Search

Startovní listina pro rok 2018

V roce 2018 se představí
Kategorie Jméno Ročník Oddíl Triko
Sportu zdar
Kategorie A-Muži
A-Muži Michal Beránek 1980 HRNAP M
A-Muži Martin Berka 1987 Lawi stars L
A-Muži Tomáš Brabec 1982 Úvaly M
A-Muži ✔ Filip Černý 1996 Gucci gang L
A-Muži ✔ Radek Döme 1988 BKČS M
A-Muži Aleš Drobílek 1988 pivocar Malý Mach XL
A-Muži vladimir dupal 1980 Malinsky Kren L
A-Muži marek dvořák 1990 XL
A-Muži Miloslav Fišer 1985 M
A-Muži Ales Fojtik 1980 Fakeer team M
A-Muži Ales Fojtik 1980 Fakeer team extreme sports S
A-Muži uživatel nechce být zobrazen 1981 RACE SPACE L
A-Muži ✔ Jan Fuchs 1983 Ondřejov L
A-Muži ✔ Jiří Grégr 1983 L
A-Muži Dominik Horáček 2000 M
A-Muži Ivo Hotový 1982 Fakeer Team L
A-Muži Jan Chotěborský 1981 TTT XS
A-Muži Tomas Kadlec 1984 M
A-Muži Michal Kotek 1986 NOTIX M
A-Muži Petr Kramosil 1979 NOTIX M
A-Muži Milan Krankus 1980 Slovenskooo :) M
A-Muži Vojtěch Krapítek 1987 TTT M
A-Muži Lukáš Marcol 1990 TTT M
A-Muži Tomáš Martínek 1982 EasyGoRun L
A-Muži David Mašát 1982 XL
A-Muži ✔ Pavel Mužíček 1984 TTT L
A-Muži Filip Peřinka 1988 TTT S
A-Muži Zbyněk Pláteník 1982 RACE SPACE L
A-Muži Cyril Pobiš 2005 Gucci Gang XS
A-Muži Kryštof Pobiš 2003 Gucci gang M
A-Muži David Rosenkranz 1981 HRNAP L
A-Muži Antonín Sokol 1996 Gucci Gang M
A-Muži Tomáš Štumpa 1985 slušnej M
A-Muži Vladislav Zušťák 1980 Triatlon Praha Háje L
celkem přihlášeno účastníků: 34
Kategorie B-Muži 40+
B-Muži 40+ Jan Černý 1975 Hvězda Opatovice nad Labem M
B-Muži 40+ JAROSLAV DUBA 1971 TRISKI HORNÍ POČERNICE L
B-Muži 40+ ✔ David Fojtik 1973 Fakeer team M
B-Muži 40+ Róbert Friga 1978 S
B-Muži 40+ Čestmír Hrdinka 1967 M
B-Muži 40+ ✔ Milan Hrdlička 1974 Fakeer extrem sport M
B-Muži 40+ Ladislav Málek 1973 Symbio+ M
B-Muži 40+ ✔ Jiří Mazur 1968 číslo 50 prosím XL
B-Muži 40+ uživatel nechce být zobrazen 1971 Highland sport Havlíčkův Brod M
B-Muži 40+ ✔ Jan Němec 1973 Sudějov L
B-Muži 40+ Michal Nikodém 1976 Bezva Kola M
B-Muži 40+ ✔ Jiří Novák 1977 Kolín L
B-Muži 40+ ✔ Honza Novotný 1978 TTT M
B-Muži 40+ Jaroslav Paroulek 1970 SKP Nymburk L
B-Muži 40+ Stanislav Pelán 1968 HRNAP M
B-Muži 40+ Robert Pilc 1967 Opatovice 1 L
B-Muži 40+ uživatel nechce být zobrazen 1974 M
B-Muži 40+ Ondřej Pojmon 1978 Jiskra Zruč nad Sázavou M
B-Muži 40+ ✔ David Polak 1976 Al Corniche Kuwait L
B-Muži 40+ Tomáš Rudolf 1972 Energy Team L
B-Muži 40+ ✔ Jaroslav Teplý 1970 L
B-Muži 40+ ✔ Ondřej Teplý 1978 Hisport Team M
B-Muži 40+ René Trbušek 1976 BKČS M
B-Muži 40+ Diederik Troost 1975 TTT L
B-Muži 40+ Michal Voracek 1978 Hrom do piecky! L
celkem přihlášeno účastníků: 25
Kategorie Z-Ženy
Z-Ženy Kristýna Černá 1999 Gucci Gang M
Z-Ženy Eva Drbohlavova 1983 Pidizvici S
Z-Ženy Kateřina Háková 1992 TTT S
Z-Ženy Anna Havlíková 1982 Cafe Racers S
Z-Ženy uživatel nechce být zobrazen 1976 Al Corniche S
Z-Ženy Lenka Jankůjová 1985 Elab Team L
Z-Ženy ✔ Hana Kavalirova 1975 TTT S
Z-Ženy ✔ Karolína Mačenková 1989 BKČS S
Z-Ženy Martina Policarová 1976 TJ ZORA Praha L
Z-Ženy ✔ Jana Teplá 1979 TTT M
celkem přihlášeno účastníků: 10
Kategorie S-Štafety
S-Štafety Aleš Drobílek 1988 pivovar Malý Mach XL
S-Štafety Jiří Hervert 1980 Stará garda Chlístovice L
S-Štafety Tomaš Hostomský 1980 pivovar Malý Mach XL
S-Štafety Martin Hrebíček 2016 Fofr tím XL
S-Štafety Lea Jiránková 1977 pivovar Malý Mach M
S-Štafety Vít Joachymstál 1981 ZajKo Team M
S-Štafety uživatel nechce být zobrazen 1986 ZajKo Team S
S-Štafety ✔ Petr Karpíšek 2016 PONDĚLNÍ DIETÁŘI M
S-Štafety ✔ Jan Kavalir 1976 Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák M
S-Štafety ✔ Vojtěch Rakušan 2016 PONDĚLNÍ DIETÁŘI M
S-Štafety ✔ Tomáš Sekera 1980 Stará garda Chlístovice L
S-Štafety ✔ Herbert Schwarz 1978 Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák M
S-Štafety Bohumil Strnad 1943 Sokol Chlístovice L
S-Štafety Roman Strnad 2001 Sokol Chlístovice M
S-Štafety ✔ Zbyněk Vondrák 1975 Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák
S-Štafety ✔ Pavla Zábrahová 2016 PONDĚLNÍ DIETÁŘI M
celkem přihlášeno 16 účastníků

Závodníci se znakem ✔ již zaplatili startovné.