Search

Výsledky rok 2003

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Jiří Červenka   1 0:11:23 2. 0:58:03 1. 1:09:26 1. 0:28:24 1. 1:37:50
2. Pavel David   2 0:14:25 4. 1:04:11 4. 1:18:36 3. 0:32:20 4. 1:50:56
3. Ladislav Lajsek   3 0:16:07 9. 1:02:59 3. 1:19:06 4. 0:33:35 6. 1:52:41
4. Radek Pacner   4 0:13:53 3. 1:01:28 2. 1:15:21 2. 0:38:45 12. 1:54:06
5. Kryštof Šabacký   5 0:11:15 1. 1:11:02 11. 1:22:17 7. 0:32:12 3. 1:54:29
6. Michal Vavák   6 0:16:10 10. 1:05:56 7. 1:22:06 5. 0:34:29 7. 1:56:35
7. Jiří Danko   7 0:16:26 11. 1:05:40 6. 1:22:06 6. 0:37:37 10. 1:59:43
8. Petr Komenář   8 0:20:05 26. 1:05:15 5. 1:25:20 9. 0:36:36 8. 2:01:56
9. Jan ml. Kavalír   9 0:14:37 5. 1:15:52 16. 1:30:29 14. 0:33:06 5. 2:03:35
10. Vladimír Staněk   10 0:16:37 12. 1:10:41 10. 1:27:18 10. 0:36:38 9. 2:03:56
11. Aleš Hykš   11 0:17:43 15. 1:07:07 8. 1:24:50 8. 0:42:08 19. 2:06:58
12. Jakub Říha   12 0:15:35 7. 1:13:13 14. 1:28:48 13. 0:38:30 11. 2:07:18
13. Jiří Černovský   13 0:19:00 22. 1:17:28 17. 1:36:28 20. 0:31:16 2. 2:07:44
14. Pavel Novák   14 0:18:50 21. 1:09:11 9. 1:28:01 12. 0:40:00 13. 2:08:01
15. Petr Polívka   15 0:15:06 6. 1:12:12 12. 1:27:18 11. 0:41:42 18. 2:09:00
16. Jiří Blažek   16 0:18:09 17. 1:12:41 13. 1:30:50 15. 0:41:01 15. 2:11:51
17. St. Strnad/Kavalír   17 0:17:31 14. 1:14:43 15. 1:32:14 16. 0:41:23 17. 2:13:37
18. Vítek Burda   18 0:18:20 19. 1:18:00 18. 1:36:20 19. 0:40:03 14. 2:16:23
19. Tomáš Troup   19 0:17:01 13. 1:18:16 21. 1:35:17 18. 0:41:06 16. 2:16:23
20. Jiří Hervert   20 0:15:52 8. 1:18:00 19. 1:33:52 17. 0:49:03 22. 2:22:55
21. Karel Pižl   21 0:19:12 23. 1:24:02 23. 1:43:14 23. 0:43:16 20. 2:26:30
22. Radek Černovský   22 0:18:07 16. 1:19:25 22. 1:37:32 22. 0:49:56 23. 2:27:28
23. Miloš Štolba   23 0:18:48 20. 1:18:09 20. 1:36:57 21. 0:50:31 24. 2:27:28
24. Marek Schovanec   24 0:18:09 18. 1:26:14 24. 1:44:23 24. 0:47:38 21. 2:32:01
25. Miroslav Douda   25 0:19:39 24. 1:27:23 25. 1:47:02 25. 0:56:08 26. 2:43:10
26. Richard Strnad   26 0:19:39 25. 1:27:24 26. 1:47:03 26. 0:56:07 25. 2:43:10
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A-Muži Jiří Červenka   1 0:11:23 2. 0:58:03 1. 1:09:26 1. 0:28:24 1. 1:37:50
2. A-Muži Pavel David   2 0:14:25 4. 1:04:11 4. 1:18:36 3. 0:32:20 4. 1:50:56
3. A-Muži Ladislav Lajsek   3 0:16:07 9. 1:02:59 3. 1:19:06 4. 0:33:35 6. 1:52:41
4. A-Muži Radek Pacner   4 0:13:53 3. 1:01:28 2. 1:15:21 2. 0:38:45 12. 1:54:06
5. A-Muži Kryštof Šabacký   5 0:11:15 1. 1:11:02 11. 1:22:17 7. 0:32:12 3. 1:54:29
6. A-Muži Michal Vavák   6 0:16:10 10. 1:05:56 7. 1:22:06 5. 0:34:29 7. 1:56:35
7. A-Muži Jiří Danko   7 0:16:26 11. 1:05:40 6. 1:22:06 6. 0:37:37 10. 1:59:43
8. A-Muži Petr Komenář   8 0:20:05 26. 1:05:15 5. 1:25:20 9. 0:36:36 8. 2:01:56
9. A-Muži Jan ml. Kavalír   9 0:14:37 5. 1:15:52 16. 1:30:29 14. 0:33:06 5. 2:03:35
10. A-Muži Vladimír Staněk   10 0:16:37 12. 1:10:41 10. 1:27:18 10. 0:36:38 9. 2:03:56
11. A-Muži Aleš Hykš   11 0:17:43 15. 1:07:07 8. 1:24:50 8. 0:42:08 19. 2:06:58
12. A-Muži Jakub Říha   12 0:15:35 7. 1:13:13 14. 1:28:48 13. 0:38:30 11. 2:07:18
13. A-Muži Jiří Černovský   13 0:19:00 22. 1:17:28 17. 1:36:28 20. 0:31:16 2. 2:07:44
14. A-Muži Pavel Novák   14 0:18:50 21. 1:09:11 9. 1:28:01 12. 0:40:00 13. 2:08:01
15. A-Muži Petr Polívka   15 0:15:06 6. 1:12:12 12. 1:27:18 11. 0:41:42 18. 2:09:00
16. A-Muži Jiří Blažek   16 0:18:09 17. 1:12:41 13. 1:30:50 15. 0:41:01 15. 2:11:51
17. A-Muži St. Strnad/Kavalír   17 0:17:31 14. 1:14:43 15. 1:32:14 16. 0:41:23 17. 2:13:37
18. A-Muži Tomáš Troup   19 0:17:01 13. 1:18:16 21. 1:35:17 18. 0:41:06 16. 2:16:23
19. A-Muži Vítek Burda   18 0:18:20 19. 1:18:00 18. 1:36:20 19. 0:40:03 14. 2:16:23
20. A-Muži Jiří Hervert   20 0:15:52 8. 1:18:00 19. 1:33:52 17. 0:49:03 22. 2:22:55
21. A-Muži Karel Pižl   21 0:19:12 23. 1:24:02 23. 1:43:14 23. 0:43:16 20. 2:26:30
22. A-Muži Miloš Štolba   23 0:18:48 20. 1:18:09 20. 1:36:57 21. 0:50:31 24. 2:27:28
23. A-Muži Radek Černovský   22 0:18:07 16. 1:19:25 22. 1:37:32 22. 0:49:56 23. 2:27:28
24. A-Muži Marek Schovanec   24 0:18:09 18. 1:26:14 24. 1:44:23 24. 0:47:38 21. 2:32:01
25. A-Muži Miroslav Douda   25 0:19:39 24. 1:27:23 25. 1:47:02 25. 0:56:08 26. 2:43:10
26. A-Muži Richard Strnad   26 0:19:39 25. 1:27:24 26. 1:47:03 26. 0:56:07 25. 2:43:10