 1:26:36 22. 0:28:47 1. 1:55:23
10. Vladimír Staněk   10 0:16:40 22. 1:06:49 17. 1:23:29 17. 0:33:07 8. 1:56:36
11. Petr Polívka   11 0:16:03 18. 1:03:07 7. 1:19:10 7. 0:37:48 17. 1:56:58
12. Radek Černovský   12 0:20:44 37. 1:00:26 3. 1:21:10 12. 0:36:42 15. 1:57:52
13. Jan ml. Kavalír   13 0:14:58 10. 1:09:26 22. 1:24:24 19. 0:34:30 13. 1:58:54
14. Josef Kučera   14 0:16:17 20. 1:05:20 11. 1:21:37 13. 0:37:52 18. 1:59:29
15. Tomáš Lajsek   15 0:15:42 13. 1:03:48 8. 1:19:30 8. 0:40:11 24. 1:59:41
16. Jiří Černovský   16 0:20:14 34. 1:06:15 16. 1:26:29 21. 0:34:41 14. 2:01:10
17. Ondřej Pojmon   17 0:18:31 27. 1:04:09 9. 1:22:40 16. 0:38:41 19. 2:01:21
18. Josef Jareš   18 0:16:47 24. 1:05:40 14. 1:22:27 14. 0:39:02 20. 2:01:29
19. Matyáš Kořínek   19 0:14:57 9. 1:05:20 12. 1:20:17 9. 0:41:36 28. 2:01:53
20. Petr Beneš   20 0:17:16 25. 1:11:52 26. 1:29:08 24. 0:33:18 9. 2:02:26
21. Václav Hajič   21 0:16:43 23. 1:05:45 15. 1:22:28 15. 0:40:42 27. 2:03:10
22. Antonín Hejzlar   22 0:15:21 11. 1:09:34 23. 1:24:55 20. 0:39:09 21. 2:04:04
23. Jan Auer   23 0:18:09 26. 1:12:30 27. 1:30:39 28. 0:36:44 16. 2:07:23
24. Tomáš Sekera   24 0:15:42 14. 1:08:23 19. 1:24:05 18. 0:43:26 30. 2:07:31
25. Karel Hanzlík   25 0:20:50 38. 1:06:49 18. 1:27:39 23. 0:40:12 25. 2:07:51
26. Martin Větrák   26 0:15:52 16. 1:14:12 30. 1:30:04 27. 0:39:10 22. 2:09:14
27. B./ Pacner Strnad   27 0:12:39 3. 1:23:38 39. 1:36:17 31. 0:33:45 10. 2:10:02
28. Pavel Augustov   28 0:16:32 21. 1:14:18 31. 1:30:50 29. 0:40:38 26. 2:11:28
29. Radim Vašát   29 0:19:03 30. 1:10:35 24. 1:29:38 26. 0:44:31 32. 2:14:09
30. Karel Pižl   30 0:18:50 29. 1:17:19 33. 1:36:09 30. 0:39:11 23. 2:15:20
31. Milan Hroch   31 0:20:29 35. 1:08:47 20. 1:29:16 25. 0:46:32 33. 2:15:48
32. Tomáš Valenta   32 0:22:33 39. 1:14:10 29. 1:36:43 32. 0:42:34 29. 2:19:17
33. Miroslav Tvrdík   33 0:18:40 28. 1:21:57 34. 1:40:37 36. 0:43:39 31. 2:24:16
34. Vít Burda   34 0:23:47 40. 1:13:53 28. 1:37:40 34. 0:47:06 34. 2:24:46
35. Jan Laibl   35 0:15:47 15. 1:23:25 37. 1:39:12 35. 0:48:25 36. 2:27:37
36. Miroslav Douda   36 0:19:56 32. 1:22:33 36. 1:42:29 37. 0:51:53 37. 2:34:22
37. Richard Strnad   37 0:19:58 33. 1:22:31 35. 1:42:29 38. 0:51:53 38. 2:34:22
38. Vladimír Šlazinger   38 0:24:34 41. 1:23:34 38. 1:48:08 39. 0:48:04 35. 2:36:12
999. Stanislav Hřeben   999 0:12:25 2.   40.   40.   40.  
Marian Navrátil   999
Aleš Jirák   999
Kategorie Z-Ženy
1. Markéta Maříková   Z1 0:05:46 1. 0:38:04 2. 0:43:50 2. 0:19:00 1. 1:02:50
2. Dagmar Hnátková   Z2 0:07:14 2. 0:36:25 1. 0:43:39 1. 0:19:56 2. 1:03:35
3. Lenka Zumrová   Z3 0:11:12 5. 0:39:15 3. 0:50:27 4. 0:24:15 3. 1:14:42
4. Markéta Švandová   Z4 0:09:21 4. 0:40:25 4. 0:49:46 3. 0:25:14 4. 1:15:00
5. Jana Lednická   Z5 0:08:52 3. 1:06:34 5. 1:15:26 5. 0:28:40 5. 1:44:06
6. Iveta Strnadová   Z6 0:15:11 6. 1:14:47 6. 1:29:58 6. 0:38:10 6. 2:08:08
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. Z-Ženy Markéta Maříková   Z1 0:05:46 1. 0:38:04 2. 0:43:50 2. 0:19:00 1. 1:02:50
2. Z-Ženy Dagmar Hnátková   Z2 0:07:14 2. 0:36:25 1. 0:43:39 1. 0:19:56 2. 1:03:35
3. Z-Ženy Lenka Zumrová   Z3 0:11:12 5. 0:39:15 3. 0:50:27 4. 0:24:15 3. 1:14:42
4. Z-Ženy Markéta Švandová   Z4 0:09:21 4. 0:40:25 4. 0:49:46 3. 0:25:14 4. 1:15:00
5. A-Muži Martin Lejnar   1 0:14:54 11. 0:59:24 6. 1:14:18 5. 0:29:27 7. 1:43:45
6. Z-Ženy Jana Lednická   Z5 0:08:52 3. 1:06:34 21. 1:15:26 8. 0:28:40 5. 1:44:06
7. A-Muži Vladimír Landa   2 0:13:49 9. 1:01:11 9. 1:15:00 6. 0:32:39 10. 1:47:39
8. A-Muži Pavel David   3 0:14:29 10. 1:00:41 8. 1:15:10 7. 0:33:47 16. 1:48:57
9. A-Muži Petr Kamenář   4 0:20:30 40. 0:57:40 5. 1:18:10 9. 0:32:34 9. 1:50:44
10. A-Muži Michal Vavák   5 0:16:08 23. 1:02:14 10. 1:18:22 10. 0:32:40 11. 1:51:02
11. A-Muži Luboš Mikyska   6 0:15:58 21. 1:04:22 14. 1:20:20 15. 0:30:50 8. 1:51:10
12. A-Muži Zdeněk Janeček   7 0:13:30 8. 1:05:24 17. 1:18:54 11. 0:34:11 17. 1:53:05
13. A-Muži Kryštof Šabatský   8 0:11:32 6. 1:09:06 26. 1:20:38 16. 0:32:47 12. 1:53:25
14. A-Muži M./Strnad Bleha   9 0:15:23 16. 1:11:13 30. 1:26:36 27. 0:28:47 6. 1:55:23
15. A-Muži Vladimír Staněk   10 0:16:40 26. 1:06:49 22. 1:23:29 22. 0:33:07 13. 1:56:36
16. A-Muži Petr Polívka   11 0:16:03 22. 1:03:07 11. 1:19:10 12. 0:37:48 22. 1:56:58
17. A-Muži Radek Černovský   12 0:20:44 41. 1:00:26 7. 1:21:10 17. 0:36:42 20. 1:57:52
18. A-Muži Jan ml. Kavalír   13 0:14:58 13. 1:09:26 27. 1:24:24 24. 0:34:30 18. 1:58:54
19. A-Muži Josef Kučera   14 0:16:17 24. 1:05:20 15. 1:21:37 18. 0:37:52 23. 1:59:29
20. A-Muži Tomáš Lajsek   15 0:15:42 17. 1:03:48 12. 1:19:30 13. 0:40:11 30. 1:59:41
21. A-Muži Jiří Černovský   16 0:20:14 38. 1:06:15 20. 1:26:29 26. 0:34:41 19. 2:01:10
22. A-Muži Ondřej Pojmon   17 0:18:31 31. 1:04:09 13. 1:22:40 21. 0:38:41 25. 2:01:21
23. A-Muži Josef Jareš   18 0:16:47 28. 1:05:40 18. 1:22:27 19. 0:39:02 26. 2:01:29
24. A-Muži Matyáš Kořínek   19 0:14:57 12. 1:05:20 16. 1:20:17 14. 0:41:36 34. 2:01:53
25. A-Muži Petr Beneš   20 0:17:16 29. 1:11:52 31. 1:29:08 29. 0:33:18 14. 2:02:26
26. A-Muži Václav Hajič   21 0:16:43 27. 1:05:45 19. 1:22:28 20. 0:40:42 33. 2:03:10
27. A-Muži Antonín Hejzlar   22 0:15:21 15. 1:09:34 28. 1:24:55 25. 0:39:09 27. 2:04:04
28. A-Muži Jan Auer   23 0:18:09 30. 1:12:30 32. 1:30:39 34. 0:36:44 21. 2:07:23
29. A-Muži Tomáš Sekera   24 0:15:42 18. 1:08:23 24. 1:24:05 23. 0:43:26 36. 2:07:31
30. A-Muži Karel Hanzlík   25 0:20:50 42. 1:06:49 23. 1:27:39 28. 0:40:12 31. 2:07:51
31. Z-Ženy Iveta Strnadová   Z6 0:15:11 14. 1:14:47 37. 1:29:58 32. 0:38:10 24. 2:08:08
32. A-Muži Martin Větrák   26 0:15:52 20. 1:14:12 35. 1:30:04 33. 0:39:10 28. 2:09:14
33. A-Muži B./ Pacner Strnad   27 0:12:39 7. 1:23:38 45. 1:36:17 37. 0:33:45 15. 2:10:02
34. A-Muži Pavel Augustov   28 0:16:32 25. 1:14:18 36. 1:30:50 35. 0:40:38 32. 2:11:28
35. A-Muži Radim Vašát   29 0:19:03 34. 1:10:35 29. 1:29:38 31. 0:44:31 38. 2:14:09
36. A-Muži Karel Pižl   30 0:18:50 33. 1:17:19 39. 1:36:09 36. 0:39:11 29. 2:15:20
37. A-Muži Milan Hroch   31 0:20:29 39. 1:08:47 25. 1:29:16 30. 0:46:32 39. 2:15:48
38. A-Muži Tomáš Valenta   32 0:22:33 43. 1:14:10 34. 1:36:43 38. 0:42:34 35. 2:19:17
39. A-Muži Miroslav Tvrdík   33 0:18:40 32. 1:21:57 40. 1:40:37 42. 0:43:39 37. 2:24:16
40. A-Muži Vít Burda   34 0:23:47 44. 1:13:53 33. 1:37:40 40. 0:47:06 40. 2:24:46
41. A-Muži Jan Laibl   35 0:15:47 19. 1:23:25 43. 1:39:12 41. 0:48:25 42. 2:27:37
42. A-Muži Miroslav Douda   36 0:19:56 36. 1:22:33 42. 1:42:29 43. 0:51:53 43. 2:34:22
43. A-Muži Richard Strnad   37 0:19:58 37. 1:22:31 41. 1:42:29 44. 0:51:53 44. 2:34:22
44. A-Muži Vladimír Šlazinger   38 0:24:34 45. 1:23:34 44. 1:48:08 45. 0:48:04 41. 2:36:12
45. A-Muži Marian Navrátil   999 0:19:25 35. 1:17:18 38. 1:36:43 39.   45. 0:00:00
Stanislav Hřeben   999
Aleš Jirák   999