Search

Výsledky rok 2002

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Radek Pacner   04 0:14:02 2. 1:15:19 1. 1:29:21 1. 0:43:35 3. 2:12:56
2. Jiří Černovský   88 0:17:05 10. 1:22:00 2. 1:39:05 3. 0:35:07 1. 2:14:12
3. Jan ml. Kavalír   07 0:13:00 1. 1:22:56 3. 1:35:56 2. 0:39:40 2. 2:15:36
4. Karel Brandejský   91 0:18:05 11. 1:27:35 4. 1:45:40 4. 0:46:06 4. 2:31:46
5. Zdeněk Jedlička   27 0:14:05 3. 1:40:10 6. 1:54:15 6. 0:49:46 5. 2:44:01
6. Daniel Grunt   13 0:14:05 4. 1:32:24 5. 1:46:29 5. 0:58:27 9. 2:44:56
7. Jiří Pačanda   25 0:19:14 12. 1:45:01 7. 2:04:15 9. 0:49:56 6. 2:54:11
8. Tomáš Očenášek   86 0:14:35 6. 1:45:34 8. 2:00:09 8. 0:58:46 10. 2:58:55
9. Tomáš Sekera   08 0:14:05 5. 1:45:41 9. 1:59:46 7. 0:51:37 7. 2:51:23
10. Miloš Štolba   12 0:16:47 9. 1:51:30 10. 2:08:17 10. 0:54:31 8. 3:02:48
11. Miroslav Douda   11 0:16:28 8. 1:54:30 11. 2:10:58 11. 1:00:08 12. 3:11:06
11. Richard Strnad   06 0:16:25 7. 1:54:37 12. 2:11:02 12. 1:00:04 11. 3:11:06
Kategorie S-Štafety
1. Jan st. Kavalír   10 0:16:10 2. 1:32:16 2. 1:48:26 2. 0:45:09 2. 2:33:35
Bohumil Strnad   10
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A-Muži Radek Pacner   04 0:14:02 2. 1:15:19 1. 1:29:21 1. 0:43:35 3. 2:12:56
2. A-Muži Jiří Černovský   88 0:17:05 11. 1:22:00 2. 1:39:05 3. 0:35:07 1. 2:14:12
3. A-Muži Jan ml. Kavalír   07 0:13:00 1. 1:22:56 3. 1:35:56 2. 0:39:40 2. 2:15:36
4. A-Muži Karel Brandejský   91 0:18:05 12. 1:27:35 4. 1:45:40 4. 0:46:06 5. 2:31:46
5. S-Štafety Bohumil Strnad   10 0:16:10 7. 1:32:16 5. 1:48:26 6. 0:45:09 4. 2:33:35
Jan st. Kavalír   10
6. A-Muži Zdeněk Jedlička   27 0:14:05 3. 1:40:10 7. 1:54:15 7. 0:49:46 6. 2:44:01
7. A-Muži Daniel Grunt   13 0:14:05 4. 1:32:24 6. 1:46:29 5. 0:58:27 10. 2:44:56
8. A-Muži Tomáš Sekera   08 0:14:05 5. 1:45:41 10. 1:59:46 8. 0:51:37 8. 2:51:23
9. A-Muži Jiří Pačanda   25 0:19:14 13. 1:45:01 8. 2:04:15 10. 0:49:56 7. 2:54:11
10. A-Muži Tomáš Očenášek   86 0:14:35 6. 1:45:34 9. 2:00:09 9. 0:58:46 11. 2:58:55
11. A-Muži Miloš Štolba   12 0:16:47 10. 1:51:30 11. 2:08:17 11. 0:54:31 9. 3:02:48
12. A-Muži Miroslav Douda   11 0:16:28 9. 1:54:30 12. 2:10:58 12. 1:00:08 13. 3:11:06
13. A-Muži Richard Strnad   06 0:16:25 8. 1:54:37 13. 2:11:02 13. 1:00:04 12. 3:11:06