Search

Startovní listina pro rok 2017

V roce 2017 se představí
Kategorie Jméno Ročník Oddíl Triko
Sportu zdar
Kategorie A-Muži
A-Muži ✔ Michal Beránek 1980 HRNAP M
A-Muži Michal Bureš 2015 L
A-Muži ✔ Sufjan Doula 1991 Pondělní Dietáři XL
A-Muži ✔ Marek Dvořák 0 L
A-Muži Dan Fiala 2002 BMC Highland sport L
A-Muži ✔ Karel Fiala 0 L
A-Muži Miloslav Fišer 1985 L
A-Muži ✔ Aleš Fojtík 1980 FAKEER Team S
A-Muži ✔ Jan Fuchs 1983 Ondřejov L
A-Muži ✔ Jiří Grégr 1983 ČSOB M
A-Muži ✔ Ivo Hotový 1982 FAKEER Team Extreme sports XL
A-Muži ✔ Lubos Housa 1983 Barclays M
A-Muži ✔ Jiří Charvát 0 L
A-Muži uživatel nechce být zobrazen 2015
A-Muži Martin Jech 1983 L
A-Muži ✔ Petr Jelínek 1978 Kostelec u Heřmanova Městce L
A-Muži ✔ Zdeněk Jurka 0 L
A-Muži Jan Kadlec 1981 OPA !!! L
A-Muži Tomas Kadlec 1984 L
A-Muži ✔ Martin Kaňkovský 1993 M
A-Muži ✔ Milan Krankus 1980 Bratislava M
A-Muži ✔ Michal Kubín 2000 Mikropivovar Malý-Mach L
A-Muži ✔ Martin Kučera 1983 CSC Český Brod M
A-Muži ✔ Vojtěch Lim 0 L
A-Muži ✔ Tomáš Martínek 1982 EasyGoRun L
A-Muži ✔ David Mašát 1982 ČSOB XL
A-Muži ✔ Jan Miřácký 0 L
A-Muži ✔ Pavel Mužíček 1984 TTT L
A-Muži ✔ David Myšička 1998 SK Slavia Praha M
A-Muži ✔ David Náhlovský 1990 M
A-Muži ✔ Vojtěch Němec 0 L
A-Muži ✔ Jan Nousek 0 L
A-Muži ✔ Jan Novotný 1978 TTT M
A-Muži ✔ Vojtěch Opočenský 1990 TJ Rittig Perlovka L
A-Muži Jaroslav Pejsar 2015 Eon tt Tabor M
A-Muži Martin Pejsar 1981 Eon tt Tábor L
A-Muži ✔ Filip Peřinka 1988 TTT S
A-Muži ✔ Zbyněk Pláteník 1982 RACE SPACE L
A-Muži ✔ Jaroslav Ploc 1984 SK Kola Víšek M
A-Muži ✔ Vít Pošík 1997 Hlízov XL
A-Muži uživatel nechce být zobrazen 1989 Pondělní dietáři M
A-Muži ✔ David Rosenkranz 1981 HRNAP L
A-Muži ✔ Vladimír Skopec 1982 Atletika Hostivař L
A-Muži ✔ Peter Surňák 1981 HISPORT Team S
A-Muži uživatel nechce být zobrazen 1990 L
A-Muži ✔ Milan Škoda 1979 Tj Haje Triatlon XL
A-Muži ✔ Martin Štěpánek 0 L
A-Muži ✔ Vlastík Tauber 0 L
A-Muži ✔ Jan Tejkal 1981 Lysá nad Labem L
A-Muži ✔ Ondřej Teplý 1978 Hisport Team M
A-Muži ✔ Jan Vašina 1987 Pondělní dietáři XL
A-Muži ✔ Michal Vavák 1980 CDKH L
A-Muži ✔ Jakub Vít 0
A-Muži ✔ Jakub Vrbenský 1995 SK Slavoj Čáslav, z.s. M
A-Muži ✔ Richard Wild 1991 TJ Rittig Perlovka L
A-Muži ✔ Václav Zeman 1984 Bell M
A-Muži ✔ Petr Zerzanek 1985 L
A-Muži ✔ Vladislav Zušťák 1980 Triatlon Praha Háje XL
celkem přihlášeno účastníků: 58
Kategorie B-Muži 40+
B-Muži 40+ ✔ Miroslav Bittner 1973 CK Vinohradské šlapky L
B-Muži 40+ ✔ Blahoslav Bureš 1974 M
B-Muži 40+ ✔ Jan Černý 1975 M
B-Muži 40+ Doki 0
B-Muži 40+ ✔ Jaroslav Duba 1971 TRISKI Horni Počernice L
B-Muži 40+ ✔ Roman Folberger 1971 Starý Kolín L
B-Muži 40+ ✔ David Havlik 1973 HavlStein M
B-Muži 40+ ✔ Milan Hrdlička 1974 Fakeer Team Extrem Sports L
B-Muži 40+ ✔ Josef Král 1976 Zadarmo XL
B-Muži 40+ ✔ Rudolf Kubín 1973 Mikropivovar Malý-Mach XL
B-Muži 40+ ✔ Petr Lafek 1954 Les XS
B-Muži 40+ ✔ Jan Lahoda 1976 Chmel L
B-Muži 40+ ✔ Jaroslav Lang 0 L
B-Muži 40+ ✔ Ladislav Málek 1973 Čáslav M
B-Muži 40+ ✔ Jan Malý 1961 Mikropivovar Malý - Mach XL
B-Muži 40+ Leoš Mittner 1971 SCP Pardubice L
B-Muži 40+ ✔ Robert Mrkvička 1971 Pteam Jihlava M
B-Muži 40+ uživatel nechce být zobrazen 1968 Kolín M
B-Muži 40+ ✔ Jan Němec 1973 Kolín L
B-Muži 40+ Václav Němec 1973 SCP Pardubice L
B-Muži 40+ ✔ Michal Nikodém 0 L
B-Muži 40+ ✔ Jiří Novák 0 L
B-Muži 40+ ✔ Jaroslav Paroulek 1970 SKP Nymburk L
B-Muži 40+ Igor Pasker 1962 M
B-Muži 40+ ✔ Stanislav Pelán 1968 HRNAP S
B-Muži 40+ ✔ Robert Pilc 1967 Opatovice 1 XL
B-Muži 40+ uživatel nechce být zobrazen 1974 M
B-Muži 40+ ✔ David Polak 1976 Al Corniche Kuwait L
B-Muži 40+ ✔ Roman Procházka 1973 VPP TRI TEAM L
B-Muži 40+ ✔ Jan Rada
B-Muži 40+ ✔ Pepa Rendl 1976 tj packa praha M
B-Muži 40+ ✔ Tomáš Rudolf 1972 ENERGY TEAM L
B-Muži 40+ ✔ Milan Řípa 1948 AC slav L
B-Muži 40+ ✔ Pavel Slabihoud 0 L
B-Muži 40+ uživatel nechce být zobrazen 1960 SOKOL CHOCHOL L
B-Muži 40+ ✔ René Trbušek 1976 Čelákovice L
B-Muži 40+ ✔ Diederik Troost 1975 TTT L
B-Muži 40+ ✔ Libor Vavák 1965 BK Sadská L
B-Muži 40+ ✔ Jiří Vít 0 L
celkem přihlášeno účastníků: 39
Kategorie Z-Ženy
Z-Ženy uživatel nechce být zobrazen 1992 Pondělní dietáři L
Z-Ženy ✔ Jitka Beránková 1982 HRNAP S
Z-Ženy Lenka Fanturová 1978 L
Z-Ženy ✔ Anna Havlikova Steinerova 1982 HavlStein S
Z-Ženy ✔ Renata Hoppova 1976 Al Corniche Kuwait M
Z-Ženy uživatel nechce být zobrazen 1992 Pondělní dietáři M
Z-Ženy ✔ Zuzka Kabatova 1986 ZajKo Team S
Z-Ženy ✔ Hana Kavalírová 1975 TTT S
Z-Ženy ✔ Tereza Miklasová 1989 HRNAP S
Z-Ženy ✔ Helena Mužíčková 1985 TTT S
Z-Ženy Andrea Pipková 1995 L
Z-Ženy uživatel nechce být zobrazen 1988 S
Z-Ženy ✔ Barbora Řeháková 1990 Pondělní dietáři M
Z-Ženy ✔ Markéta Svobodová 1995 XS
Z-Ženy ✔ Jindřiška Vondráková 1984 Vinařství Vondrák L
Z-Ženy ✔ Veronika Vondráková 1978 Vinařství Vondrák L
celkem přihlášeno účastníků: 16
Kategorie S-Štafety
S-Štafety Daniel Blecha 1992 Bike & fitness kolín L
S-Štafety ✔ Jakub Glinz 1988 TTT M
S-Štafety ✔ Kateřina Háková 1992 TTT S
S-Štafety ✔ Eva Hnízdilová 1974 Hrnap S
S-Štafety ✔ Tomáš Hostomský 1980 Mikropivovar Malý-Mach XL
S-Štafety ✔ Martin Hrebíček 0 Železný Chlíst - Vinařství Vondrák L
S-Štafety ✔ Lea Jiránková 1977 Mikropivovar Malý-Mach L
S-Štafety ✔ Jan Kavalír 1976 Železný Chlíst - Vinařství Vondrák M
S-Štafety Jiří Kraus 1965 Bike & fitness kolín L
S-Štafety ✔ Anna Kubínová 1998 Mikropivovar Malý-Mach M
S-Štafety ✔ Aleš Kuchař 1989 SKŠ United L
S-Štafety ✔ Jan Müller 1989 Skládačka Team L
S-Štafety ✔ Radek Růžička 1976 Hrnap XL
S-Štafety ✔ Tomáš Sekera 1975 Sokol Chlístovice L
S-Štafety ✔ Václav Schwarz 1988 SKŠ United L
S-Štafety ✔ Jiří Souček 1993 TTT M
S-Štafety Milan Stránský 1976 Bike & fitness kolín L
S-Štafety ✔ Bohumil Strnad 2015 Sokol Chlístovice L
S-Štafety ✔ Roman Strnad 2015 Sokol Chlístovice M
S-Štafety ✔ David Šimek 2015 SKŠ United L
S-Štafety ✔ Jana Teplá 2015 Úvaly L
S-Štafety ✔ Magdaléna Teplá 2005 Úvaly S
S-Štafety ✔ Petra Váchová 1994 TTT S
S-Štafety ✔ Zbyněk Vondrák 1975 Železný Chlíst - Vinařství Vondrák L
S-Štafety ✔ Petr Zábraha 1972 Skládačka Team L
S-Štafety ✔ Pavla Zábrahová 1994 Skládačka Team M
celkem přihlášeno 26 účastníků

Závodníci se znakem ✔ již zaplatili startovné.